Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj byłem zmuszony do zrobienia stelaży pod sakwy boczne. Jopończycy i Hinole takich by nie wymy?lili.

I tu muszę wtr?cić moj? skromn? osobę , bo kolega oczywi?cie zapomniał ;):):D:owhist

No i co , znaczy się że wszystko pasuje tak , TO ZOBACZYMY .

Koledzy :P . !OK !piwko :P . Moja zacna bez stelaży !YES !w00t , to woła o pomstę :o;):D . Bladziuchno Was widzę , aby być w zgodzie z Upiorem to będzie Was drogo kosztować . Żaden Starogard nie wchodzi w grę !OK !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj byłem zmuszony do zrobienia stelaży pod sakwy boczne. Jopończycy i Hinole takich by nie wymy?lili.

I tu muszę wtr?cić moj? skromn? osobę , bo kolega oczywi?cie zapomniał !piwko !piwko !w00t !YES whist

Włodek się pochwalił !OK a kolega Michał wykonał :) to jest solidarno?ć !OK w Kujawsko-Pomorskim

Odnośnik do komentarza
A co z tymi co nie mog? jechać  !OK może dobra kawa gdzie? w regionie na jakiej? stacji w sobote lub w niedziele

zytnia.jpeg Orcio bardzo dobry pomysł. Nie jedziemy z Kolegami na biwak- ( południe kraju ) więc możemy spotkać się nad morzem np. Stegna !w00t !YES whist

PS. Gdyby? jeszcze zabrał kilka „odpadów” ze swojej firmy to nawet Prezes o/Grudzi?dz byłby szczę?liwy

!OK !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!w00t Fundi,ale dałe? ciała.Żeby o kolegach zapomnieć!Teraz to tylko !piwko i ogl?danko za siebie bo !OK wpadnie i !OK krzywdę zrobi. !piwko

Odnośnik do komentarza

No i co , znaczy się że wszystko pasuje tak , TO ZOBACZYMY .

Koledzy :P . ;):lol::P . Moja zacna bez stelaży !scooter !scooter , to woła o pomstę !scooter !OK :) . Bladziuchno Was widzę , aby być w zgodzie z Upiorem to będzie Was drogo kosztować . Żaden Starogard nie wchodzi w grę whist;) .

Oj tam Upiorku , Ty przecież jeĽdzisz sam to poco Ci dodatkowe torby ..... ;);):P:)

Odnośnik do komentarza

CO a jak jaka? ładna zgrabna i dobrze zbudowana i z kontem w banku się trafi na stopa to co ja zrobię . Musowo grilla zostawić czy co !placz1 :lol: , nie wiem whist;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Upiór.-"CO a jak jaka? ładna zgrabna i dobrze zbudowana i z kontem w banku się trafi na stopa to co ja zrobię ."Jak co? U?miechn?ć się i pomachać ładnie a dalej w czasie jazdy poszlochać troszkę!placz1 w samotno?ci i spojrzeć w lusterka na kolegów z plecaczkami.

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:lol: !placz1

Włodek się pochwalił  ;) a kolega Michał wykonał whist  to jest solidarno?ć ;)  w Kujawsko-Pomorskim

Nie prawda i tyle

Odnośnik do komentarza

możemy spotkać się nad morzem np. Stegna

Tak naprawde to my?lałem o małym wypadzie nad Bałtyk ale czasowo bedzie to raczej trudne Sobota po południu tylko to mi zostało !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Michał Lipniki albo jak pamiętam Krusza Krajeński czy jako? tak :lol::lol: .

Tankowałem tam jak ?migałem z Robsonem na zlot .

P.S

|iemik maż rację kolego . Tylko nam to pozostało :P .

Pozdrawiam !OKK .

Zegar tyka , tyk , tyk , tyk . :D:angry::angry: !scooter !YES !w00t .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Biwakowicze - życzę Wam wszystkim niezapomnianych wrażeń , tylko tych pozytywnych :D . Ja tam dok?d się wybieram w niedzielę , mam nadzieję ,że chociaż trochę sobie pojeżdżę :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro też się pojawie z żonk? w Jeleniej Górze, jeszcze się zastanawiam 200 czy może 400. Jeste?my z wami około 3 dni. Jak zwykle z mojej strony pełen sponton.

czynie rozmowy aby pojawił się też melmacie z rodzin?.

Odnośnik do komentarza

Witam, Fundi daj znać czy twoja trasa aby nie przebiega przez Trzebnicę !piwko Jak co? to zapraszam na kawkę i oferuje pomoc w "przeprawie" przez Wrocław

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam, Fundi daj znać czy twoja trasa aby nie przebiega przez Trzebnicę !happybth Jak co? to zapraszam na kawkę i oferuje pomoc w "przeprawie" przez Wrocław

Pisałem Ci wiadomosc na PM podaj nr tel.

Odnośnik do komentarza

Ło Boże to już jutro strach się bać. Może jako? to przeżyję.

Pozdrawiam przyszłych "Piwakowczów" J.D. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to startujemy !yawn zwarte z ekwipunkiem pogoda jest, więc ruszamy !OK

Odnośnik do komentarza
No to startujemy  !yawn zwarte z ekwipunkiem pogoda jest, więc ruszamy  !tut

Tak jak Włodek startujemy .

Szaman spisdał się na medal !OKK !OK :D !scooter !scooter :lol::lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też już spakowani za 30 min start, jedziemy autostrad? przez niemcy, przez Tropical Insel'

Odnośnik do komentarza

Szanowni "Piwakowicze" szaman Wam sprzyja w Jeleniej słonecznie.

szerokiej drogi J.D.

P.S. Ciekawe ile !yawn !OK :lol: złożyliscie w ofierze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...