Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Z pewnego Ľródła wiadomo mi że biwakowicze szczę?liwie dojechali do jack daniels z miedzy postojem na kawkę i rozprostowanie kostek u Lucjan73.Następnego dnia czyli dzisiaj wyjechali do Czech polansować się ;) troszkę u pepiczków. :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam, ekipa biwakowa była wczoraj przejazdem w Trzebnicy :DFOTKI

Po krótkim postoju poiechali?my razem przez Wrocław do autostrady A4. Podróżnicy pojechali dalej w kierunku Karkonoszy a ja do domku :lol:

Odnośnik do komentarza

Pięknie, pięknie wszyscy z bananami na twarzy !OKK Gratuluje wyprawy, życzę szeroko?ci i przyczepno?ci !scooter Niech Wam pogoda sprzyja, a widoki na góry uprzyjemniaj? jazdę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orcio,nie ma problemu,jutro ok.10tej ruszam z Malborka ,wiec mogę zahaczyć o Grudzi?dz i jedziemy razem.Żaden problem. !OKK a dok?d dojedziemy to nie wiem,wiem tylko że trzeba się kierować na południe kraju. !scooter

Odnośnik do komentarza
Orcio,nie ma problemu,jutro ok.10tej ruszam z Malborka ,wiec mogę zahaczyć o Grudzi?dz i jedziemy razem.Żaden problem. !scooter a dok?d dojedziemy to nie wiem,wiem tylko że trzeba się kierować na południe kraju. !scooter

Siemik!

Mówisz "jutro" a ja czytam i widzę, że to już dzisiaj !scooter i do tego 03:02 na zegarze... a u mnie promili, że szkoda gadać! Do 10:00 na pewno nie wytrzeĽwieję. !OKK

Moje chinole (te piękne, srebrne, błyszcz?ce, z tyłu troszkę się zbuntowały).

Pozdrów Kolegów z Kuj.-Pom. i nie zapomnijcie wypić za zdrowie... Burgmaniaków.

Cały czas ?ledzimy ekipę "Piwaków" via GoogleEarth... tyle, że satelity trochę nie nad?żaj?. !scooter

Pozdro

Agnus

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Agnus.

Pozdrowię na pewno.Za dziesięć min.wyprawiam córkę na kolonie a za trzy godzinki wyruszam z Sylwi? !scooter

Odnośnik do komentarza

Wiadomo?ci z ostatniej chwili. Siemik wczoraj dojechał szczę?liwie. Dzi? cały Piwak skuterowy pojechał do Zakopca. Mi za? pozostało tylko ;):P:) .

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy :) oraz :lol: i :lol: SIDNEYA.

Foto:

2778da8d11a215ce7e68a2ab1461213219081.jpg

a5787c2694f3fbaee6cb5e20f90198824424.jpg

ecc519ee138eb58f871b408d6bedf29417276.jpg

J.D.

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie !!!

Czyli wszystko oki :lol: tylko pozadro?cić ...

a ja w pracy w pocie czołam zasuwam i

nie moge sie doczekać swojego urlopu :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładne fotki !vampire

Jest tylko mały problem, kiedy Wy to robicie :D

Oczywi?cie czekam na wasz szczę?liwy powrót !vampire

Ok. wypiję wasze zdrowie !vampire skoro się tego ;) brzydzicie

Odnośnik do komentarza

Tylko pozazdro?cic !OK !vampire !vampire . Zwiedzajcie i wracajcie szczę?liwie. !V

Ja dzisiaj na :D zaliczyłem tylko Kujawy ( jakie? 300 km ) :P:)

Kurcze nie wiedzałem, że Translap to maxiskuter !vampire , ale przy wzro?cie Bobasa to każdy motor jest maxiskuterem. ;)

;)

Odnośnik do komentarza

Aktualno?ci. |roda godz 19 cztery skrzydła i burgi dotarły do Bukowiny tatrzańskiej

i założyły obóz nr 2. Równierz o 19 Bilety i Melamacie z załogami powrócili szczę?liwie do domów.

Uprzejmy donosiciel J.D.

Mi za? pozostało tylko :D !holiday !zorro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym bardzo podziękować Jack-owi Daniels-owi Małgosi i Jagodzie za wspaniał? organizację, cierpliwo?ć i nie wygody zwi?zane z duż? ilo?ci? osób !zorro .

Wszystkim uczestnikom za wspaniał? zabawę !holiday !OKK i kulanie baretu :D , tak trzymać. Już nie długo !OK z wyprawy.

p.s. na zdjęciu pałac Wojanów

Odnośnik do komentarza

Cała przyjemno?ć po naszej stronie, nawet Babcia s?siadka już za wami tęskni.

Pozdrawiam J.D.

P.S.Cały skład biwakowy musi wrócić do Jeleniej Góry - trzeba Jagodzie wnie?ć meble!!! ;) !holiday !zorro

Odnośnik do komentarza

P.S.Cały skład biwakowy musi wrócić do Jeleniej Góry - trzeba Jagodzie wnie?ć meble!!! :D:D:D

Co to znaczy ;) jak zawsze obiecali i olali ;) sprawę? !YES

Poczekaj ja się z nimi rozprawię whist !piwko

Odnośnik do komentarza

Wie?ći!!! Dzi? nasi wędrownicy zrobili ?redni? zakopiańsk? czyli-Krupówki i Gubałówka.

Ciekawe jakie plany maj? na jutro?

Pozdrawiam i whist:D:D J.D.

P.S. Tomku ja tylko szczuję, a nuż się skusz?.

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy !piwko oraz ;) i !YES SIDNEYA.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem dzisiaj z Siemikiem. :D

Humory dopisuj?, :Dwhist pogoda naprawdę ich rozpieszcza, ;) nie licz?c wiadra wody wylanego z rękawów kurtki Siemika ( temp. 35 st. C ).

Z tego co wiem to jutro planuj? !piwko przedostac się na stronę Słowack? i tam objechac góry.

!YES

Odnośnik do komentarza

Najserdeczniejsze podziekowania dla Jacka Danielsa, Malgosi i Jagody za wspaniala organizacje spotkania Karkonoskiego. Jack jest bardzo dobrym skuterowym przewodnikiem gorskim.

Podziekowania naleza sie takze calej grupie Kujawsko - Pomorskiej za towarzystwo.

Pozostalo mnostwo wspomnien i...zdjec. Zdazylem je posortowac, troche opracowac i zlozyc jedna prezentacje. Wysylam jak tylko bedzie gotowa reszta.

Raz jeszcze podziekowania i Pozdrowionka ze Szczecina

na zdjeciach kolejno:

Lotnisko z widokiem na Karkonosze

http://www.aeroklub.jgora.pl/?page=4

http://www.ekstremalne.pl/miejscowka,id_356.html

Spindlerowy Mlyn widok z hotelu Olympie

http://www.olympie.cz/

Palac w Wojanowie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojan%C3%B3w

http://www.zabytki.pl/sources/forum/studen...ow/wojanow.html

Dzis mialem mala przerwe ma wyskok nad morze oraz do Sulomina na XII Western Piknik. Pogoda wieczorem nie dopisala. Lało.

W koncu pojechalem w Karkonosze 4OO... ;) i teraz trzeba nadrobic.

Odnośnik do komentarza
...

Kurcze nie wiedzałem, że Translap to maxiskuter :P  , ale przy wzro?cie Bobasa to każdy motor jest maxiskuterem. !piwko

;)

Nie Translap tylko Transalp !piwko

A co do Bobasa, to rzeczywi?cie prawda. Może powinien się przesi??ć na wóz F1? !YES

Poza tym... spoko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...