Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

ps. Ja od dzisiaj mam wolne :) .

Gratulację, Grzesiu, odpoczywaj puki możesz !winkiss !winkiss !winkiss

Ale pogoda się zapowiada rewelacyjna, normalnie będziemy jak murzynki :rolleyes:;):lol: !OKK

PROGNOZA

Odnośnik do komentarza

Poukładało się. Jadę.

Siemika uprzejmie proszę o odnotowanie w sobie tylko wiadomy sposób :rolleyes:. Sztuk 1 + skuter + namiot. Opłata na miejscu.

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Arek Piloci Migów !TOMCAT z Malborka powiedzieli że jeśli "znany nam kraj sąsiedni" potrafili zrobić mgłę nad lotniskiem to oni rozproszą chmury nad terenem zlotu.

Marynarz

Moro z żonką

Bosy

Dopisani jesteście na liście, jak to zgrabnie ujął Bosy "w mój tylko wiadomy sposób" :)

Odnośnik do komentarza

Marynarz

Moro z żonką

Bosy

Dopisani jesteście na liście, jak to zgrabnie ujął Bosy "w mój tylko wiadomy sposób" :)

W pas się kłaniam... "W nagrodę" za tak późne zgłoszenie oraz biorąc pod uwagę fakt, że od czwartku będę "na terenie" zgłaszam się na ochotnika do pomocy organizacyjnej, jeśli takowa będzie potrzebna oraz nie będzie przekraczała moich możliwości intelektualnych i/lub motorycznych :)
Odnośnik do komentarza

Nadciągamy... Karolina, Jordan, Daro i Ja ... jeszcze jakieś 250 kaemów...

Tapnięte z Deski :lol:

My już na miejscu i was oczekujemy... pogoda super, piwko zimne... czego chceć więcej ? No może tylko waszego towarzystwa... czekamy !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

... czego chceć więcej?

Ja bym chciał żeby nie było komarów.

Odnośnik do komentarza

Miro71... Nie przejmuj się pewnymi "przypadkami" (żeby była jasność- Lechu to o Tobie mowa !OK ) i przyjeżdżaj do nas. An'tonio 650 da radę, Ty napewno też whist ... tym bardziej jak będziesz miał takiego kompana w podróży jak pawel883 :P !yawn

Sussi przejechala pierwsze 1200 Km bez wad poza tym ze strasznie ja po drodze suszylo ... i musiala czesto tankowac Jestem juz w Jastrzebiu teraz to juz dalej z przewodnikiem Pawlem ....

Miro71

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Myślę, że jutro już będzie "kilka" !scooter na ziemi Malborskiej !TAZ

Ja + Wercia i Orzech startujemy jutro ok. 15ej w kierunku ogólnie znanym... tak więc do zobaczenia już za chwileczkę !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie osuszcie źródełka !placz1 wszak oficjalne rozpoczęcie w piątek !piwko

Odnośnik do komentarza

A ja w weekend jadę do.. Warki ;p

Bawcie się niegrzecznie, oby obyło się bez niemiłych przygód po drodze a i jakąś flaszeczkę w moim imieniu zróbcie ;p

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Kilka fotek z pierwszych najbardziej wytrwałych i wytrzymałych maximaniaków.

Pierwsi twardziele

Pierwsze dwa zdjęcia to przedwstęp dla największych twardzieli, ok. 40m. nad ziemią i 47m nad poziomem morza.

Zdjęcie poniżej pokazuje miejsce zarezerwowane dla PES i ich "wigwamu"

IMG_4334.JPG

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Jakby co to mamy do odstąpienia wolny (rozstawiony już, mała dwójka) namiot za symboliczną flaszkę... oczywiście full wypas, klima, szyberdach, sauna... nie umeblowany... jakby co dzwonić, pisać w sprawie rezerwacji.

Odnośnik do komentarza

A w Rzepie napisali, że od dzisiaj można na zamku w Malborku podziwiać wystawę machin oblężniczych, w tym m.in. 24-osobowy taran, machinę miotającą zdolną wyrzucać 25-kilogramowe kamienie na odległość prawie 200 metrów oraz 15-metrową wieżę oblężniczą.

Wypróbujemy? !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja + Wercia i Orzech startujemy jutro ok. 15ej w kierunku ogólnie znanym... tak więc do zobaczenia już za chwileczkę !OKK

Miała być 15, będzie 12. Jadziem do Was.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...