Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Je?li będziecie brać pod uwagę tych z ostatniej chwili to proszę o dwie koszulki (XL).

Decyzja o moim wyjeżdzie zapadnie na dzień lub dwa przed terminem.

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
A co my?licie o zamówieniu koszulek w barwach klubowych, w specjalnej edycji na ten zlot? Czapki mamy z Sycowej.

Albo chusty, takie jak nosz? dzieciaki na koloniach.  :D  :P  ;)

Grzesiu nie obraĽ się................. Ty pamiętasz jeszcze kolonie? :blink:;)

My?lałem również o koszulkach, ale po do?wiadczeniach z kamizelkami chyba się nie podejmę realizacji.

Dasz radę !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja również dopiero w czerwcu, po otrzymaniu grafiku będę mógł potwierdzić swoj? obecno?ć na zlocie a koszulek potrzebowałbym conajmniej 2 szt

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak Ania pomoże, to inna rozmowa !scooter .

Przecież na takich akcjach, to się jest do przodu.. !OKK no nie ? !OK

Orzech bardzo dobrze wyszedł na kamizelkach, Kisiel na rolkach, to ja mogę na koszulkach :blink::D:P Nie wspomnę o Mamu?ce i podkładkach pod tablicę.. ;)

Proponuję:

Plecy - logo Burgmanii (wzór Burgmania 2007),"Megatreffen 2009"

Przód - małe logo Burgmanii, nick, nazwa skutera....do wyboru, lub wszystko razem.

Rękawki - polska flaga

Kolor - klubowy ( niebieski i bialy)

Co Wy na to ? ;):P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu, nie jestem pewien tych rękawków ale reszta OK.

Ja poproszę 4 szt. rozmiar "L"

EDIT: Grzesiu na rękawkach flaga (jak na mundurze wojskowym), a nie całe rękawki biało-czerwone !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeszcze na zlot się nie zapisałem oficjalnie, ale jak Grzesiu robi koszulki to ja chcę szt.2 !scooter

Jedn? XL, a drug? L do syna.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spokojnie, jak już do czego? dojdzie !scooter (prawda Aniu), to wszystkich uczestników wyprawy powiadomimy na PM. I nie będzie, że ten to chce, a inny nie. Każdy musi, no może (powinien) nabyć minimum 1 sztukę.

PS. Dziwi mnie tylko rozmiar "L" dla Orzecha. Czy on ma zamiar tyle schudn?ć przez 3 miesi?ce ? :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS. Dziwi mnie tylko rozmiar "L" dla Orzecha. Czy on ma zamiar tyle schudn?ć przez 3 miesi?ce ? :(

Ja nie dam rady? :o

Muszę oszczędzać na wyjazd więc teraz mało jem !scooter

Odnośnik do komentarza
(...)Muszę oszczędzać na wyjazd więc teraz mało jem(...)

No ja tez oszczedzam, w koncu trzeba sobie jakos pozwolic na te wydatki za nocleg !scooter . W pelni Ciebie rozumiem i jeszcze ten kurs zlotego :o ...

Edit: I trzeba tez odciazyc skuter, zeby w drodze mniej spalil :( ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie do listy uczestników na wyjazd MAXI-niemcy -użytkownika forum "bargacz" który obecnie nie może się zalogować bo co? jest skopane z jego identyfikacj?.

bargacz - czyli ADAM i ELA z Olsztyna - Burgman 650

i koszulki XL i L

Dzięki

he....he.... ro?niemy w siłę.

Odnośnik do komentarza
(...)"bargacz" który obecnie nie może się zalogować bo co? jest skopane z jego identyfikacj?.(...)

Nie ma wypelnionego profilu, to jest "skopane" :huh: ...

Odnośnik do komentarza
Proponuję:

Plecy - logo Burgmanii (wzór Burgmania 2007),"Megatreffen 2009"

Przód - małe logo Burgmanii, nick, nazwa skutera....do wyboru, lub wszystko razem.

Rękawki - polska flaga

Kolor - klubowy ( niebieski i bialy)

Co Wy na to ?  !scooter  !scooter

Jeżeli chodzi o minie to:

Plecy OK, tylko bym dodał napis BURGMANIA na naszym logiem

Przód, bez loga sam napis BURGMANIA i NICK NAME pod spodem

Rękawki OK tylko bym dodał napis POLSKA, lub POLAND

Kolory granatowy

Odnośnik do komentarza

Moze byc :) , ja poprosze rozmiar 1 x XL.

PS. Wiecek, podejrzewam ze moze byc problem z nickiem, bo na kazdej koszulce bedzie inny. Jednolity wzor jest do zrobienia, ale poszczegolne nicki?

Odnośnik do komentarza
PS. Wiecek, podejrzewam ze moze byc problem z nickiem, bo na kazdej koszulce bedzie inny. Jednolity wzor jest do zrobienia, ale poszczegolne nicki?

Bigu, tu masz rację nie pomy?lałem o tym.

Kiedy? MAKU robił nasze NICK-i, wyszywane na kawałku materiału, jedne były do przyszycia inne na rzep, to może tak kawałek rzepa i ci co maj? taki NICK to sobie przyczepi? w prosty sposób.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie-Bigu,jest jaka? aktualizacja co do ilo?ci zarejestrowanych skuterów?Orzeszku-ilu nas ostatecznie jedzie?no i jak wygl?da sprawa z koszukami i jak one będ? wygl?dać.Jaki koszt koszulek? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jedzie nas na dzień dzisiejszy 14 osób

TUTAJ nasza lista. Nie ma na niej Biga ponieważ nie mieszka we Frankfurcie jak my wszyscy :)

Wiem, że jest jeszcze parę osób przygotowanych do wyjazdu, w swoim czasie się zarejestruj? !OKK :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kurcze ale w tym Frankfurcie mamy prezny oddział Burgmanii, brawo ze jedziecie reprezentowac nasz klub na zlocie w Vaterlandzie !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...