Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czy co? w temacie biwaku się dzieje???

Pytam bo czas ustalać urlopy, a nie wiem na ile poważnie traktować Wasz wyjazd.

Wiem, że czasu jeszcze mnogo ale................

Interesuje mnie potwierdzenie terminu a nie dokładnego planu wyjazdu.

Kulajcie beret.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • jack daniels

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba się skuszę .... co prawda nie na 10 dni ale..... Orzeszku ty zamierzasz całe 10 dni bawić w tamtych stronach ????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)Orzeszku ty zamierzasz całe 10 dni bawić w tamtych stronach ????

Nie dam rady na cały wyjazd ale na 2-3 dni może wygospodaruję czas. Jak będzie znana trasa będę kombinował gdzie najlepiej się podł?czyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do terminu to odpowiedĽ jest jedna 12.07.2009 może z lekkim po?lizgiem na 13.07.A jakby co to licznik bije

Odnośnik do komentarza

Fundi tak jak rozmawiali?my na zlocie, to w razie potrzeby oferuję swoj? pomoc w rejonie sudetów zachodnich oraz swój udział na tym odcinku. !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam !OKK .

No i się stało , mam małe problemy z organizacj? tego zagadnienia .

Nie będę pisał jakie bo to nic nie da i nie ma to sensu .

Ale zapewniam najbliższych Kolegów że moja skromna osoba uczyni wszystko co by danego słowa dotrzymać i nie zawie?ć pokładanych we mnie nadziei na towarzyszeniu Wam w tym tak dawno zaplanowanym ?miganie .

Z wyrazami szacunku UPÓR :lol: .

Odnośnik do komentarza

szajse... moja odpada... Skuter niesprawny, ja tym barziej, remont w chacie.. oj bidne wakacje w tym roku będ?...

Mam nadzieję że next year się wyklaruje podobna imprezka.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka podróżnicy.Wczoraj dzwoniłem do znajomej w Białce Tatrzańskiej i dogadali?my się co do rozbicia namiotów na ł?ce przy potoku.

Odnośnik do komentarza
Witam .

Byłem słowo powiedziałem , na listę się wpisałem i tak niech będzie .

Niech nam słonko sprzyja i stacje CPN obniż? paliwo a cały plan wypali  :P  !happybth  ;)

No i co niech to wszystko szlak trafi . Co się dzieje z tymi stacjami normalnie szok .

Paliwo w ci?gu trzech tygodni poszło do góry od 30 do 55 gr a gaz tylko dzisiaj 10 gr .

Jak w tym naszym kraju żyć !happybth .

To stało się nudne i wręcz nie do zniesienia jak zaczynaj? się wakacje to od kilku już lat paliwo do góry to szok ;);):P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ł?ka na stan dzisiejszy zalana jednak do naszego przyjazdu wszystko wróci do normy !wchair Obiecali mi to górale z pod samiu?kich Tater. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bez paniki będzie dobrze. Pogoda będzie!

Jakby co to mamy plan awaryjny. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie kierowniku wycieczki - a nie da się przesun?ć terminu wycieczki na 19 lipca ??? !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Nic z tego ;) .

Widziałem jak Pan rolnik jechał poln? drog? ci?gnikiem bez jednego koła , i to jest fakt ;) . Tak więc Robercie szykuje się wiele atrakcji a skoro u kolegi taka zapadła decyzja choć z tego co wiem jeszcze nie w 100 % ostateczn? to szkoda ;) .

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie! Zapisuję się na pierwszy etap wzdłuż południa tak do 100 km za Wałbrzych w kierunku wschodnim, bo poĽniej niezwłocznie będę musiał wracać mimo że chciało by się dalej jechać z Wami.

Pozdro dla wszystkich którzy ;) oraz ;) i słuchaj? SIDNEYA

J.D.

Odnośnik do komentarza
podlizuch :P

No niech Mu tam będzie ale kolega będzie miał okazję z nami ?mign?ć kawałek :D . Sory ale tak mi się jako? zrobiło na serduchu dobrze że chociaż parę dni od tej monotonii odpoczniemy :P:D .

Wła?nie od dzi? my?lę jak się pakować ;) , a Ci co jad? z kobietami oj Koleżankami ,chłopaki jak Wy to ogarniecie :P:):P . Bobasek powiedział by tak , dacie rade chłopaki :D .

P.S

Jack Daniels sory ale Kolega załapie się na drugi etap . Bo pierwszy to My musimy do Jeleniej Góry dojechać :D .

Mam nadzieję że pogoda będzie , oj musi być bo Upiorne , Miso , Fundik i Bobasi?tko i cała paczka która ma w tym czasie wolne ma urlop opłaconty, tam u góry ;) !tut :D . No i oczywi?cie z szamanami , tylko Tomek temat zaniedbał .

Ale ja tam w kolegę wierzę ;) .

Odnośnik do komentarza
Bo pierwszy to My musimy do Jeleniej Góry dojechać  :P

Rozumiem, że znana jest mniej więcej trasa? Mam nadzieję, ze to nie tajemnica :D Nie chciałbym się wpraszać i burzyć porz?dek... :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Napiszcie miejscowo?ci razem z datami przez które będziecie przejeżdżać bo musimy z Sylwi? gdzie? do Was doł?czyć.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Obserwuję w?tek od pewnego czasu... i tak sobie my?lę, że może i ja z Mart? na doczepkę ale o szczegółowy terminarz prosimy i plan z/lotu.

10 dzionków raczej nie wyda, bo o "letników" zadbać (niestety) trzeba a młodzież nie skora do pomocy. !happybth

Jak to kto?, kiedy? powiedział: trzeba brać interes we własne ręce !happybth, czy jako? tak.

Pozdrawiamy

Agnus & Marta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...