Skocz do zawartości
Forum Burgmania

VII Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterowy 3-5.06.2011


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przez przypadek zauważyłem że zmieniła się reklama informująca nasz tegoroczny zlot a dzisiaj zrobiłem kilka zdjęć.Telebim ten znajduje się w samym centrum Malborka na ul Kościuszki.

img3175zf.jpg

img3176q.jpg

img3177ig.jpg

img3178f.jpg

Ten gościu na zdjęciu to Klaf i to on robi mi takie niespodzianki, z których oczywiście jestem zadowolony  :) .

Może troszkę mało piszę ale cały czas coś kombinujemy w temacie zlotu.Nie długo pokażą się nowe wiadomości oczywiście jeśli jakieś będą  :) .

Pozdrawiam Siemik

Z tym telebamem to żart - w tym miejscu jest w Malborku kino samochodowe i przed każdym seansem puszczają reklamy m/i zlotowa . Wiem i widziałem na wlasne oczy , Siemik też pokazywał (nie mylić z p...m) bo znam trochę Malbork .......... :) !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przelew poszedł. Wersja bez noclegu. Na liście nr. 91 - Piootr + dziecko 8 lat. Jeśli koszulka to XL poproszę. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jako ze osoby tej nie ma na naszym forum:

Boris + żona

PS. I uwaga -> maja przejechac ok. 1230 km, podobno bedzie AN650 z sidecarem i dodatkowa przyczepka :) . Jesli wypali, to bedzie co ogladac :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że Siemik cały czas działa whist

Poza telebeam'ami dostałem właśnie info, że gotowe jest wheel of fortune... podobne do tego ze zlotu w Mahlow/Brln 2010 :)

Oj będzie można zakręcić śmigłem... Hmm.. co ja gadam- KOŁEM :)

Pierwsze (cenne) nagrody do wygrania w PL edycji Koła Fortuny *Burgmania 2011* już są przygotowane na zlot !tut

Boris + żona

PS. I uwaga -> maja przejechac ok. 1230 km, podobno bedzie AN650 z sidecarem i dodatkowa przyczepka  . Jesli wypali, to bedzie co ogladac  .

Super... faktycznie będzie to nielada ciekawostka na zlocie :)

burgman650kennaspair1.2006.JPG

1484795933_b523e842d5.jpg

Już się cieszę ;)

Odnośnik do komentarza
Widzę, że Siemik cały czas działa :)

Poza telebeam'ami dostałem właśnie info, że gotowe jest wheel of fortune... podobne do tego ze zlotu w Mahlow/Brln 2010 ;)

Oj będzie można zakręcić śmigłem... Hmm.. co ja gadam- KOŁEM !tut

Pierwsze (cenne) nagrody do wygrania w PL edycji Koła Fortuny *Burgmania 2011* już są przygotowane na zlot whist

No to napewno Nosek zarejestruje się na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bigu- zapomniałeś napisać że przyjadą.... na lawecie a przed Malborkiem się ubiorą i wjadą - bo tak w większości wyglądają przyjazdy na zloty w Niemczech!! (przecież Burgmany tego nie wytrzymają)

Odnośnik do komentarza
Jako ze osoby tej nie ma na naszym forum:

Boris + żona

PS. I uwaga -> maja przejechac ok. 1230 km, podobno bedzie AN650 z sidecarem i dodatkowa przyczepka :( . Jesli wypali, to bedzie co ogladac :o .

czytam te wasze teksty i robicie mi obawy ze Burgman nie przejedzie 1200km

Ja wybieram sie na zlot z Titisee (D- 79822) przez Prage Jastrzebie do Malborg to odleglosc wg via Michelin 1628Km!!! myslicie ze moja susii tego nie wytrzyma ??? oczywiscie bedzie miala w miedzy czasie przerwy ( na zgaszenie pragnienia ....)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spoko, ze wytrzyma :o . Zybex tylko tak straszy, bo przesiadl sie na Bedziesz Mial Wydatki i teraz Suzuki nagle mu nie w smak :):( ...

PS. To juz raczej wiadomo, kto zgarnie nagrode za najdluzsza droge na zlot, jesli Organizator takowa przewidzial :( ...

PS2: A z tym "wypaleniem" mialem na mysli sama chec przyjazdu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...