Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd do Marl/D na megazlot 2009


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 584
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    83

  • orzech

    83

  • Worlan

    63

  • Więcek

    36

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Tak przegl?dam sobie fotki z zeszłorocznego HGF Roller Treffen i co ja widzę... Worlan maluje aerografem skutery :angry: .

Ładnie to tak jeĽdzić na zloty i nic nie mówić kolegom? :rolleyes:

05-07-09-MegaA171.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!V

O nie, ja mam więcej włosów. ;):huh::P

I nie jestem mańkutem :angry:

A i T-max ma żółte kierunki. Nie mój... :lol:

Wracaj?c do tematu, to Wam zazdroszczę. Będzie na pewno super wyprawa.

:rolleyes: !scooter ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiek nie marudĽ tylko się rejestruj. Zamiast biadolić rusz się razem z nami. Zobacz zdjęcia, tam się bawi? same pierdziele, będzie Ci raĽniej whist

Odnośnik do komentarza
Grzesiek nie marudĽ tylko się rejestruj. Zamiast biadolić rusz się razem z nami. Zobacz zdjęcia, tam się bawi? same pierdziele, będzie Ci raĽniej whist

Mnie zainteresował Belgijski klub skuterowy z Gent , który będzie uczestniczył w zlocie i .... sporo tam nowych kolegów i koleżanek ;)

Galeria klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Grzesiek nie marudĽ tylko się rejestruj. Zamiast biadolić rusz się razem z nami. Zobacz zdjęcia, tam się bawi? same pierdziele, będzie Ci raĽniej whist

Orzech, jeszcze jeden taki tekst i będziesz musiał odkupić mi laptopa ;)

Gdzie macie te zdjęcia i listę zarejestrowanych? Podajcie linki, bo na tym blueconnectcie wszystko ledwo mi idzie..

Odnośnik do komentarza
Grzesiek nie marudĽ tylko się rejestruj. Zamiast biadolić rusz się razem z nami. Zobacz zdjęcia, tam się bawi? same pierdziele, będzie Ci raĽniej whist

Mnie zainteresował Belgijski klub skuterowy z Gent , który będzie uczestniczył w zlocie i .... sporo tam nowych kolegów i koleżanek !scooter

Galeria klubowiczów

Hahahahahahahaha....

A teraz na powaznie ;) : tu jest strona zlotowa KLIK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mnie zainteresował Belgijski klub skuterowy z Gent , który będzie uczestniczył w zlocie i .... sporo tam nowych kolegów i koleżanek !scooter

Galeria klubowiczów

Szukam, szukam i nie widzę tam Twojego zdjęcia whist

A tak w ogóle Magda, to będzięsz miała na zlot rzut beretem- rozumiem, że wpadniesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Szukam, szukam i nie widzę tam Twojego zdjęcia ;)

A tak w ogóle Magda, to będzięsz miała na zlot rzut beretem- rozumiem, że wpadniesz? !scooter

No chciałabym, chciała - ale jeszcze nic nie kupiłam ... whist

Muszę się za to zabrać , narazie byli?my zmuszeni kupić większy samochód bo ... wózek nam się nie miescił !V

Do czerwca jeszcze daleko , wiec pomysle :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech, Ty rozłupańcu....

już raz nosiłe? mnie na barana za dokuczalstwo. Ale to były Bieszczady, sami swoi.

Jak się zaprzyjaĽnię z kolegami z galerii zamieszczonej prze Dację, to Ci tak dokopiemy, że nie będziesz pamiętał w któr? stronę do kraju trzeba wracać. A jeden tam taki jest, że ufff. Strach spotkać na ulicy. ;)whist

Odnośnik do komentarza

Małe wyja?nienie - Orzech jest zarejestrowany jako 1 + 7 i zaj?ł tym samym numery zlotowe od 334-342. W zwi?zku z tym mam pytanie po co dopisywać się na ichniej li?cie?

Nie lepiej podać tutaj listę kto jest zdecydowany i jak się wyczerpie lista Orzecha przesłać do nich dane kto na jakim sprzęcie i sk?d coby uzupełnili na ich li?cie a wtedy kolejne osoby będ? się już rejestrowały na stronie zlotowej.

Nie żebym się tam chciała pchać w kompetencje sz.p. organizatorów ...

Pozdrawiam

Mamu?ka

p/s

My też rozważamy wycieczkę.

Odnośnik do komentarza

Do czerwca sporo czasu,

co nie zmienia to faktu że jestem zainteresowany troszkę dalsz? wycieczk?.

Spanko pod namiotem jako? przetrzymam (byle nie padało).

Odnośnik do komentarza
Mnie zainteresował Belgijski klub skuterowy z Gent , który będzie uczestniczył w zlocie i .... sporo tam nowych kolegów i koleżanek  whist

Galeria klubowiczów

Bardzo fajny klub. Jak można się do niego zapisac?

Worlan przyjacielu. Nie s?dzisz że pasowaliby?my tam? :-)

Gdyby tak jeszcze zgodził się przyst?pić RobB :-) :-) :-)

Dacja!! Niech Cię ręka boska broni zapisywać się tam!! Znacznie obniżysz ?redni? wiekow? :-)

Je?li chodzi o temat głowny w?tku, to widzę że w tym roku mamy więcej możliwo?ci spotkania się na zlotach w Niemczech niż w Polsce.

Temat generalnie mnie zaciekawił.

P.S. Dacja. Co znaczy "Steunende Leden". Zainteresowałem się kilkoma paniami w tym dziale.

Odnośnik do komentarza

P.S. Dacja. Co znaczy "Steunende Leden". Zainteresowałem się kilkoma paniami w tym dziale.

Steunende Leden - to w tłumaczeniu - Człownkowie wspieraj?cy więc s?dze, że s? to plecaczki albo przyjaciele klubu bez skuterów :lol:)))

Odnośnik do komentarza

Sory że się wtr?cam ale @dr.big jak widzę jest chętny jechać na ten zlot i jak się domy?lam włada dwoma językami, to może ułatwić im sprawę i napisać że niema problemu z językiem. Po co maj? kogo? szukać.

Pozdrawiam.

PS jeżeli co? Ľle zrozumiałem, to przepraszam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Same pozytywne rzeczy :) . Ogolnie takie zwyczajne bla-bla-bla, jak bedzie cos interesujacego, to przetlumacze :) .

Tłumaczenie na bież?co... edit: zauważyli?cie, że w tym tłumaczeniu Big co? słabo po polsku spika? :);)

Trudno to nazwać tłumczeniem przysięgłym, ale lepsze to niż nic... :)

Kurcze - zaczynam się łamać... :):lol:;) Fajni ludzie!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Strasznie kulawe to tłumaczenie. Bigu popraw się bo kaleczysz nasz język przeokropnie :)

Co do rejestracji to może faktycznie powinni zwolnić te 7 miejsc zarezerwowanych dla nas i uzupełniać nowymi w trakcie rejestracji. Potem okaże się, że będę musiał przyjechać na 8 skuterach, zje?ć 8 ?niadań i pić za o?miu :):lol: - choć to ostatnie mnie nie martwi ;)

Kolejna sprawa to posiłki, rozumiem, że ?niadania mogę sobie wykupić za 3 ojro, a co z reszt?? Wszystkie napoje, graty na ognisko we własnym zakresie czy na miejscu będ? do wykupienia jakie? bony, talony, kupony, żetony itp. itd. :)

PS: Jak co? to mam małe przeno?ne xero :):);):)

Odnośnik do komentarza

faktycznie tlumaczenie bardzo interesujace,moze jest ono tylko do przeczytania a nie do rozumienia,najwazniejsze ze i tak wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza

Orzechu nie mow tego glosno, bo sie wyda, a ja cala noc w pocie czola tlumaczylem ;) . Najlepsze jest to: "Nr Przyczyna "Nawet m Zamek Mania Państwa". Gdybym tego sam nie pisal, to nie wiem, a tak to tylko wstyd pozostaje, ze sie dopiero ucze !scooter !V ;) . Wybaczycie :) ?

Wydaje mi sie, ze chetni powinni sie rejestrowac, a ja pozniej napisze Organizatorom, zeby zwolnili te miejsca zajete przez Ciebie, bo wcale takim grubasem nie jestes :lol: .

Z tego co tam pisano, nie bedzie chyba ognisk "indywidualnych" (i moze nawet lepiej :) ). Wszelakie oplaty na miejscu, a na jakis obiad to sobie skoczymy gdzies do knajpki. Reszta do kupienia na zlocie (piwo, wursty i inne badziewie)...

Obgadamy wszystko wstepnie na wyjezdzie kaszubskim, a na dogranie pozostanie nam zlot Burgmanii w Rogoznie :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oki. W takim razie pozostaje nam czekać na rejestrację Burgmaniaków. Burgmaniaki ruszta się bo tak samemu to nie chce mi się jechać taki kawał.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Burgmaniaki ruszta się bo tak samemu to nie chce mi się jechać taki kawał.

Ty, to w ogóle nie powiniene? tam jechać. Od kiedy takie, nie opierzone małolaty jad? skuterami na spotkanie z poważnymi ludĽmi. Dla Ciebie wła?ciwe miejsce to w namiocie, ale na "przystanku woodstock". :):) .

A i skuter Ci nie pasuje. Przesiadaj się na szlifierkę, pal gumę i woĽ półnagie małolaty, a nie na zloty do zachodnich s?siadów. !V :):lol: Ty, Ty Orzechu jeden..... ;):):)

Wracaj?c do tematu, to wydaje mi się, że silna ekipa pojedzie. !scooter ;)

Nie trzeba się martwić, jeszcze jest trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
(...)Nie trzeba się martwić, jeszcze jest trochę czasu.

Spoko, ale posmiac sie troche trzeba :lol: . Kto bierze namiot, bo ja nie kupuje !scooter ...

Odnośnik do komentarza
Kto bierze namiot, bo ja nie kupuje ;) ...

Żałujesz 17 euro? :)

A dokładnie 16,95 KLIK i możesz zaprosić Grzesia i Orzeszka na kwaterę !scooter

Najpierw proponuję zrobić wywiad ?rodowiskowy, czy czasem nie chrapi? :lol:!V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...