Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Dizel, jak najbardziej jeste? na li?cie rezerwacji. Pokój 304.

REZERWACJE - klik.

Chcemy Ciebie i to bardzo!

!piwko !piwko !w00t

Mamu?ka, faktycznie nie zauważyłem, że w tre?ci posta były podane wskazówki.

Przy kolejnej aktualizacji zrobię przemeldunek.

Na przyszło?ć bardzo wszystkich proszę aby informacje na temat wybranego pokoju przesyłać mi na PM lub maila zlot@burgmania2009.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Eee...DIZEL, poszukaj dobrze.Wejdż na strone Burgmanii i kliknij w rezerwacje.Jeste?my nawet w tej samej ''komnacie''! !piwko

Ps. Tak jak Cappo napisał-pokój 304

Odnośnik do komentarza

Dzięki Cappo już się uspokoiłem i przepraszam za czepialstwo ale chyba okulary mi zaparowaly i nie znalazłem siebie na li?cie !piwko .

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie !piwko .

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przed zgłoszeniem swojego udziału w Burgmanii 2009 na forum, dokonałem przelewu pełnej opłaty za pobyt i opłaty zlotowej.

Proszę o rezerwację miejsca w pokoju 3 osobowym.

Z tego co widzę, na stronie rezerwacji, to wolne s? pokoje 307-310.

Może też być i bardziej wskazany byłby pokój na I piętrze 202 lub 203, gdzie potwierdzenie rezerwacji miało być do końca lutego.

Na niższym piętrze będzie lepiej – zawsze to bliżej i łatwiej trafić po biesiadzie !yeah .

W pokoju (3 osobowym) planuję „zalogować się” z Brzoz? i Susłem, którzy też wybieraj? się lecz nie zrobili jeszcze rezerwacji i opłaty.

Jeszcze jedna ważna sprawa: rozmiar L

Teraz pozostało czekać na potwierdzenie rezerwacji, a potem już Burgmania 2009 !piwko !piwko !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Przed zgłoszeniem swojego udziału w Burgmanii 2009 na forum, dokonałem przelewu pełnej opłaty za pobyt i opłaty zlotowej.

Proszę o rezerwację miejsca w pokoju 3 osobowym.

Z tego co widzę, na stronie rezerwacji, to wolne s? pokoje 307-310.

Może też być i bardziej wskazany byłby pokój na I piętrze 202 lub 203, gdzie potwierdzenie rezerwacji miało być do końca lutego.

Na niższym piętrze będzie lepiej – zawsze to bliżej i łatwiej trafić po biesiadzie !yeah .

W pokoju (3 osobowym) planuję „zalogować się” z Brzoz? i Susłem, którzy też wybieraj? się lecz nie zrobili jeszcze rezerwacji i opłaty.

Jeszcze jedna ważna sprawa: rozmiar L

Teraz pozostało czekać na potwierdzenie rezerwacji, a potem już Burgmania 2009 !piwko !piwko !w00t

no nareszcie !!!!!! !yawn

Odnośnik do komentarza
Niech kto? zdradzi, co to jest ta "zaprawa poranna"??  :P

Brzmi prawie jak robienie "zacieru" z rana.

Prawie... ale prawie robi wielk? róznicę... ;) ech! taki żart i takie dziwne skojarzenia (bo zbliżaj? się wielkimi krokami II urodziny PES-u !YES )

"Zaprawa poranna": rozgrzewka, ćwiczenia, gimnastyka... :P;);) !TAZ !TAZ !TAZ

taaaaa... jak w wojsku ! !OK

!OKK Tylko jestem ciekaw kto rano wstanie :lol: !piwko na t? "zaprawę"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
a ja już wiem jaka będzie ta "rozgrzewka"  !OKK :P;)

Poszukiwanie swojego pokoju. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
a ja już wiem jaka będzie ta "rozgrzewka"  !w00t !OKK ;)

każdemu po browarku?... :P

P.S. To dla mnie niskoalkoholowe (pewnie będę musiała sobie sama przywieĽć) :P

Odnośnik do komentarza
a ja już wiem jaka będzie ta "rozgrzewka"  :P:) :)

każdemu po browarku?... :P

P.S. To dla mnie niskoalkoholowe (pewnie będę musiała sobie sama przywieĽć) :P

Aleeeee... jaki browar ? ;) Zaprawa to zaprawa !

!w00t !OKK :P;):P !TAZ

Juz pisałem -tak jak w wojsku co dzień rano !

Odnośnik do komentarza
Hejka Misiek, opłata zlotowa powinna już być zaksięgowana na podanym przez Organizatorów koncie, !OKK proszę o zakwaterowanie mnie z Jordanem i Karolin? ( Tomi również wkrótce zrobi przelew i prosi o kwaterę z nami ), rozmiar koszulki dla mnie 'L' dla potwierdzenia wy?lę do Ciebie jeszcze emaila, do zobaczenia już wkrótce i pozdrawiam cał? ekipę Organizatorów, oj będzie się działo :P !w00t ;)

Witam i potwierdzam info podane przez Daro; Oj będzie się działo :P , przelew wy?lę wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Jade !OKK :D Pieni?żki w drodze. Zapewne będę chciał się podł?czyć do kogo? wyjeżdzaj?cego z warszawy w czwartek, ale to na pewno będziemy się dogadywać już bliżej wyjazdu. Nie wiem jeszcze z kim bedę dzielił pokój, ale na pewno wyjazd będzie wystrzałowy :):)

No i ta zaprawa poranna :D:D

Odnośnik do komentarza

Ja też mam zamiar w czwartek wyruszyć :D

My?lę że z Wafki będzie jechała całkiem spora grupka :)

ale tak jak mówisz... ustawka bliżej wyjadu będzie organizowana :):D:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cappo

to przelałem kase opłata zlotowa z noclegami jeszcze dwóch kumpli więc ich dostawisz do Dara i Tomiego do 316B. |Wszystko jest ustalone z nimi

jeszcze klikne na PM dokładniej

pozdrawiam

:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kuba ulokowany w pokoju 209...

Koszulka męska rozm. "L"

Urzęduję na zlocie od czwartku do niedzieli(full zestaw)

Wszelakie dodatkowe info masz Cappo na PW :D

Pozdrowienia, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza

Ekipa się powiększa. !scooter

Oj, bedzie się działo !!!

Chciałbym poinformować, ze pojawiła się już informacja o planowanym zlocie w portalu scigacz.pl: KLIK .

Zapraszamy !!!

Pozdrowienia z Poznania. MISIEK :D

Odnośnik do komentarza

Jako jedne z trzech założycieli klubu Poznańska Elita Skuterowa czuję się w obowi?zku przekazania wszystkim zainteresowanym, nowych niepokoj?cych informacji w sprawie tegorocznej burgmanii. Jak zapewne wiecie sprawami finansowymi i organizacj? noclegów zlotu zajmuje się niejaki Cappo, wiem że wielu z was zna go osobi?cie ale jednak nie do końca. Już wcze?niej wykryli?my wraz z kolegami pewne niepokoj?ce sygnały dotycz?ce waszych wpłat. Przykro mi to pisać ale w tej chwili mamy pewno?ć że pieni?dze zniknęły z konta a wraz z nimi Cappo, jeżeli oczywi?cie kto? ma z nim kontakt to prosimy o jakiekolwiek informacje (podobno kupił nowy skuter ale to niepotwierdzona wiadomo?ć). W tym momencie jestem zmuszony prosić wszystkich burgmaniaków którzy dokonali już wpłaty o ponowne ich uiszczanie na konto które podam wam jutro tu na forum, osoby, które szczę?liwie jeszcze nie zd?żyły zapłacić za zlot również proszę o wpłaty na nowe konto. Wiemy że sytuacja jest niecodzienna ale my jako klub PES nie możemy brać odpowiedzialno?ci za naganne zachowanie naszych członków. Jednocze?nie informuję, iż osoby które opłac? dwukrotnie pobyt na zlocie otrzymaj? specjalne upominki na zlocie w postaci smyczy oraz breloczka do kluczy.

Gdy tyko założę nowe konto podam je na forum, i cała machina będzie mogła ruszyć dalej. Mam nadzieję, że imprezę mimo wszystko uda się zorganizować, gdyz przygotowali?my wiele atrakcji i szkoda aby się zmarnowały. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u mnie na pm.

Pozdrawiamy PES

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...