Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

P.S.

Mariuszku, a twój powrót to na jeden dzień, czy jak większo?ć na dwa dni

Więcu?... pogadamy na spocie...!scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

P.S.

Mariuszku, a twój powrót to na jeden dzień, czy jak większo?ć  na dwa dni

Więcu?... pogadamy na spocie...:)

Nic ... dodać nic uj?ć..... :)

dla zainteresowanych podaję, że w zwi?zku z tym iż

Worlan już ma namiot dla siebie ;) a proponowałem nocleg pod moim dachem :P

Ja osobi?cie ograniczam bagaż od minimum ( namiot 2 osobowy, cienka mata samo pompuj?ca, pożyczona od Wojteckiego i parę innych gadżetów turystycznych o małych wymiarach whist )

ponieważ chcę zabrać aparat fotograficzny ( większy od małpki ) z dużym obiektywem i lamp? błyskow?, celem wykonania nie tylko zdjęć plenerowych i zlotowych, ale i naszej grupy skuterowej na tle ciekawych krajobrazów :)

P.S.

czy ma kto? składany statyw, który się zmie?ci do skutera, a po rozłożeniu utrzyma około 2 kg sprzętu fotograficznego?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
P.S.

czy ma kto? składany statyw, który się zmie?ci do skutera, a po rozłożeniu utrzyma około 2 kg sprzętu fotograficznego?

Mam co? takiego i w pokrowcu nie jest nawet wielkie a utrzyma pewnie z 5 kg. bez problemu, ale czy zmie?ci się do skuta... whist hmm... przywiozę na spota to sam ocenisz :)

Odnośnik do komentarza
I już mamy 600 osób !happybth

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem, ale w zeszłym roku było ponad 600, ale skuterów? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No Bajka, ale Abach czy Pilot tym sposobem sa z Warszawy !happybth no dobra wiem czepiam sie !scooter

Odnośnik do komentarza

No to grupa Burgmanii bedzie chyba najbardziej liczna zagraniczna grupa. Dosyc duzo osob przyjezdza z Belgii, ale Holandia, Szwajcaria i Austria to jakis leniwy narod !scooter ...

PS. Zadziwia mnie tez Berlin !happybth , mimo ponad 500km jednak kilka osob jedzie...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ooo... i widzę, że topic zmienił trochę nazwę. !happybth !tut

PS. A co to Berlin... !scooter jak z Wawy (1200 km) jedzie taka silna grupa... !scooter !tut

Odnośnik do komentarza

Dla niewtajemniczonych -> Holandia niedaleko !tut !scooter !tut .

Dla zaangazowanych politycznie -> mozna skoczyc pod parlament w Brukseli !happybth .

Dla wszystkich innych -> na pewno dobra zabawa i duzo smiechu !scooter ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ooo... i widzę, że topic zmienił trochę nazwę. :D:D

No wła?nie co? mi się nie zgadza z tytułem, zapisałem się na zlot a nie po zioło !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A co to Berlin... !w00t jak z Wawy (1200 km) jedzie taka silna grupa... :D:D

No mnie to nie dziwi ze malo osob z Berlina jedzie bo przeciez dobrych drog nie maja ze o autostradach nie wspomne, a z Polski az tyle bo wiadomo ze dobrymi drogami to sie szybko jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Ooo... i widzę, że topic zmienił trochę nazwę.  :D  :D

No wła?nie co? mi się nie zgadza z tytułem, zapisałem się na zlot a nie po zioło !w00t

Moge zmienic na "wyjazd pod Europarlament" :D;);):D ...

Odnośnik do komentarza
No proszę, organizatorzy staraj? się jak mog? ..:D Hura!!!! mapa

Jak patrzę na skupienie czerwonych kropeczek na mapie... wydaje mi się, że to jaki? lokalny zlot, gdzie my się pchamy? !w00t :D

Odnośnik do komentarza

A ja się nie tyle o kropki boję co o nasze Kaczki które tak kwacz? że nie wiadomo czy nasze Niemiaszki nas za najeĽdĽców nie wezm?. !w00t A wtedy wesoło nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak zabierzemy furażerki sowieckiej armii, które dostali?my od Ciebie za wygrany konkurs "Bieszczady 2008", to naprawdę może być marnie. Wtedy tylko Artix w mundurze kapitana może nas uratować. !w00t Sierżant chyba nie da rady. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja my?lę, że otocz? nas opiek? jak dzieci........ :D przecież oni maj? 2 x tyle lat co ja, s? statystycznie starsi od moich rodziców :D !w00t

Odnośnik do komentarza
A ja my?lę, że otocz? nas opiek? jak dzieci........ !YES

Orzeszku nie prorokuj, bo pamiętam ja starzy nas opiek? otaczali to nawet !happybth nie dali się napić !w00t

Odnośnik do komentarza
W przyszlym roku nie bedzie megazlotu w Marl, nastepne spotkanie planowane jest prawdopodobnie dopiero na 2011 rok :lol: .

Bigu jeszcze nie zaliczyli?my zloty w 2009 r, a ty piszesz nam co będzie w 2010 i 2011 roku ;)

Może poczekasz z t? informacj? po zlocie, a wiadomo co się może wydarzyć, jakie będ? klimaty i nastroje organizatorów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To tym bardziej trzeba odwiedzić w tym roku.

A czemu nie będzie? - Efekt słynnego "kryzysu" w gospodarce niemieckiej?

Odnośnik do komentarza
Dosyc duzo osob przyjezdza z Belgii, ...

Tu widzę, że najliczniej bedzie reprezentowany mój ulubiony klub skuterowy z Gandawy ( Gent ) !OK

gent scooter club

Na pocz?tku miałam taki pomysł, że Was odwiedzimy ale wyszło inaczej :lol: W tym czasie wynajmujemy zameczek w walońskich Ardenach wiec moze w drodze powrotnej kto? będzie chętny i wpadnie na grila w zamkowym ogrodzie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie wczoraj zalogowałem się na mega treffen,dostałem maila,podziękowałem pozdrowiłem ale na li?cie jeszcze mnie niema .Może się lista skończyła?

ps.namiocik wygrzebałem w garażu ,mały i ciasny .Jak ja w nim zaparkuje to niewiem.

numer na li?cie; 598

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...