Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Włodek racja !scooter .

Wspominał co? o jakim? :D że Jego to tępa by nie wytrzymał a to że górki wysokie , a jak się zapakować na niego i takie tam .

Bieszczady Mu w głowie może dobić go chce ale w to jak znam Roberta nigdy nie uwierzę co to to nie , dba o !scooter i tak my?lę że te 400 cm mogło by mieć problem :rolleyes::lol::P .

P.S

!OKK !scooter !scooter , to za ciężarówkę :lol: , zacna i koniec :P .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

!scooter A może jeszcze w sierpniu co? wykręcimy?Pierwsz? połowę mam woln? !scooter Nie koniecznie na tydzień ale chociaż ze trzy dni na :rolleyes: !scooter Robert kombinuj. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sobie czytam i widzę że przez niektórych kolegów zazdro?ć przemawia co do mojego Majestatu :lol: , że taka ładna "amerykańska"

, że zadbana i że jedyna w swoim rodzaju :rolleyes: - wiadomo jaki wła?ciciel taki i pojazd :lol:

.Nie żebym co? miał do SW ( przez niektórych zwana "zacn?" !scooter ), ale pogódzcie się z faktami , że YAMAHA to jest to !scooter !scooter !scooter !OKK

Odnośnik do komentarza

Co tam Bieszczady proponuję Biwak Skuterowy Północna Skandynawia to by dopiero było co?! Super... tam to na bank bym z Wami nie pojechał.

Z pozdrowieniami J.D. i jego trzódka

P.S.1. Może by tak wrócić do naszych Gaci(ostatni Weeckend sierpnia) gdzie przy pomy?lnych wiatrach mógłbym założyć bazę na 8 dni !!!

P.S.2.Baza... :D:D;) !happybth !happybth :D:lol::D !happybth :D:D:):P:o !tut oraz wiele innych atrakcji.

Odnośnik do komentarza
Co tam Bieszczady proponuję Biwak Skuterowy Północna Skandynawia to by dopiero było co?! Super... tam to na bank bym  z Wami nie pojechał.

                Z pozdrowieniami J.D. i jego trzódka

P.S.1. Może by tak wrócić do naszych Gaci(ostatni Weeckend sierpnia) gdzie przy pomy?lnych wiatrach mógłbym założyć bazę na 8 dni !!!

P.S.2.Baza... :lol:  :D  :o  !happybth  !happybth :D  :D :D  !happybth  :D  ;)  :)  :P  :o  !tut oraz wiele innych atrakcji.

Witam ;) .

Jacek temat jest , ale co i jak to zobaczymy :) .

Pozdrawiam tych co :angry::P .

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że się spotkamy. D0 BAZY gdyby co. To ZAPRASZAM wszystkich BURGMANIAKÓW.

P.S.1.Specjalne pozdrowienia dla posiadacza niebieskiego skrzydła (CZYTAJ BOBAS) który załatwia Gacie dla J.D. i jego przyjaciół.

Oraz dla wielbiciela wszystkich zapór i wiaduktów (CZYTAJ UPIÓR)

Oraz dla pomysłodawcy Piwaka Skuterowego (CZYTAJ FUNDI)

Oraz dla tajnego fotorepora (CZYTAJ MICHU)

Oraz dla super elektryka (CZYTAJ BILETY)

Oraz najlepszej szafy na ?wiecie (CZYTAJ MELMACIE)

Oraz dla młodych walczcz?cych z wapnem (CZYTAJ WOJSKO OD MELMACIE)

Oraz dla posiadacza granatowego Burgiego (CZYTAJ SIEMIK)

Oraz specjalne podziękowania dla Pań za wyrozumiało?ć pobytowo-sanitarn? i ukwiecenie męskiej czę?ci "Piwakowania" (CZYTAJ EWA ,SŁAWKA,JOLA,SIEMIKOWA)

Oraz dla dziewczynek które po?więciły trochę swojego cennego czasu !wchair (CZYTAJ MˇCIK,OGNISTA)

J.D.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie !OKK

Róbmy wszystko ,żeby się spotkać w tych Gaciach !piwko !piwko !wchair

Bo .......sami wiecie Warto i Koniec !w00t

Odnośnik do komentarza

!piwko !piwko !OKK .

Michał to się wie ale ja będę chciał tańczyć !wchair .

No i powspominać trzeba , rzecz jasna !OKK , niech tam co nie których gryzie , nie żebym był zło?liwy :lol::angry: . Ale kiedy ta ostatnia sobota sierpnia !w00t .

Odnośnik do komentarza
!piwko !piwko !V .

Michał to się wie ale ja będę chciał tańczyć !wchair .

No i powspominać trzeba , rzecz jasna :D , niech tam co nie których gryzie , nie żebym był zło?liwy :lol::D . Ale kiedy ta ostatnia sobota sierpnia :angry: .

Oj będzie co wspominać , oj będzie !w00t !OKK !OKK :D

Tak jak napisał Bobas , trzeba będzie załatwić jaki? rzutnik :D

Odnośnik do komentarza

Michale , |liwowica wystarczy !w00t !OKK !wchair .

Ta też rzuca . Spytaj Grzesia !OKK , a nawet powala prosto do ?piwora !piwko .

Sory ale taki mi się zebrało !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hi.Hi.Hi.Ale ja mam dowód kto zerwał ławkę po ?liwowicy !wchair sam robiłem zdjęcia.I co?Nie żebym się wym?drzał ale kogo położyło na ziemie to ja już wiem. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z jednej strony może i dobrze , że nie pojechałem na ten biwak , bo z tego co czytam to tylko chlor , a jazdy jak na lekarstwo , a ja przecież brzydzę się !scooter :P !OKK

Odnośnik do komentarza

No racja, biwak był 1 liga i nie zapomnę go do końca życia :P

A te Gacie to chyba załatwimy, co ?????

Trzeba przecie powspominać i zrobić wstęp do zakończenia sezonu.

Piszę wstęp, bo zakończeń znaj?c życie będzie sporo :P !OKK

Jak opowiadam znajomym o naszym piwaku to też gadaj?, że watiaty jeste?my !scooter

Odnośnik do komentarza
Z jednej strony może i dobrze , że nie pojechałem na ten biwak , bo z tego co czytam to tylko chlor , a jazdy jak na lekarstwo , a ja przecież brzydzę się !piwko ;):) .

Bobasku powtarzałem cały czas że normalni to My do końca nie jeste?my

No a Ten znowu swoje .

Go?ć zazdro?ci i tyle , nie wie co pisać :):lol: .

Czym My ?migali?my whist , to zobacz na fotkach . Normalnie szacun . !OKK :lol: .

Grze? ławka co tam ławka ale jaki huk był , niech ja skonam :lol::lol: . !scooter !piwko !OKK :lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra trochu zazdraszczam , ale nie do przesady !piwko , jeszcze dużo nie wiem co tam się działo , ale znaj?c co niektórych mogę sobie tylko wyobrazić !piwko !OKK .

Upiorek - je?li w niedzielę nie masz co robić , to zapraszam do Kamionek do k?pieliska , pogoda ma być !scooter ,będę od rana z rodzin? , napijemy się oranżady pogadamy o "starych karabinach" :) !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorku Robson miał szczę?cie że z nami nie pojechał bo jego majka by nie przeżyła w końcu to ponad 2000 km. Na zlot do naszych s?siadów pojechały dwie majki i co? obie do remontu ! przykre ale co zrobić.

Odnośnik do komentarza

Fundi troszkę to i prawda , Robsona :) wytrzymał by 1999 km a dwa to chyba nie dal by rady ;):) . No ale koledze należy się szacunek za to jak dba o skuter , i to jest szczera prawda ;) . Ale ten biwak to na 100 % będzie Mu chodził po głowie jeszcze bardzo długo :P:) , znaczy się szacun , niech Go gryzie , zostawił brać skuterow? dla paru promieni słonecznych :) .

P.S

Robert jestem w temacie , jakby co to zadzwonię :):) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No chociaż jeden wierzy we mnie i w Majesty , a nie jak ten z pod Kowala i ten drugi prze?miewca z B........ ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...