Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • jack daniels

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

jak tak dalej pójdzie to nigdzie nie pojedziemy SruboWkręty jedne i zostanie nam tylko zajechać do klubu smakoszy :blink::)

Odnośnik do komentarza
jak tak dalej pójdzie to nigdzie nie pojedziemy SruboWkręty jedne i zostanie nam tylko zajechać do klubu smakoszy :D:D

!sciana Kiedy zaczynamy i gdzie jest ten klub whist

Odnośnik do komentarza
jak tak dalej pójdzie to nigdzie nie pojedziemy SruboWkręty jedne i zostanie nam tylko zajechać do klubu smakoszy  whist  ;)

:D Kiedy zaczynamy i gdzie jest ten klub :D

przyczepke max na 3 szt buduje !sciana

reszta pcha i idzie pieszo :(

Odnośnik do komentarza

przyczepke max na 3 szt buduje whist

reszta pcha i idzie pieszo :(

Jeżeli dobrze zrozumiałem to w Grudzi?dzu będzie przyczepa na 3 szt. Maxi. !sciana

Kujawiacy Wy to macie super ;) taka duża przyczepa w waszym regionie. :D

Teraz to nawet na moj? nie będziecie chcieli nawet spojrzeć a o pożyczeniu mogę zapomnieć. :D

Odnośnik do komentarza

przyczepke max na 3 szt buduje :D

reszta pcha i idzie pieszo :P

Jeżeli dobrze zrozumiałem to w Grudzi?dzu będzie przyczepa na 3 szt. Maxi. !sciana

Kujawiacy Wy to macie super :( taka duża przyczepa w waszym regionie. :D

Teraz to nawet na moj? nie będziecie chcieli nawet spojrzeć a o pożyczeniu mogę zapomnieć. :(

swojej dla siebie pożyczać nie musisz chyba whist a może sie myle :(

ale dobrze że garażowala w G-dzu bo mogłem obejrzeć i skrystalizować plany ;)

do wiosny skonczymy :P

Odnośnik do komentarza
Prawa autorskie . !OKK .

Mareczek ten temat opatentował dlatego Krzy? 68 !holiday , powinno temat załagodzić :D !OK

domyslnie ma sie zmiesci quad i maxi x1 ale wiadomo ze wejdzie wówczas 3maxi whist

!OKK sie można zawsze tym bardzij jak sie sponsor znajdzie :D

Odnośnik do komentarza

przyczepke max na 3 szt buduje !OKK

reszta pcha i idzie pieszo :lol:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to w Grudzi?dzu będzie przyczepa na 3 szt. Maxi. !holiday

Kujawiacy Wy to macie super ;) taka duża przyczepa w waszym regionie. :lol:

Teraz to nawet na moj? nie będziecie chcieli nawet spojrzeć a o pożyczeniu mogę zapomnieć. !OKK

swojej dla siebie pożyczać nie musisz chyba :lol: a może sie myle ;)

ale dobrze że garażowala w G-dzu bo mogłem obejrzeć i skrystalizować plany :D

do wiosny skonczymy B)

Jak na razie swojej przyczepki sam sobie nie muszę pożyczać. ;) Jak czytam na Twoj? region Kujawski niema co liczyć. Więc będę im w razie potrzeby nadal wypożyczał, oczywi?cie nie odpłatnie no chyba że który? się upiera i przywlecze jakie? małe co nie co !OK do wspólnego spożycia. whistwhist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mareczku Ty wiesz co w trawie piszczy !piwko My sami jeste?my dla siebie sponsorami !piwko

Nawed jak przyczepka nie będzie potrzebna to zawsze można j? pożyczyć tylko poto aby się spotkać !piwko

Bo okazja jest jak się dwóch spotka a co dopiero jak się pół godziny nie widzieli !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!piwko Oskar !V 2009 odbędzie się gdzie? koło Zakopca tylko wtajemniczeni wiedz? gdzie? !piwko !piwko dojazd tylko na !piwko

Odnośnik do komentarza

przyczepke max na 3 szt buduje !piwko

reszta pcha i idzie pieszo :lol:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to w Grudzi?dzu będzie przyczepa na 3 szt. Maxi. !piwko

Kujawiacy Wy to macie super !OK taka duża przyczepa w waszym regionie. !OKK

Teraz to nawet na moj? nie będziecie chcieli nawet spojrzeć a o pożyczeniu mogę zapomnieć. !piwko

swojej dla siebie pożyczać nie musisz chyba :lol: a może sie myle ;)

ale dobrze że garażowala w G-dzu bo mogłem obejrzeć i skrystalizować plany :D

do wiosny skonczymy ;)

Jak na razie swojej przyczepki sam sobie nie muszę pożyczać. :lol: Jak czytam na Twoj? region Kujawski niema co liczyć. Więc będę im w razie potrzeby nadal wypożyczał, oczywi?cie nie odpłatnie no chyba że który? się upiera i przywlecze jakie? małe co nie co !piwko do wspólnego spożycia. whistwhist

Najpierw trzeba skonczyć a potem oferować,nie na odwrót ;)

wiec sie przed "orkiestrę nie wychylam" !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

problem polega na tym że w kujawskim zaczyna brakować burgmanów dla tych przyczep

Odnośnik do komentarza
problem polega na tym że w kujawskim zaczyna brakować burgmanów dla tych przyczep

Z tego co wiem to moja przyczepie ostatnio woziła dwie Honda Silver Wing 600

Jedn? Yamaha 250 i parę chińczyków. Burgmanów oooooo bardzo dawno nie wiozła. A te które wiozła były w pełni sprawne.

KONIEC !V !OKK !OK Gadania o przyczepach. Wracamy do tematu *Biwak skuterowy 2009* :lol:

Mam pomysł w zorganizowaniu wyjazdu w góry i mogę się tego podj?ć ,wyjazd- wycieczka za w miarę mał? kasę, zwiedzania mnóstwo, a kilometrów tyle samo ile zaplanowali?cie, no może 200-300 km więcej.!piwko !piwko !piwko !piwko

Pogadamy dzisiaj zainteresowanych zapraszam oko 18,30 przez „ Skype”

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj był zwariowany dzień i dlatego pewnie nic nie wyszło z pogaduch my?le że zaraz po ?więtach wrucimy do tematu i co? wymy?limy.

Mareczku nikt nie ustalał ilo?ci km im więcej tym lepiej (biwak skuterowy)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Tak jak zapodał Fundi cały temat jest jeszcze ciepły , a nawet paży :lol: .

Biwak jako taki jest jeszcze do pogadania i ustalenia cało?ci co i jak ;) .

Ja to widze SW słońcu te lasy , ta przyroda no i oczywi?cie doborowe polskie drogi :( . Ale mam cich? nadzieje że Ci co się pisz? na biwak nie dadz? ciala , to znaczy że nic im nie wyskoczy , brak paliwa :P , i takie tam problemy .

Napisałem list !scooter do szamani ;) !scooter , pogoda na lipiec ma być wspaniała , drogo to kosztowało ale Szaman pekł i dał się przekupić .

Cienko sie cenił :D !OKK .

Odnośnik do komentarza

Witam .

Cienki bolek , po czterech :D zaczynał gadać od rzeczy .

Bełkotał co? o burgmanach , ale jak zagadałem o SW to taki był gadatliwy że hej , prawie jak góral z zakopanego !zeby :lol:;) .

Odnośnik do komentarza

Cienki bolek , po czterech  :) zaczynał gadać od rzeczy .

Bełkotał co? o burgmanach , ale jak zagadałem o SW to taki był gadatliwy że hej , prawie jak góral z zakopanego  :)  !zeby  :) .

Upiorku.

Życzę Tobie i wszystkim uczestnikom planowanej wycieczki (Biwak skuterowy 2009) spotkania – zapoznania prawdziwych Górali którzy mówi? tylko po góralsku.

Wtedy zapewne pomoże dużo B):D:D:D:D

Odnośnik do komentarza

Upiorek, dobrze, że załatwiłe? wszystko z szamanami.

Tylko żeby się nie okazało, że szaman był tak wlany, że nie będzie w lipcu pamiętał umowy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...