Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatniej chwili. Dzi? piwna karawana (dane z wczoraj) ma likwidować bazę w Bukowinie i nastawiać GPS-y na kierunek północny.Wczoraj za? klub piechurów skuterowych przetarł szlaki na Morskie oko, Czarny staw i Dolinę pięciu stawów.

Póżnym wieczorem za? mieli jechać !happybth na Gubałówkę podziwiać nocn? panoramę Tatr.

P.S.Wreszcie wracaj? i przestan? drażnić poż?dnych ludzi. :lol::lol::lol:

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy !happybth oraz !piwko i !happybth SIDNEYA

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Z najnowszych wie?ci.

Burgman !happybth Siemika tuż przed Łodzi? odmówił mu posłuszeństwa.

Z wstępnych oględzin wynika, że wyleciały łożyska w tylnym kole. !happybth

Akcja ratunkowa trwa.

!happybth

Odnośnik do komentarza

Z wstępnych oględzin wynika, że wyleciały łożyska w tylnym kole. !happybth

Nie jest tak Ľle , przed chwil? Siemik zaprezentował ( przez telefon) jak terkocz? .

Jeszcze się nie rozpadły nawet uszczelniacz nie wypadł ale wymiana jest bez względnie konieczna. !happybth4294474_1_222_t.1244894101.jpg

Odnośnik do komentarza

Wiadomo?c z ostatniej chwili. Łożyska wymienione, !piwko

Burgman postawiony na kołach, !happybth Siemik zaraz rusza !happybth dalej.

!happybth

Odnośnik do komentarza

Witam :) .

Upiór w domu tyłek jak patelnia .

Nie wiem co pisać było tak że można by pisać cały tydzień jak koledzy zapodaj? fotki to dopiero będzie !OKK . To tyle na razie spadam spać

:):P .

P.S

Siemik ?miga po Sylwie !YES .

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że wszyscy dotarli do domów bez większych przygód (nielicz?c małej awarii Siemika). Super że cała trasa wypadła na 6+. Czekam na relację i fotki z drugiego etapu.

Pozdrawiam J.D. do pozdrowień dopisuj? się Małgosia (vel. M?cik) oraz ognista Jagoda.

P.S. A może by?my co? razem zmontowali, bo mam na głowie Sworne gacie. !OK :lol:;)

Odnośnik do komentarza

Też w sumie nie wiem od czego zacz?ć, bo ten wyjazd to jedno z większych przeżyć w moim żywocie.

Dotarłem do domu o 21.30 ze stanem licznika 2050 km.

Za Toruniem dopadło mnie gradobicie, w wyniku którego miałem 4 litry wody w butach i 17 w kombinezonie :lol:

Bardzo cieszę się, że miałem zaszczyt poznać tak wspaniałych ludzi jak Jack Daniels z żonk? i OGNISTˇ JAGÓDKˇ, 2 Bilety :) , Maćka z rodzink? oraz Jolkę, u której biwakowali?my w Tatrach.

Wszystkim Kujawiakom i Pomorzanom dziękuję też za wspaniałe przeżycia.

Nie żebym Wam w du..... właził, ale cieszę się, że jeste?my razem.

My?lę, że fajnie byłoby zrobić spotkanko 2 dniowe podsumowuj?ce nasz? eskapadę. Proponuję Swornegacie. Załatwimy jaki? rzutnik i przy piwku powspominamy te niezapomniane chwile.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko

;)

Podziękowania dla Lucjana za smaczn? kawusię i lody !OK

Odnośnik do komentarza

Fajnie że wszystko się udało :lol:

Mam nadzieje ze w przyszłym roku też uda

mi się wygospodarować czas na wspólne wakacje !OK

dajcie jakie? foty... ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Tak jak napisał Bobasek ta wyprawa była wspaniała wprost nie do opisania.... !OK :lol:;)

J.D. , Go?ka , Ognista Jagoda - Jeste?cie wspaniałymi ludĽmi (takich się już nie spotyka ) Dziękujemy wam z całego SERDUCHA

Jacek - po prostu jeste? WIELKI :)

W drugiej częsci naszej wyprawy spotkali?my równie fantastycznych ludzi , nocowali?my u znajomej Siemika - Jolki

Jolu jeżeli to czytasz , tobie również dziękujemy bardzo za twoj? go?cinno?ć , może będziemy mogli się kiedy? odwdzięczyć .

Siemik dzięki ci bardzo za Morskie Oko i td... było super

Bobasek to jest zajefajny pomysł z tymi Sworami..... :):) :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Dzi? dotarłem z Sylwi? ok.12tej do domku.Dziękuje wszystkim za rewelacyjnie spędzony czas.Nie wiem o czym pisać tyle tego było. !OK Dodam tylko że licznik zamkn?ł się na 1779 km.

Odnośnik do komentarza

Bobasek opisał temat jak powinno to wygl?dać .

Podziękowań i wspomnień nie ma końca , nie żeby nie dziękować :lol::lol: ale trzeba i jak najbardziej powinno się to czynić .

Lucjanowi 68 i jego rodzinie za poczęstunek no i lody whist mniam no i ciacha :P .

Jacek oj ten Go?ć to na medal zasłużył w raz z małżonk? no i jak pisał Bobas , ognista Jagoda , po prostu rodzinka super a i babcia , pozdrawiam serdecznie była bardzo sympatyczna i przez ten czas wytrzymała z nami :lol: . Nie żeby tam ?piewać do 24 00

Jacek wielki wielki szacun jak powiadaj? na Kujawach , za wszystko ;) .

Podziękowanie dla naszej TAXI ze Szczecina :lol::lol: , Maciek fotki :D , nie że bym tam poganiał :lol::lol: ( tekst dla wtajemniczonych ) .

Podziękowań moc Joli z pod samiu?kich tater hej no i osobne serdeczne podziękowanie dla Gabrysi z któr? miałem okazje po?migać po górach na zacnej marce !OK . Gabrysiu pozdrawiam serdecznie , może za rok ?migniemy :D .

No i na koniec dzięki Kujawiakom i Pomorzanom za wspólne kulanie beretu , oby nie ostatni raz .

Foty Foty dawać nie żebym był niecierpliwy :lol::lol::lol:;) .

P.S

Bobasek ale masz pomysł a ja mam temat jeszcze lepszy , ale cicho sza ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No młodzieży fajnie , że Wam biwak się udał , żałuję że nie mogłem być tam razem z Wami , ale cóż czasem siła wyższa tj. małżonka osobista :lol: .

ja dopiero co wróciłem z wypadu na Rodos , gdzie skuterow mnostwo , ale nie mialem okazji pojezdzic , jak sie naucze to zapodam fotki tego raju 200 :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Was wszystkich .

Nie to żebym chciał się powtarzać ale było zaje*i?cie.

Żeby co? nagryzać musiałem ochłon?ć . Podziękowania dla wszystkich z którymi spędzili?my ten czas.

Specjalne podziękowania dla Jeka Danielsa który podzielił się z nami kawałkiem ogrodu i całym sercem :lol: . Dla Małgosi za jej cierpliwo?ć i życzliwo?ć. :lol: Dla OGNISTEJ JAGODY jeste? WIELKA , życzymy Ci

wytrwało?ci i pasji w tym co robisz. !OKK !OKK

Nie żebym się czepiał ale gdzie byli Ci co tak Namiętnie usiłowali wyrwać od nas plan wypadu czy biwaku? :lol::lol::lol:

I dlatego Podziękowania dla grupy Szczecińskiej za mile spędzony czas i chęć przejazdu z wariatami z Kujawsko- Pomorskiego. !tut

Podziękowania dla Siemika i jego koleżanki Joli za drugi etap trasy. !OKK

Lucjan 73 nie nie o Tobie też nie zapomniałem !OKK wielki szacun, przejazd przez Wrocław !OKK lody i poczęstunek !OKK

Zapraszamy Was wszystkich do Swornych Czas i mniejsce ustalimy :lol: !V !V !V

Nie to że chciałbym obrażać publicznie kobiety ale w to mniejsce gdzie pewna pani robiła lody musimy chłopaki pojechać jeszcze raz.

Kilka fotek

Odnośnik do komentarza

Wszystkim gratuluje pomyslnego ukonczenia wyprawy. Fotki sa gotowe na DVD. Troche sie tego zebralo :lol:. Upior prosze o adresy do przeslania na priva. Pozdrawiam

Też w sumie nie wiem od czego zacz?ć, bo ten wyjazd to jedno z większych przeżyć w moim żywocie.

Dotarłem do domu o 21.30 ze stanem licznika 2050 km.

Za Toruniem dopadło mnie gradobicie, w wyniku którego miałem 4 litry wody w butach i 17 w kombinezonie :lol:

Bardzo cieszę się, że miałem zaszczyt poznać tak wspaniałych ludzi jak Jack Daniels z żonk? i OGNISTˇ JAGÓDKˇ, 2 Bilety :lol: , Maćka z rodzink? oraz Jolkę, u której biwakowali?my w Tatrach.

Wszystkim Kujawiakom i Pomorzanom dziękuję też za wspaniałe przeżycia.

Nie żebym Wam w du..... właził, ale cieszę się, że jeste?my razem.

My?lę, że fajnie byłoby zrobić spotkanko 2 dniowe podsumowuj?ce nasz? eskapadę. Proponuję Swornegacie. Załatwimy jaki? rzutnik i przy piwku powspominamy te niezapomniane chwile.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko

:lol:

Podziękowania dla Lucjana za smaczn? kawusię i lody :lol:

Bobas, musze sie koniecznie pospieszysc z przeslaniem zdjec. Podaj adres na priva. Jestem troche w rozjazdach ale postaram sie szybko. Wrzuce tez na picasa tylko potrzebne adresy mailowe. Dorzuce linki jak skoncze. Pozdrawiam

Posty lacze.

dr.big

OK. Tak lepiej. Bede dodawal przez edycje. melmacie

Linki do albumow czyli zabralem zorke 5 i zrobilem kilka zdjec !OKK

Autobahn 1

Autobahn 2

JD Rancho

wyprawy dzien 1

Wyprawa dzien 2

Ognie Jagody

Wyjazd z JS

Dzien 3 i powrot

...kasowalem a i tak pozostalo jakies 1200 :lol:. dajcie znac gdyby cos nie dzialalo.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy że zaszczycili?cie nas swoj? obecno?ci? i roz?wietlili?cie szar? codzienno?ć. Dodam że po przeczytaniu powyższych postów zwiozłem na ogródek cegłę na postument pomnika ku czci bohatera ;)B):D

Wła?nie jestem po rozmowie ze stacj? dial. w Chojnicach - CHOLERA nie maj? miejsc i nie przyjmuj?, tak więc już mam po Gaciach. :D:P !placz1

My?lami i sercem bedziemy z wami J.D.

P.S. Jak się spotkacie dajcie znać to J.D. otworzy J.D.

Odnośnik do komentarza

Witam, zaszczytem było go?cić Was w moich skromnych progach ;) Zapraszam serdecznie przy kazdej okazjii !pomidor Zaproszenie kieruje równiez do pozostalych Burgmaniakow :P

P.S

Efektem ubocznym wizyty grupy turystycznej jest koniecznosc zakupu drugiego skutera dla malzonki whist narazie 50 cm ;)

Odnośnik do komentarza

P.S

Efektem ubocznym wizyty grupy turystycznej jest koniecznosc zakupu drugiego skutera dla malzonki  ;) narazie 50 cm  !OK

Nie ma jak koledzy. Zawsze narobi? zamieszania ;);)

:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjecia fajne, wspomnień wiele, ale mam pytanie czy Marka i Ewę też zaprosicie do Nie-sfornych...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...