Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

2674_komar_sm.jpg Mam pytanie do zlotowiczy którzy już biesiadują? w Malborku.

Jak jest wieczorami czy komary , meszki lub inne owady „żrą”2674_komar_sm.jpg

Odnośnik do komentarza

Próba techniczna pakowania kufra AN400 zaliczona. Namiocik, dwa śpiworki kubek na "herbatę" wskakuje bez problemu. Nadbagaż będzie przytroczony jako piórnik na błotniku :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja dopiero zaczynam przygodę z Burgmanią ale myślę że będę obecny na pierwszym swoim spocie w łodzi !holiday i już nie mogę się doczekać relacji z tegorocznego zlotu,nie ukrywam że przeczytałem wszystkie poprzednie relacje i powiem że były one opisane w znakomitym klimacie !w00t ,mam nadzieję (zapewne wszyscy Burgmaniacy również)że tegoroczna relacja na forum nie będzie odbiegała od poprzednich. !OKK

Pozdrawiam i do zobaczenia !scooter

Odnośnik do komentarza

Valdi, Radi i michalu właśnie dotarli :D

O Matko, to już początek końca :kicking::lol: :lol: !sciana !sciana !sciana

Jutro ja do Was dojadę !holiday !holiday !holiday

Odnośnik do komentarza

2674_komar_sm.jpg Mam pytanie do zlotowiczy którzy już biesiadują? w Malborku.

Jak jest wieczorami czy komary , meszki lub inne owady „żrą”2674_komar_sm.jpg

Komary i meszki "chyba" są ale to my raczej je żremy :kicking: a może bardziej przepijamy... :lol:

Da się wytrzymać... już chyba mają dosc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy już ktoś jechał z przez Płońsk, Żuromin, Iławę?

Jak ta droga wygląda?

Ile czasu się jedzie np z Wawy?

Odnośnik do komentarza

Witam,my z Płocka ruszamy 8rano piatek,może ktoś dołączy po drodze, jedziemy w 2tmaxy,1 silverek i babcia honda helix pozdrawiam limmp1 !scooter

Odnośnik do komentarza

Grupa dolnoslaska rusza rano o 8 z wrocławia. spodziewac nas sie poznym popoludniem.

do zobaczenia w Malborku !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... jakieś podkładki pod nożkę?

Nie pod nóżkę tylko na nóżkę - drugą - i nie podkładki tylko flaszki trzeba wziąć :lol::kicking:

Odnośnik do komentarza

Ja tam w każdym razie spakowany. Ścieżka sprawdzona i zapamiętana. Jutro tylko wepchnąć to wszystko do/na skuta i jadymy :kicking: Lecz póki co w Wawie "grzmisie i błyskasie"

Odnośnik do komentarza

Witam ja wraz z Kolesiami z WEST POINT ruszamy w piatek rano.Prosze dopisac Romano77 + Gosia .Koszulki jesli jeszcze sa dwie XL. Jesli mozna zaplace w piątek . Do zobaczenia :kicking:

Odnośnik do komentarza

No to ja z miki dołączymy jutro koło 16, czy parking jest na trawie czy na twardym podlozu i czy trzeba ze sobą brać jakieś podkładki pod nożkę?

Pewnie nie zaszkodzi jak zwiniesz teściowej podkładkę spod doniczki :kicking:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poprosimy o fotorelacje - dla tych którzy jeszcze 1 dzień muszą czekać do wyjazdu !placz1

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników Burgmani 2011.

Wspaniałej pogody i wesołej zabawy i przede wszystkim bezpiecznej jazdy zarówno na Zlot jak i w drodze powrotnej.

Przesyła Smoczyca, pilot, kicia i osioł

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...