Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jako? cały czas my?lałem, że zlot jest tydzień po Burgmanii a tu psikus, 2 tygodnie po. W takim wypadku może i ja wrócę na 2 dni :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

W takim wypadku może i ja wrócę na 2 dni :D

Łał :D to robi nam się ładna zgraja :D na powrót.

Prowadz?cy zawsze mile widziany, tak trzymać Orzeszku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wiedziałem, że tak będzie. :D

Orzech, sprawdĽ dokładnie, może Twoja córka urodziła się tydzień póĽniej i będziesz musiał "jednak" wracać w niedzielę. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nic mi innego nie pozostaje jak napisać, że się cieszę :D Trudno... :D:D:D

Więcek, Ty jeszcze nie wiesz co Cię czeka. Nie licz na dłuższe przeloty. :D

Odnośnik do komentarza

No to można mnie wpisać na listę osób zarejestrowanych :P

zrobiłem to dzisiaj rano i potwierdzenie zwrotne na mila przyszło :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jarek, a nie mogłe? przy okazji zarejestrować "Plebanię". Co? się oci?gaj?, a koszulki już maj? :D:D

Odnośnik do komentarza
Jarek, a nie mogłe? przy okazji zarejestrować "Plebanię". Co? się oci?gaj?, a koszulki już maj? ;):D

Jadę na t? sobotę do Gdańska i będę się widział z Plebanem to mu wytłumaczę :o:P , bo perswazja słowna nie przemawia do niego ;)

Jak się będzie opierał to koszulki zabiorę i na allegro pchniemy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

26-29 VI wolne !YES oznacza ze wracam na spokojnie w poniedzialek i dziele na 2 dni powrot !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rejestracja dokonana.Wła?nie dostałem zwrotnego maila.Jade na 100% :D:huh:

Orzech jak możesz to dopisz do zacnej grupy :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miłe 2 posty, Artixa i Grzegorza.... :lol:

Natomiast ja mam doła :( Koszulki zlotowe mnie wykończ? :D )

Dwie L-ki miały odwrotnie flagę........po uzgodnieniach telefonicznych i mailowych miałem dostać do ?rody, czyli do dzisiaj koszulki z wła?ciwym nadrukiem. Godzina 19-ta kurier dostarcza przesyłkę. S?... :D . Otwieram i oczom własnym nie wierzę... :blink: koszulki s? w kolorze czarnym :P;);) . Dobra, my?lę sobie, Orzech zamówił 4 szt, czyli będzie zmieniał co 12 godzin :P , na wieczór założy czarn? i będzie git. Ale podkusiło mnie żeby wyci?gn?ć jedn? z folii :Dwhist:ph34r::huh: . Flaga na rękawku jest prawidłowa - biało czerwona, ale w koszmarnym rozmiarze 8 x 5 cm, gdzie miało być 4 x 2 cm. I tu pytanie do Was, czy kto? ma granat ? Cena jest mało ważna, żeby tylko miał sprawny zapalnik. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech, wiem że z Ciebie dobry kumpel, i próbujesz poprawić mi humor :ph34r::ph34r: . Na jeden bł?d zgodziłem się mimo tego, że uważam go za znacz?cy. Ale to, co teraz dostałem, to normalnie skandal. Jutro do nich jadę. :blink:

Odnośnik do komentarza

Grzesiu jestem w stanie pomóc, jeżeli kto? nie będzie miał problemu, że koszulka jest raz prana.

Mam jedn? L syna ( miał j? raz na sobie ), który nie jedzie, a dla niego jest bez różnicy jaki kolor i jakiej wielko?ci flaga.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wreszcie mam dwie nowe L-ki. Nie bardzo widzę składanie następnego zamówienia na wykonanie koszulek dla nowo zapisanych na zlot. Po prostu mam do?ć :) . Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że wszyscy jad?cy powinni być identyfikowani z Burgmani? i fajnie będzie jak będziemy tak samo ubrani. Mam jeszcze 1 szt. XL i może uda się wygospodarować ze 2 L-ki (poprawione). Kolega Grzegorz76 potrzebuje M-kę. Jeżeli kto? z posiadaczy M-ki ma zamiar zmienić rozmiar na L, to proszę pisać. Wymienimy się. W najgorszym razie trzeba będzie troszku Grzegorza powiększyć. !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu no problemo!!!! Jak nie bedzie M-ki to może być L-ka.Do wyjazdu jeszcze miesi?c więc toche goloneczki do tego !happybth i L-ka bedzie w sam raz.

!happybth

Ps.Worlan biore L-ke,nie zawracaj sobie głowy,dla mnie to żaden problem

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Grzesiu... odłóż mi proszę t? XL'ke !happybth

Odnośnik do komentarza
Grzesiu... odłóż mi proszę t? XL'ke  !happybth

No i to mi sie podoba. Ekipa rosnie !happybth ...

PS. I nie smartem !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczom własnym nie wierzę :blink: Kurcze, żebym wiedział wcze?niej, whistwhist to co? bym dodrukował na froncie ;)

Xl-ka będzie do odbioru na spocie. !OKK

Edit; Bigu, a czym Mariusz jedzie ? Pewnie będzie to tajemnica. Dowiemy się 26 czerwca. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Grzesiu... odłóż mi proszę t? XL'ke whist

whist:blink: !OKK no wreszcie jedyna sluszna decyzja

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grzesiu... odłóż mi proszę t? XL'ke :blink:

Eeeeeeeee tam, pewnie pidżamka Mu się wytarła na klacie i potrzebuje now? !OKK

Odnośnik do komentarza
Grzesiu... odłóż mi proszę t? XL'ke  !tut

No i to mi sie podoba. Ekipa rosnie :blink: ...

PS. I nie smartem !tut .

łaaaaaał !OK nie dosyć, że Ojciec Dyrektor jedzie i to jeszcze nie smarkiem !scooter to na czas podróży zostanie Ojcem Prowadz?cym Burgmanię na zlot do naszych s?siadów.

P.S.

Mariuszku, a twój powrót to na jeden dzień, czy jak większo?ć na dwa dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...