Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Biwak skuterowy 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecia fajne, wspomnień wiele, ale mam pytanie czy Marka i Ewę też zaprosicie do Nie-sfornych...?

NO JASNE, ŻE ZAPROSIMY :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    45

  • fundi600

    41

  • michu

    29

  • siemik

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Wy się spotkacie a bidnemu żal :angry::lol::P . Ale nic straconego może w przyszłym roku Piwakowicze będ? chcieli poznać góry sowie i stołowe oraz trochę pochodzić po podziemnych miastach stworzonych przez III Rzeszę w czasie wojny. Przewidziany tydzień wrażeń i mało spalania bajury.

Oczywi?cie dla Fundiego trzy wodospady, dla Upiorka tamy i zapory, dla wszystkich panów tajemnicze miejsce gdzie "Pani robi lody"a dla dziewczynek pałacowe jakuzzi i basen.

My?lę że rozbujałem wam gula na cały rok- niech was też boli!!! ;):P:P

Specjalne pozdrowienia od Babci s?siadki która już nie może sie doczekać Waszego kolejnego przyjazdu.

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy :lol: oraz :lol: i :lol: SIDNEYA.

J.D.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem wyj?cie. Jeżeli zrobicie spotkanie w sobotę i w niedzielę to będę mógł przyjechać ciuchci? i byłbym w sobotę w Chojnicach o 6.11 a powrót miałbym w niedzielę o 18.20. Kto kombinuje ten żyje! Zgłaszam że termin 14-16 sierpień mam zajęty (sprawy rodzinne) pozostałe weckendy mam do waszej dyspozycji.

HURRRRA!!! :angry::lol::lol:

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najlepszym terminem byłaby ostatnia sobota sierpnia. Takie były wstępne ustalenia. Mamy tylko nadzieje, że zawita w Sworach Małgorzata i Jagoda.

Odnośnik do komentarza

Ło matko to się będzie działo :lol: . Ja w sobotę niestety praca ale tylko do 13 00 , a potem ?migam do Bobaska i całej ekipy Kujawiaków i nie tylko . Tak jak widać ostatnia sobota wakacji :lol::lol::) .

Mam nadzieję że potańczymy :lol::P .

P.S

No mam nadzieję że ten z pod pojedzie zemn? ;):P .

Ale spać to nie będziemy razem :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odnoszę wrażenie , że po ostatnich wspólnych wyjazdach nikt nie chce ze mn? spać w jednym pokoju - pytam dlaczego ??? :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Odnoszę wrażenie , że po ostatnich wspólnych wyjazdach nikt nie chce ze mn? spać w jednym pokoju - pytam dlaczego ??? :D:D

|pisz nago ;):D I chrapiesz :):D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Odnoszę wrażenie , że po ostatnich wspólnych wyjazdach nikt nie chce ze mn? spać w jednym pokoju - pytam dlaczego ??? ;)  :D

|pisz nago :D:D I chrapiesz !OKK :D

To s? jakie? pomówienia nie poparte żadnymi dowodami - chyba wyst?pię na drogę s?dow? w celu w zado?ćuczynienia za te oszczerstwa , także Tomas szykuj się :)

Odnośnik do komentarza

Fundi...jak mowia !OKK mowisz ..masz dysk jedzie. Jack do ciebie tez razem ze stonoga. Daj znac jak dostaniesz. Na razie wyjezdzam na kilka dni. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Odnoszę wrażenie , że po ostatnich wspólnych wyjazdach nikt nie chce ze mn? spać w jednym pokoju - pytam dlaczego ??? :o  ;)

|pisz nago :lol::lol: I chrapiesz !yeah !yeah

To s? jakie? pomówienia nie poparte żadnymi dowodami - chyba wyst?pię na drogę s?dow? w celu w zado?ćuczynienia za te oszczerstwa , także Tomas szykuj się :P

Robson mam nagrane kamer? jak ?pisz. :blink: Jak Tomek poprosi ;) !piwko to mogę opublikowac na Burgmani lub podac jako dowód do s?du. :lol::D

Ja na twoim miejscu wolałbym tego nie robic.

:)

Odnośnik do komentarza

Robson mam nagrane kamer? jak ?pisz. !yeah Jak Tomek poprosi :D !piwko to mogę opublikowac na Burgmani lub podac jako dowód do s?du. :lol::lol:

Ja na twoim miejscu wolałbym tego nie robic.

;)

No widzisz Robercie nie fikaj, bo stracisz dużo kasy :lol:

Widzisz to wszystko, co napisałem to jest prawdziwe :blink:

Wła?nie siedzimy, z Michem w cieniu i !yeah rozmawiamy jak Ty masz dobrze maj?c tylu życzliwych tobie ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro chcecie ci?gn?ć to dalej to proszę - Burgerman nie możesz udostępnić publicznie bez mojej zgody nagrań ani zdjęć z moim udziałem :blink: , wtedy odpowiedni paragraf i pozamiatane !yeah . A Tomas nie badz taki odważny z poparciem kolegów , ponieważ nagrania z pewnej imprezy z Twoim udziałem nawet Marzena nie widziała - normalnie hardcore :lol: !piwko !yeah , ale to słodka tajemnica ;)

To tyle żarcików , a poważnie to i tak Was lubię :lol:

P.S. "Agresywno?ć ZERO " , kulaj beret :lol:

Odnośnik do komentarza
Skoro chcecie ci?gn?ć to dalej to proszę - Burgerman nie możesz udostępnić publicznie bez mojej zgody nagrań ani zdjęć z moim udziałem  :P , wtedy odpowiedni paragraf i pozamiatane :o . A Tomas nie badz taki odważny z poparciem kolegów , ponieważ nagrania z pewnej imprezy z Twoim udziałem nawet Marzena nie widziała - normalnie hardcore ;)  :lol:  :lol:  , ale to słodka tajemnica ;)

To tyle żarcików , a  poważnie to i tak  Was lubię !yeah

P.S. "Agresywno?ć ZERO " , kulaj beret :o

Ja też Ciebie lubię. :P

Pożartowac czasem fajnie jest. :):lol: A filmu i tak nie udostępnie, nawet jakby mnie kroili.:):blink:;) !yeah

Pozostanie dla potomnych na poprawienie humoru. :D

!piwko

Odnośnik do komentarza

No wła?nie nie żeby tam humor poprawiać , ale co fakt to fakt .

Paragraf mówi wszystko co jest zabronione może być udostępnione osobom trzecim , tylko i wył?cznie za pozwoleniem osób czwartych :blink:;) .

A i tak chrapie i tak !piwko .

Pozdrowienia dla całej Stegny , nie żebym był zazdrosny :lol::lol: .

Nie ma jak ?liwowica !yeah , zwana spawark? :lol: . Ta to go?ci prowadzi !yeah .

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przez "rancho" przeszła olbrzymia wichura, jak to dobrze że nie dwa tygodnie wcze?niej . Poniżej foto miejsca gdzie stały namioty Państwa Biletów, Melamacie z dziećmi oraz Bobasa i Upiorka.

7bdfc7db1c236ae652ae988f78e8e3f319101.jpg

0d4d2011389df97fd06b682878a5ca768568.jpg

Pozdrawiam i do zobaczenia w Gaciach.

Odnośnik do komentarza

No to? mi Bracie gula rozchu?tał, a zwłaszcza tym AQAPARKIEM. Jak Cię dorwę to się zemszczę !OKK !OKK :huh:

Jak zwykle pozdrawiam wszystkich którzy :D oraz :D i :o SIDNEYA.

J.D.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładne !OKK tylko te biesiady wieczorne :angry: bardzo mi się podobały a mówili?cie, że nic nie było zostałem Oszukany !OKK

Jak tak można :D a ja się martwiłem, :( że siedzicie o suchym pysku a tu foty i co?

Odnośnik do komentarza

Tomek to tylko i wył?cznie leczniczo , bo taka duchota była że szok .

Ale za to ?liwowica :D , ta to potrafi :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale za to ?liwowica !OKK , ta to potrafi :angry: .

Oj potrafi , co niektórzy w dzień widzieli noc. Taaaaaaka była ta |liwowica :D:(

Odnośnik do komentarza
Ale za to ?liwowica  !OKK , ta to potrafi  :angry: .

Oj potrafi , co niektórzy w dzień widzieli noc. Taaaaaaka była ta |liwowica :D:(

Ciemno?ć widzę, widzę ciemno?ć ... :D

Nie żebym o?lepł po ?liwowicy, ale.......... :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...