Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pierwszy to My musimy do Jeleniej Góry dojechać  :)

Rozumiem, że znana jest mniej więcej trasa? Mam nadzieję, ze to nie tajemnica !OK Nie chciałbym się wpraszać i burzyć porz?dek... :)

Witajcie.

Ada?- to jest trasa NA BRUDNO

Trasa

<_< !OK :);)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Co do trasy to pocz?tek w Jeleniej Górze u jack danielsa {to dla kolegi upiorka co by się obudził] Tam dojeżdżamy z Bydzi. Co dalej to sie okaże. Napewno zwiedzanie karkonoszy, muzeum czaszek i zabawek. Wiele by pisać to trzeba przeżyć.

Na biwak jad? Ci co chc? i nikogo nie będziemy namawiać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrowienia dla przyjaciół z kuj-pom, też obserwuje ten w?tek trasa znana jeszcze proszę o dokładn? rozpiskę gdzie w jaki dzień. Może się podł?cze na chwilę, oczywi?cie nic pewnego ale jak będzie terminarz to będę my?lał.

Odnośnik do komentarza
Bo pierwszy to My musimy do Jeleniej Góry dojechać  B)

Rozumiem, że znana jest mniej więcej trasa? Mam nadzieję, ze to nie tajemnica !OK Nie chciałbym się wpraszać i burzyć porz?dek... B)

Witajcie.

Ada?- to jest trasa NA BRUDNO

Trasa

:ph34r: !OK :);)

Trasa jak i plan jest znany , ale w razie deszczu może ulec zmianom i korektom.

Z tego co mi wiadomo na dan? chwilę to Czesi trzymaj? wodę w zbiornikach retencyjnych , aby w razie czego zacz?ć spuszczać jak ruszymy :lol::lol::P na ten biwak :) .

Odnośnik do komentarza

Jezeli wycieczka jest organizowana dla wszystkich to ja bym z mił? checia tez sie dol?czyl-na odcinku dzierzoniow przez walbrzych do wrocławia-tylko zeby daty byly znane-POzdro !ying !holiday

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bydzia rusza 12.07.2009 r, a dalej jak będzie to nikt nie wie. To wszystko zależy od !ying

i stanu w następny dzień.

Odnośnik do komentarza
Pozdrowienia dla przyjaciół z kuj-pom, też obserwuje ten w?tek trasa znana jeszcze proszę o dokładn? rozpiskę gdzie w jaki dzień. Może się podł?cze na chwilę, oczywi?cie nic pewnego ale jak będzie terminarz to będę my?lał.

Ja również mam takie my?li, może podł?czyć się do Was gdzie? w okolicach Zakopanego ale skoro sami nie wiecie kiedy będziecie w tamtym rejonie to trudno cokolwiek planować. !holiday

PS. M@rkiza plan Rajdu wkoło Polski był zrobiony perfekcyjnie, wiadomo było dokładnie gdzie i o której będ? jedli ,spali lub zwiedzali. !ying

Odnośnik do komentarza
Pozdrowienia dla przyjaciół z kuj-pom, też obserwuje ten w?tek trasa znana jeszcze proszę o dokładn? rozpiskę gdzie w jaki dzień. Może się podł?cze na chwilę, oczywi?cie nic pewnego ale jak będzie terminarz to będę my?lał.

Ja również mam takie my?li, może podł?czyć się do Was gdzie? w okolicach Zakopanego ale skoro sami nie wiecie kiedy będziecie w tamtym rejonie to trudno cokolwiek planować. :ph34r:

PS. M@rkiza plan Rajdu wkoło Polski był zrobiony perfekcyjnie, wiadomo było dokładnie gdzie i o której będ? jedli ,spali lub zwiedzali. !OK

Witam!

Panie i Panowie zarzucaj?cy haczyk, zgadzam się z Mareczk'ami, Abach'ami, Siemik'ami, Bilet'ami i innymi, których być może pomin?łem /wybaczcie/ w całej rozci?gło?ci.

Dorzucę od siebie: po?więćcie jeden wieczór nie na !ying, tylko na dokładniejszym sprecyzowaniu "gdzie i kiedy" /może być przy !holiday, czemu nie/, zapodajcie w/w na forum, to może zrobi się z tego niezła wyprawa. Bierzcie przykład od PESu /pełna profesja a nie jakie? "pospolite ruszenie"/ :lol:.

Mamy wolne, więc może też bym/?my się doł?czyli ale konkrety proszę, plizzzz.

Pozdrawiamy

Agnus & Marta

Odnośnik do komentarza

U M@rkiza gonił czas i kilometry, a z tego co wiem to tu ma być pełen spontan i poznanie tego co nieznane.

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy :lol: oraz !happybth i !happybth SIDNEYA

(Podlizuch)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pozdrowienia dla przyjaciół z kuj-pom, też obserwuje ten w?tek trasa znana jeszcze proszę o dokładn? rozpiskę gdzie w jaki dzień. Może się podł?cze na chwilę, oczywi?cie nic pewnego ale jak będzie terminarz to będę my?lał.

Ja również mam takie my?li, może podł?czyć się do Was gdzie? w okolicach Zakopanego ale skoro sami nie wiecie kiedy będziecie w tamtym rejonie to trudno cokolwiek planować. !piwko

PS. M@rkiza plan Rajdu wkoło Polski był zrobiony perfekcyjnie, wiadomo było dokładnie gdzie i o której będ? jedli ,spali lub zwiedzali. !happybth

Witam!

Panie i Panowie zarzucaj?cy haczyk, zgadzam się z Mareczk'ami, Abach'ami, Siemik'ami, Bilet'ami i innymi, których być może pomin?łem /wybaczcie/ w całej rozci?gło?ci.

Dorzucę od siebie: po?więćcie jeden wieczór nie na :lol:, tylko na dokładniejszym sprecyzowaniu "gdzie i kiedy" /może być przy !happybth, czemu nie/, zapodajcie w/w na forum, to może zrobi się z tego niezła wyprawa. Bierzcie przykład od PESu /pełna profesja a nie jakie? "pospolite ruszenie"/ ;).

Mamy wolne, więc może też bym/?my się doł?czyli ale konkrety proszę, plizzzz.

Pozdrawiamy

Agnus & Marta

Macie wszyscy rację tylko że;

a/ to nie jest ZLOT

b/ to nie jest RAJD

c/ to nie jest WYCIECZKA

d/ to nie s? WCZASY

Agnus bardzo chętnie spotkam się z Tob? i wspólnie dopiszemy godziny korzystania z WC i tym podobne.

Temat był znany od grudnia zeszłego roku i macie racje, iż nie wiadomo gdzie i o której godzinie ale nie było takiej potrzeby.

Ci co organizowali cokolwiek to wiedz? ile czasu i energi trzeba w co? takiego włożyć nie piszę o $.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może podacie jakie? informacje,kiedy i gdzie będ? postoje?Jaki? w miarę konkretny plan całej wyprawy :lol:

Odnośnik do komentarza

Macie wszyscy rację tylko że;

a/ to nie jest ZLOT

b/ to nie jest RAJD

c/ to nie jest WYCIECZKA

d/ to nie s? WCZASY

namiot.gif

mlotkiem_w_glowe.gifmlotkiem_w_glowe.gifmlotkiem_w_glowe.gif

Zamykam się w sobie :lol: i przestaje planowanie spotkania z Wami na południu kraju

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Macie wszyscy rację tylko że;

a/ to nie jest ZLOT

b/ to nie jest RAJD

c/ to nie jest WYCIECZKA

d/ to nie s? WCZASY

TO CO TO JEST? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Biwakowa wyprawa przez południe Polski

Miało być tak; jedziemy sobie do Jeleniej Góry, tam o okolicy znajdziemy jakie? pole biwakowe na noc i jak bedzie ok to z tego pola robimy wypad na karkonosze i wracamy na noc je?li nie to szukamy następnego pola gdzie? dalej i tak przez południe Polski. Może się okazać że karkonosze przejedziemy poza granicami kraju{ bo dlaczego nie }

Dobra do?ć opisów mniej więcej to tak miało wygl?dać.

Postaramy się okre?lić czas i mniejsce postojów.Co do super dokładnego postoju to jest problem bo po telefonicznych rozmowach kilka miejsc jest zalane względnie podmokłych. Ale pogoda się zmienia i my?le, że bedzie ok

Odnośnik do komentarza

... bardzo chętnie spotkam się z Tob? i wspólnie dopiszemy godziny korzystania z WC i tym podobne.

Aż tak szczegółowego grafiku nikt raczej nie oczekuje. :(

Biwakowa wyprawa przez południe Polski

Czyli jednak miałem rację my?l?c, że jest to wyprawa i nadal twierdzę, że jako taka, powinna być dobrze zaplanowana :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z Sylwi? też wybieramy się gdzie? na południe polski ale nie wiemy jaszcze którędy.W pierwszej wersji mieli?my wyjechać 15go 06.dzi? się dowiedziałem od żonki że możemy wyjechać już 14go ok.12tej,więc co tu planować,namiot jest,?piwór też może gdzie? do grupy kujawiaków dojedziemy.Fajne jest to że planów niema,jest tylko cel-południe polski.

Odnośnik do komentarza
My z Sylwi? też  wybieramy się gdzie? na południe polski ale nie wiemy jaszcze którędy.W pierwszej wersji mieli?my wyjechać 15go 06.dzi? się dowiedziałem od żonki że możemy wyjechać już 14go ok.12tej,więc co tu planować,namiot jest,?piwór też może gdzie? do grupy kujawiaków dojedziemy.Fajne jest to że planów niema,jest tylko cel-południe polski.

Witam !OKK . W pracy całym rokiem robię to co mi każ? !OKK .

Na biwak jadę odpocz?ć i spać gdzie mnie los żuci jakby kto? chciał dojechać to proszę o kontakt telefoniczny 0607580006 lub na PM .

Jedziemy tam odpocz?ć a co i jak to wszystko się okaże na miejscu :lol:, cały biwak nie był tak szczegółowo planowany i takim niech pozostanie amen !piwko !piwko .

P.S

Agnus konkrety na miejscu . Czyli u Danielsa w Jeleniej Górze !OKK !scooter !piwko .

Odnośnik do komentarza

Sorry Fundi ale tam nie ma trasy, jest zaznaczonych tylko kilkana?cie miejscowo?ci. !tut

Żeby nie było, że co? kombinuję. Tutaj link do zrzutu ekranu zrobiony dzisiaj o godz. 04:42:

http://picasaweb.google.com/agnus04/TRASA#...687381781398866

Kiedy dokładnie, sk?d i o której godzinie wyjazd z Bydgoszczy?

Jaka? dokładniejsza lista obecno?ci?

Odnośnik do komentarza

Date i godzine wyjazdu mazna zaplanowac, ale wiecej? Po co? Zeby przyjemnosc stala sie wyscigiem z ustalonym harmonogramem ;) ? Wydaje mi sie, ze wyjazd ma byc przede wszystkim przyjemny...

PS. A dla chetnych uczestnictwa w tym biwaku. Istnieja telefony komorkowe i mozna zawsze telefonicznie zrewidowac miejsce pobytu i zalozony plan na nastepny dzien. Ktory oczywiscie pozniej nie musi sie zgadzac !tut . Wyjazd bez presji, bez terminow i limitow kilometrow, czy to takie trudne do zaakceptowania :D ?

Odnośnik do komentarza
Fajne jest to że planów niema,jest tylko cel-południe polski.

I o to chodzi. Najciekawsze s? takie wyprawy, kiedy pakujesz się, ruszasz i zwiedzasz bliżej nieokre?lone miejsca.

Nie wiem co tak wszyscy z tym południem, ale ja też będę w tych stronach(płd-zach), a konkretnie w Kudowie Zdrój w terminie 17-19 lipca. Akurat mam czas i ochotę połazić korytarzami sklalnymi, zobaczyć kaplicę z czaszek w Czermnej etc.

Mam nadzieję, że woda która tam przeszła w ostatnim tygodniu nie wyrz?dziła szkód majacych wpływ na mój krótki odpoczynek.

Odnośnik do komentarza

No wła?nie, to ma być zupełnie spontaniczna wyprawa.

|migamy do Jeleniej Góry, a stamt?d chcemy przedostać się w Bieszczady.

Prawdopodobnie zrobimy to jad?c przez Czechy i Słowację.

Zwiedzanie- jak przyjdzie ochota, k?piele termalne- jak będ? chęci, !piwko - jak będzie się chciało itd.

Chcemy wypoczywać delektuj?c się jazd? i pięknym krajobrazem.

To chyba wszystko. !sciana :D;) !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...