Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Ja ma już zgodę na wyjazd wyższej instancji, logowanie w przyszłym tygodniu oficjalne :D , a jeżeli chodzi o podróż to wyjazd w czwartek rano, dojazd za granicę i spanie pod namiotem, pi?tek dojazd do celu.

Jeżeli chodzi o drogę powrotn?, mogę j? robić na 2 dni jeżeli kto? będzie chętny, a Grzesiu co? o tym wspominał.

Moja córka chce pospacerować po Berlinie,więc ja tez będę wracał dwa dni :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Więcek?

Czy droga do Berlina w czwartek będzie prowadziła przez Poznań?

Jeżeli tak to doł?czam się.

Odnośnik do komentarza
Czy droga do Berlina w czwartek  będzie prowadziła przez Poznań?

TAK

Nie wiedziałem, że Orzech zmienił swój NICK !w00t

ale jeżeli główny prowadz?cy z Warszawy mówi, że TAK to TAK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ mam już zarezerwowany wolny czwartek i poniedziałek, nie widzę potrzeby jechania 1200 km za jednym podej?ciem. Rozważam też powrót przez Niemcy omijaj?c czę?ć autostrad. Będzie to trochę dłużej, ale zawsze mnie fascynowały małe niemieckie miejscowo?ci. !w00t Mam nadzieję, że znajdę chętnego na tak? przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ponieważ mam już zarezerwowany wolny czwartek i poniedziałek, nie widzę potrzeby jechania 1200 km za jednym podej?ciem. Rozważam też powrót przez Niemcy omijaj?c czę?ć autostrad. Będzie to trochę dłużej, ale zawsze mnie fascynowały małe niemieckie miejscowo?ci. !w00t Mam nadzieję, że znajdę chętnego na tak? przejażdżkę.

ja,ja,ja :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok-to podczepiam się z Wami w czwartek, a co do poniedziałku to my?lę....... chyba co? pozytywnego wymy?le.

Odnośnik do komentarza

My prawdopodobnie wyruszamy w piatek "rano" z Berlina :) . Jesli chodzi o powrot, to bede sie zastanawial nad jazda poza autostradami. Worlan, to dobry pomysl :blink: . Szczegoly mozemy dograc na Burgmanii.

PS. Z info zlotowego -> na razie bedzie jedna GP800 z wozkiem bocznym, na pewno jest to jakis "rodzynek" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Ponieważ mam już zarezerwowany wolny czwartek i poniedziałek, nie widzę potrzeby jechania 1200 km za jednym podej?ciem. Rozważam też powrót przez Niemcy omijaj?c czę?ć autostrad. Będzie to trochę dłużej, ale zawsze mnie fascynowały małe niemieckie miejscowo?ci. :) Mam nadzieję, że znajdę chętnego na tak? przejażdżkę.

No to Grzesiu jestem z tob? :blink: , propozycję akceptuję, szczegóły dogadamy gdzie? na kawie, aby na Burgmani przedstawić konkrety.

P.S.

Na Krzytra to nie mamy co się ogl?dać, bo spacerować po Berlinie nie chcemy,a on chyba córce przyjemno?ci nie odmówi :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na Krzytra to nie mamy co się ogl?dać, bo spacerować po Berlinie nie chcemy,a on chyba córce przyjemno?ci nie odmówi

Naprawdę dzięki ,wiedziałem że można na was liczyć :(A jak nie pojadę do Berlina to mnie zabierzecie ze sob?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Naprawdę dzięki ,wiedziałem że można na was liczyć :(A jak nie pojadę do Berlina to mnie zabierzecie ze sob?? :blink:

No i zaczynasz od razu lepiej pisać :lol: od razu wiedziałem, że wolisz wybrać grupę niż zwiedzanie Berlina :)

Jak to Bigu napisał cytat:

Kto by chcial dobrowolnie spacerowac po Berlinie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak to Artix napisał w innym w?tku:

cytat: Jak sie okazalo czesc grupy dzieli ten dystans na 2 czesci. 600 km ....

Dwie czę?ci, nie znaczy połowy. Wła?nie z Więckiem wstępnie omawiali?my powrót wzdłuż Renu, przez Kolonię, Koblencję i dalej do Zgorzelca. Artur, załatwiaj wolny poniedziałek i wracaj z nami.

Odnośnik do komentarza

Nie Rozłupańcu jeden. Nie będziesz sam dymał. Chyba że nam się co? popsotuje bardziej w życiu i przez to wogóle nie pojedziemy... Oby nie! Jest też taka opcja że nas zdenerwujesz - to wtedy jedĽ se sam. Chyba że nasze towarzystwo przestało ci odpowiadać :D to wtedy też sam se jedĽ.

Odnośnik do komentarza

Powoli zaczynasz denerwować ale pracuj dalej... jeszcze będziesz błagał żeby?my łaskawie zaszczycili cię swoj? obecno?ci? w drodze powrotnej. Czyli jak zawsze !happybth

No i nie wiem czy twoja pierdzichujka wydoli za nami :D więc być może problem sam się ... rozjedzie :D

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak Pawel883 ze względu braku czasu będę musiał tam jechać jednym cugiem.

A nazad podymam z Orzechem i Emixikami je?li przyjm? mnie do dymajacych długodystansowo :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Reklama, dĽwigni? handlu, może co? się utarguje po drodze :D

Kończmy z tym OT bo dostaniemy...................

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Orzeszku,uaktualnij listę !happybth

A kto dobił do grupy????

chodzi mi o potwierdzone osoby :D

Odnośnik do komentarza

Ilosc zarejestrowanych osob.

Piatek: 402

Sobota: 541

Niedziela:413

Ilosc zarejestrowanych skuterow:

AN650/z wozkiem 97/1

SW600/z wozkiem 19/1

TMAX 21

SW-T400 2

YP400 7

AN400/z wozkiem 75/1

Helix 16

YP250 4

AN250 1

Forza 1

YP125 3

UH200 3

Pantheon/Foresight 5

X-MAX 8

UH125 10

S-Wing 2

Piaggio X8 6

Satelis 125/250 17

Piaggio X9 23

Satelis 400/500 9

MP3 28

Yager 125/200 1

GP800/GP800 z wozkiem 4/1

Vespa 3

Xciting 250/500 5

Nexus 3

Hexagon 13

Grand Dink 125/200 3

Fuoco 11

Beverly 3

People 300 1

Joyride 1

Atlantic 125/500 12

Madison 125 2

Inne skutery 11

Motocykle 11

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...