Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja mam namiot, a chrapię tylko jak się napiję czyli zawsze na zlocie !scooter

Namiot jest 2 + 1 czyli Worlan ?pi za karę w przedsionku. Będzie miał bliżej na siku - w tym wieku musi mieć prostatę !V :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

A i skuter Ci nie pasuje. Przesiadaj się na szlifierkę, pal gumę i woĽ półnagie małolaty, a nie na zloty do zachodnich s?siadów.  ;)  !scooter  !V Ty, Ty Orzechu jeden..... :)  :)  :lol:

Oj Grzesiek... jak Orzechówka to przeczyta - masz przer?bane... ;):)

Odnośnik do komentarza

Wyslalem prosbe o zwolnienie Orzecha z zaszczytnej funkcji przewodnika (pracy?) :D . No to teraz zdecydowani melduja sie sami...

@Abach: czy Ty zwariowales? 17 euro? przy tym kursie? jeszcze w lotka nie wygralem ... !scooter !V :( .

Odnośnik do komentarza

Informuję, że gdyby udało się nam pojechać to zabierzemy ze sob? namiot (nie musimy kupować, czyli 17 Euro w kieszeni :D ) czteroosobowy więc duży, tyle że ja chrapię. Strasznie chrapię !scooter :( !V

Odnośnik do komentarza
(...)tyle że ja chrapię. Strasznie chrapię  !V  :)  :(

Nie robmy z tego tragedii :( , wazne ze 17 euro zostanie w kieszeni ;) !scooter . Rozumiem ze juz nie macie wyjscia i jedziecie :D ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Namiot jest 2 + 1 czyli Worlan ?pi za karę w przedsionku. Będzie miał bliżej na siku - w tym wieku musi mieć prostatę :P  :(

Jutro zrobię scan wyników PSA. Jest ok! !scooter !V

Proponuję też zrobić....Twoje pokolenie jest bardziej chorowite.. !V :D:(

W przedsionku to Ty będziesz spał, tylko jeszcze nie wiem u którego Helmuta wyladujesz. Na bank nie trafisz do swojego namiotu. ;):):(:)

Odnośnik do komentarza
Może dam radę :D Pewnie Helmuty maj? cienkie pifko. !piwko

Jak oni ?ledz? nasze forum tym samym translatorem, tylko w nazad stronę, to ja już widzę ich miny po tych tekstach :(;):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maku,

masz rację. :D

Zachowujmy się przyzwoicie. Mam nadzieję, że nasi s?siedzi podejd? do naszych wypowiedzi z dużym dystansem :( i nie będ? w nas rzucali pomidorami !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli termin mojego wyjazdu wakacyjnego nie bedzie taki sam to chetnie pojade, na razie nie moge obiecac ale do konca lutego sie wyjasni. W koncu przeba reprezentowac Zamek Manie !piwko

Odnośnik do komentarza

Orzeszku czy w tej zbiorowej rejestracji uwzględniłe? mnie, jeżeli tak to super bo jutro przyjeżdżaj? do mnie dwa cylindry :D , więc jestem chętny na ten zlot u s?siadów.

P.S.

Worlan o namiot się nie przejmuj, bo jak pisałem wcze?niej posiadam 4 osobowy, a w 99% jadę sam więc mogę ciebie przygarn?ć, a z reszty ku zazdro?ci gawiedzi możemy zrobić garaż dla naszych :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S.

Worlan o namiot się nie przejmuj, bo jak pisałem wcze?niej posiadam 4 osobowy, a w 99% jadę sam więc mogę ciebie przygarn?ć, a z reszty ku zazdro?ci gawiedzi możemy zrobić garaż dla naszych :D

Wreszcie jaka? bratnia dusza. :D Dzięki. Na dzień dzisiejszy prowadzę negocjacje z 2 połow?. :) Jest trudno, ale nie beznadziejnie... :D:D

Odnośnik do komentarza
Wreszcie jaka? bratnia dusza.....

Zaraz, zaraz kolego-przyjacielu. Pisałem że je?li uda się nam pojechać to będziemy mieli namiot czteroosobowy i kogo jak kogo, ale Ciebie przyjmiemy z przyjemno?ci? (w przeciwieństwie co do niektórych :D:D:) ) tyle że ja chrapię.

Strasznie chrapię :):D:D

Odnośnik do komentarza
Wreszcie jaka? bratnia dusza.....

Zaraz, zaraz kolego-przyjacielu. Pisałem że je?li uda się nam pojechać to będziemy mieli namiot czteroosobowy ...

... chwilunia, chwilunia......:D;)z tego co pamiętam to 1/2 namiotu jest moja :D:D i nic nie mówiłe? o żadnych sublokatorach :):)

... tak więc o so chodzi... :):D:)

Odnośnik do komentarza
... tak więc o so chodzi... :):):D

No wła?nie, o co chodzi? Przecież Grzesiu pisał o Więcku ;):)

Zwlekam z rejestracj?, bo ci?gle nie znam terminu SGA, które ostatnio dwa razy było na koniec czerwca. Mam nadzieję, że terminy się nie pokryj?.

Odnośnik do komentarza

Zwlekam z rejestracj?, bo ci?gle nie znam terminu SGA, które ostatnio dwa razy było na koniec czerwca. Mam nadzieję, że terminy się nie pokryj?.

Adam ;) Co to znaczy SGA? :) JUŻ WIEM co to SGA.:)

Dzięki. Na dzień dzisiejszy prowadzę negocjacje z 2 połow?.   :P  Jest trudno, ale nie beznadziejnie... :)  :D

Grzegorz jeste?my na tym samym etapie rodzinnych negocjacji. :)

Odnośnik do komentarza
Wreszcie jaka? bratnia dusza.....

Zaraz, zaraz kolego-przyjacielu. Pisałem że je?li uda się nam pojechać to będziemy mieli namiot czteroosobowy ...

... chwilunia, chwilunia......:);)z tego co pamiętam to 1/2 namiotu jest moja ;):P i nic nie mówiłe? o żadnych sublokatorach :):)

... tak więc o so chodzi... :) !OKK !V

Kasiu, Andrzeju to może tak poł?czmy nasze siły z 2 namiotów 4 osobowych zrobimy jeden 8 osobowy :D , miejsca będzie co nie miara, zaczniemy je wynajmować za parę ojro :) i jeszcze zarobimy na zlocie

Oczywi?cie dal Grzesia jest już promocja 100% :)

Odnośnik do komentarza

Zrozumialem aluzje :D , zlupic mnie chcecie :):);) . To ja zasuwam kupic jakis namiot !OKK ... zeby nie bylo !V .

A dokładnie 16,95 KLIK i możesz zaprosić Grzesia i Orzeszka na kwaterę :P

Najpierw proponuję zrobić wywiad ?rodowiskowy, czy czasem nie chrapi? :):)

A tu zestaw: KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejni zarejestrowani :)

A oto lista "pewniaków" wg. kolejno?ci zgłoszeń

1.Bigu

2.Orzech

3.Szuwarek

4.Esesemes

5.Mamuska - co to za skuter u Ciebie jest wpisany

6.ZYBEX

7.Pilot

8.Kicia

9.Worlan

10.Artix

11.Gosia

12.Krzytro

13.Ola

14.Abach

To już jest całkiem ładne przedstawicielstwo burgmanii :)

Odnośnik do komentarza
5.Mamuska - co to za skuter u Ciebie jest wpisany

sozia = społeczny czyli po naszemu jak mniemam plecaczek - tylko zapomnieli dopisać że Emiksika. No i nie wspomnę że Emiksik stał się Gregorzem :)

Odnośnik do komentarza

Obserwuję temat i by popsuć im choć trochę statystykę wiekow? zamierzam się wybrać z wami.

Ale jak zwykle na ławce rezerwowych :) oby nie zapeszać.

Za dużo zmiennych w pracy by teraz się wpisywać na pewniaka - znaj?c życie będę wiedział tydzień przed wyjazdem.

Od wielkiej biedy jak już nie będzie miejsc na polu namiotowym :) wezmę hamak i jakie? 2 drzewa w okolicy się znajd? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...