Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

A co s?dzicie o dodaniu drugiej linii i obniżeniu loga.

Megatreffen

Marl 2009

Wiem, że to trochę bicie piany, ale niech będzie demokratycznie :):)

Odnośnik do komentarza
A co s?dzicie o dodaniu drugiej linii i obniżeniu loga.

Megatreffen

Marl 2009

Bałem się to proponować.

Wydaje mi się, że tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bałem się to proponować

Od kiedy Ty taki boj?cy jeste? ? :) Może przez ten namiot ? :)

Wysłałem maila odno?nie zmian. Mam nadzieję, że jutro dostanę nowy wzór.

Odnośnik do komentarza

Koszulka jest OK :) Grzesiu organizuj zbiórkę kasy i lecimy z koksem :)

Co do Plebana, przekomarza się jak zwykle :) a i tak pewnie pojedzie... trudno, wybiorę inn? trasę, albo wyjadę dzień wcze?niej :)

Odnośnik do komentarza
Koszulka jest OK :blink: Grzesiu organizuj zbiórkę kasy i lecimy z koksem  ;)

Co do Plebana, przekomarza się jak zwykle  !scooter  a i tak pewnie pojedzie... trudno, wybiorę inn? trasę, albo wyjadę dzień wcze?niej  ;)

Doł?czam się do słów Abacha, oraz pozostałych przedmówców niech będzie Marl i to w dwóch wierszach ;)

Dawaj numer konta wpłacam kas? ( może dla pierwszego będzie rabacik mały ;) )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to mamy chyba ostateczn? wersję. Oczywi?cie po słowie Megatreffen nie będzie 2009. ;) Ja uważam, że na tym kończymy projektowanie. Co do rozliczenia, jutro wszystko napiszę. Muszę jeszcze ustalić koszty wysyłki do mnie i póĽniej wysyłka do Was. !scooter A może rozdam na granicy ;):blink: Bigu, co Ty na to? ;)

Więcek, oczywi?cie, że dostaniesz rabat. Nie poniesiesz kosztów wysyłki. Przywiozę Ci osobi?cie. ;)

skuter2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wła?nie wróciłem od producenta koszulek. Musiałem zrobić 160 km, żeby pomacać materiał. Koszulki s? tej samej firmy, co te z Burgmanii. "stedman classic". Kolor ciemno niebieski. Ponieważ umówiłem się na odbiór osobisty nie będzie dodatkowych kosztów zwi?zanych z wysyłk? do mnie. Pozostaje cena 35 zł za sztukę. Koszulki będę miał pod koniec przyszłego tygodnia. Tym, którzy przyjeżdżaj? do Warszawy 9 maja proponuję rozliczenie i odbiór tego dnia. Jeżeli kto? chce, żebym koszulki wysłał proszę o info na PM. Podam nr konta, a ile będzie kosztowała przesyłka napiszę w poniedziałek. Muszę sprawdzić na poczcie. Jest możliwo?ć domówienia koszulek w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Post pod postem :D nie chcem ale musze.

Odebrałem koszulki :( no i jak zwykle nie mogło być do końca dobrze. ;)

Jest kiszka, ale my?lę, że mnie nie powiesicie za j..a. Pojechałem do firmy, żeby złożyć zamówienie i obejrzeć materiał. Przy mnie go?ć zrobił poprawkę na kompie wycinaj?c 2009 za słowem Megatreffen. Zaliczka, takie tam pogaduszki i zamówienie złożone. Dostałem info, że koszulki zrobione i trzeba wysłać resztę kasy przelewem. Ok! Jestem zadowolony. Przyjeżdżam na miejsce, ogl?dam koszulkę, a tam Megatreffen 2009, dokładnie jak na ostatnim wzorze który zamie?ciłem. Go?ć zapomniał klikn?ć "zapisz". Załamka, pracownik (młody człowiek) przeprasza, jest możliwo?ć wykonania nowych koszulek, ale za 2-3 tygodnie i koszty pokrywa on, widzę że to spory problem dla niego. W końcu rezygnuje ze swojego zarobku, obniża cenę na 33 zł. Zgodziłem się i odebrałem towar. Mam nadzieję, że będziecie tak samo wyrozumiali jak ja. Nie zabijecie Worlana ??? ;) A tak bardzo się starałem. :lol:

PS. Reszta oczywi?cie jest OK! Jako?ć wykonania 1 klasa.

Z tego co widzę to wysyłam tylko do Pawła 883, Zybexa, Grinku i Lupaka (wiadomo?ć na PM). Z reszt? ekipy mam nadzieję spotkać się osobi?cie. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak zupelnie przypadkowo wyszlo ze mamy luki w logistyce. O ile wyjazd do Marl przynajmniej ja planuje w czwartek po pracy i dojechac gdzie sie da i w pt z rana :lol:whist kontynuowac jazde na miejsce o tyle luki sa podczas drogi powrotnej. Bo okazalo sie ze ja planuje powrot jednym ciagiem z Marl do Warszawy, jako ze jest to tylko 1200 km z czego okolo 900 km po autostradach to nie jest chyba jakis wyczyn. No ale Grzesiu chyba ma inne plany, to moze jakos ustalimy jak widza to inni.

Odnośnik do komentarza

Drogę do Marl planuję na dwa dni. Po pracy w czwartek 300 km, nocleg i w pi?tek 700 km do celu. Powrót planuję jednym ci?giem. W przypadku przyzwoitej pogody, wydaje mi się, że jest to możliwe. Gorzej jak warunki nie będ? sprzyjaj?ce :lol:

Odnośnik do komentarza
Drogę do Marl planuję na dwa dni. Po pracy w czwartek 300 km, nocleg  i w pi?tek 700 km do celu. Powrót planuję jednym ci?giem. W przypadku przyzwoitej pogody, wydaje mi się, że jest to możliwe. Gorzej jak warunki nie będ? sprzyjaj?ce  :lol:

Ja pierdykam. whist

Jeszcze nie wiem czy się uda, ale je?li tak, to wygl?da na to że znów muszę z nim jechać? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artix, mam tak jak Ty z małym "ale". Klaruje mi się chyba wolny czwartek więc nie wiem czy nie pojadę rano. Paru chętnych jest na wyjazd poranny. Powrót robię na raz, przynajmniej taki mam plan. Muszę być w poniedziałek w pracy, dodatkowo Oliwka ma 3 urodziny, a taka okazja tylko raz na całe życie :lol:

Odnośnik do komentarza

Ja ma już zgodę na wyjazd wyższej instancji, logowanie w przyszłym tygodniu oficjalne :lol: , a jeżeli chodzi o podróż to wyjazd w czwartek rano, dojazd za granicę i spanie pod namiotem, pi?tek dojazd do celu.

Jeżeli chodzi o drogę powrotn?, mogę j? robić na 2 dni jeżeli kto? będzie chętny, a Grzesiu co? o tym wspominał.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm wyjazd rano spanie na granicy, to ja jak wyjade o 17 bede u was kolo 22 :lol: o ile mi paliwa nie zabraknie po drodze whist moze tez przykombinuje z wolnym czwartkiem zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Hmm wyjazd rano spanie na granicy, to ja jak wyjade o 17 bede u was kolo 22 :lol: o ile mi paliwa nie zabraknie po drodze whist moze tez przykombinuje z wolnym czwartkiem zobaczymy.

Kombinuj, kombinuj.

Możesz mi dać namiot to będzie czekał gotowy na Wasze przybycie, nawet ?piworki możemy Wam wypier.....ups, rozgrzać :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

Je?li wszystko dobrze się poukłada w pracy to ruszam w pi?tek na jeden szlag.

Miejsce doł?czenia do gupy napewno jeszcze ugadamy w Rogoznie.

ps.do wyjazdu jeszcze daleko ale samo planowanie daje sporo frajdy.

pozdrawiam pawel

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...