Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

(...)sozia = społeczny czyli po naszemu jak mniemam plecaczek(...)

Jak najbardziej plecaczek, ale nie "socjal=spoleczny, socjalny" tylko "'Sozia" bez "l" :D .

Rodzaj meski plecaczka to Sozius ;) .

PS. Namiot zakupiony, mozna smigac na zlot: KLIK :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

To ja jeszcze w kwestii formalnej, grupa WaWa jakiego dnia by wyjezdzala, w pt z rana ? czy w czwartek ?

Odnośnik do komentarza
To ja jeszcze w kwestii formalnej, grupa WaWa jakiego dnia by wyjezdzala, w pt z rana ? czy w czwartek ?

Arti w kwestii formalnej:

CO ROZUMIESZ POD HASŁEM "Z RANA"

warto wyja?nić bo ja wiem ale nie obeznani mog? pomy?leć, że to przed południem jest :):D .

Pewnie bym się z Wami wybrał był, ale o ile na krajowych zlotach to motórów nie strzelaj? (przynajmniej nie wszyscy) to na zlocie płozowców w Germanii nieco był by obciach ?!

Życzę Wam udanej wyprawy i dobrej zabawy, a jakby co to uważajcie gdzie kładziecie kurtki i nie wołajcie:

"RATUJCIE NAS..." bo to już było !happybth !happybth ;)

Pozdrawiam

RobB. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja chcę jechać w czwartek tak co by się dotelepać do granicy i przekimać. Jak będziemy jechać w kupie to nasza prędko?ć przelotowa po Polsce nie pozwoli nam pokonać całego dystansu w sensownym czasie. Dzięki temu również będziemy mogli zebrać się przed granic? i przez Niemcy pojechać razem. To tylko moja propozycja i proszę o Wasze sugestie.

Odnośnik do komentarza

Robercie, moto sa tam tez chetnie widziane !happybth , do tej pory jednak zarejestrowanych jest tylko kilka sztuk.

A co do samolotu, fajny motyw np. do dzwonka telefonu, delikatny podklad plus te okrzyki oszoloma !happybth ...

Edit: hahaha, wiedzialem... KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a jakby co to uważajcie gdzie kładziecie kurtki i nie wołajcie:

"RATUJCIE NAS..." bo to już było !happybth !happybth :D

I ja uważam podobnie. Ze względu na sytuacje jakie miał Janek w Monachium powinni?my poważnie rozważyć ten wyjazd... !happybth

;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
CO ROZUMIESZ POD HASŁEM "Z RANA"

warto wyja?nić bo ja wiem ale nie obeznani mog? pomy?leć, że to przed południem jest  :D  ;) .

Robb no ty wiesz ze u mnie z rana to jest 11 !happybth ale postanowilem sie poswiecic i wyjechac w srodku nocy o 8.

Choc dzis z Orzechem pogadalismy i doszlismy do wniosku ze najlepiej wyjechac w czwartek kolo 16-17 i dojechac w okolice Berlina i tam kimnac w jakims motelu, a z rana !piwko jechac dalej !happybth

Co do Jana Marysi Ratunku Diabełek to gdyby krzyczal "Brüder, nicht schießen ich bin Teufel aus Polen" to może pozwolili by mu lecieć dalej bo w kazdej kulturze psychopaci uwazani sa za niegroznych :)

a na zlocie wystarczy zapamiętać jedno zdanie "Ich bin aus Polen ich habe nichts zu tun mit dem Teufel" !happybth

Odnośnik do komentarza

Robb no ty wiesz ze u mnie z rana to jest 11 !happybth ale postanowilem sie poswiecic i wyjechac w srodku nocy o 8.

Aritx ?rodek nocy to 5.00 lub 6.00 rano !happybth wiesz jak fajnie jest patrzeć na porann? rosę i podróżuj?cych jest mniej :D

Pomysł Orzech jest bardzo godny uwagi zawsze to przejazd lajitowy będzie niż zmuszać ciebie do po?więceń !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na walentynki dostałem zgodę na wyjazd :D:D, piękny upominek.. !piwko

Rejestracja dokonana.

Mamy jeszcze dwóch Krakusów zarejestrowanych......

Pilot i Kicia :D

Odnośnik do komentarza
Na walentynki dostałem zgodę na wyjazd !bicz :D, piękny upominek.. !piwko

Ach te kobiety potrafi? robić prezenty dal nas facetów :D

to co Grzesiu bierzesz swój namiot czy doł?czasz się do kogo? ? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

to co Grzesiu bierzesz swój namiot czy doł?czasz się do kogo? ?  :D

No co Ty ??? !piwko

|pię w Twoim M4. Przecież mnie zaprosiłe?. :D:D

Przedsionek zaproponowany przez Orzecha olewam, a do Plebanów " się boję" !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wstępna lista:

1. Orzech - YP400 ->zarejestrowany

2. Michalu - AN650

3. ZYBEX - AN650 ->zarejestrowany

4. Więcek - AN650 -> prawie zarejestrowany :D 

5. GRinKU - YP250

6. Kolega GRinKU - AN650

7. Andrea-torun - AN200

8. Abach - Black Wing

9. Bigu - T-max ->zarejestrowany

10. Burgi - Smart? :D

11. Szuwarek - T-max ->zarejestrowany

12. Esesemes, Mamu?ka - SW600 ->zarejestrowani

13. Pleban - AN650

14. Artix - SW600

15. Worlan - T-max ->zarejestrowany

16. Mareczek - AN650 ->negocjuje

17. Lupak - T-max

18. Pawel883 - SW600

Orzech,

zapominasz o :

355.Marek P. (Pilot) 15230 Frankfurt (Oder) Suzuki AN 650 650 Freitag Sonntag burgmania.net (Krakau) www.burgmania.net pilotkrak(Q)poczta.fm

356.Wojtek P. (Kicia) 15230 Frankfurt (Oder) Honda Silver Wing 400 Freitag Sonntag burgmania.net (Krakau) www.burgmania.net pilotkrak(Q)poczta.fm

Mnie jeszcze nie ma na oficjalnej li?cie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Orzech,

zapominasz o :

355.Marek P. (Pilot) 15230 Frankfurt (Oder) Suzuki AN 650 650 Freitag Sonntag burgmania.net (Krakau) www.burgmania.net pilotkrak(Q)poczta.fm

356.Wojtek P. (Kicia) 15230 Frankfurt (Oder) Honda Silver Wing 400 Freitag Sonntag burgmania.net (Krakau) www.burgmania.net pilotkrak(Q)poczta.fm

Mnie jeszcze nie ma na oficjalnej li?cie :D

Grzesiu, nie zapominam o nich, sam ich rejestrowałem. Pilot nie chciał się afiszować ale teraz to już nie ma znaczenia więc zostan? Krakusy dodane :D

Aktualizacja oficjalnej listy odbywa się zazwyczaj wieczorami wię musisz uzbroić się w cierpliwo?ć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu, nie zapominam o nich, sam ich rejestrowałem. Pilot nie chciał się afiszować ale teraz to już nie ma znaczenia więc zostan? Krakusy dodane :D

A to Pilot taki tajemniczy ? Słaba konspiracja... :D Chyba musimy się z nim spotkać i pogadać ... :D:lol:

Pozdrowienia dla Marka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wy?lij mi na PM imię, nazwisko i maila

Krzytro zostałe? zarejestrowany. Twój mail nie chciał mi przej?ć przy rejestracji więc podałem mój.

Mamy już 13 osób !happybth

EDIT: Proszę o poł?czenie postów. Sorki zagalopowałem się w euforii zlotowej !happybth

EDIT2: Już Artur poprawiłem listę

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W zasadzie to 14 osob, bo mnie dwóch, choc wyglada na to jeden Artix nie jedzie ale jedzie ten z Gosia !happybth

Odnośnik do komentarza

No fakt Adam !OKK i dzięki temu przybywa SW!

Muszę też przyznać że niemiaszki maj? problem z przepisywaniem bo z Adasia zrobili nam As....a ;)

Odnośnik do komentarza
Muszę też przyznać że niemiaszki maj? problem z przepisywaniem bo z Adasia zrobili nam As....a ;)

Hmm, wygl?da na to, że co? przegapiłem !scooter Ja widzę, że wpis jest OK. Czyżby błyskawiczna interwencja naszego przedstawiciela w NRD? ;);)

Odnośnik do komentarza
Może i ja do Więcka !scooter ;)

Orzechu na walnym zebraniu starszyzny namiotowej ustalone zostało, że możemy ciebie przyj?ć do namiotu pod dwoma warunkami ;)

1. dobra flaszka

2. ładna kołysanka na dobranoc ułożona i za?piewana przez ciebie ;) , masz już wprawę po Bieszczadach ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...