Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dopisanie dwóch skutersynów:

TREBOR 12 - 14.06 (koszulka męska XL)

GRZECH 11 - 14.06 (koszulka męska XL)

Kasa wpłacona, pro?ba o ulokowanie nas w jednym pokoju, najlepiej dwuosobowym. Dzięki.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo wysłanych zapytań, w sprawie koszulek, na "priva" nie mam jeszcze odpowiedzi od poniższych osób:

***

Proszę o pomoc: jesli ktos z Was ma kontakt z wymienionymi osobami proszę o poinformowanie ich w sprawie odpowiedzi na temat koszulek zlotowych. Z góry dziekuję.

Przypominam, że lista koszulek zlotowych zostanie zamknięta w poniedziałek do godz. 9:00 !!!

Pozdrawiam MISIEK.

Odnośnik do komentarza

Kasę wysłałem dzi? rano, przyjadę w sobotę po południu. Nocleg spędzę tam gdzie mnie ulokujecie - nie mam wymagań. Koszulka XL.

Odnośnik do komentarza

W ostatniej chwili.

Proszę o koszulkę rozmiar: L tomektt

Zaraz przerzucam się na mbank w celu dokonania przelewu.

Ponieważ nie mogłem się dopatrzeć czy trzeba dopłacać do tych t-shirtów

wysyłam kasę za opłatę zlotow?+15 czyli stówę resztę płace na miejscu.

uff przelew przesłałem.

Jutro ma Waszym koncie powinno być koło południa księgowanie.

Odnośnik do komentarza

Dzyń... dzyń... dzyń... hmm, co? za cicho ??? O, albo tak, żeby było ciut gło?niej:

!tut Tuuut... !tut tuuut... !tut tuuut -POBUDKA !

:lol: Pozostało już tylko kilkadziesi?t godzin i zamykam listę z koszulkami.

Je?li s? jeszcze osoby chętne na zaliczenie tegorocznej Burgmanii (a nie zapisały się jeszcze bo nie wiedz? na ile dni przyjad?), to proszę o pine przesłnie informacji oraz o podanie NICKU, rozmiaru i kroju koszulki (damska/męska).

Zapisy na zlot przyjmuje Cappo, wpłaty na podane konto zlotowe -informacje proszę wysyłać na mail zlotowy.

Listę koszulek prowadzę ja -informacje proszę wysyłać na "priva" lub mój e-mail ewentualnie w postach tego tematu.

Odnośnik do komentarza

Ahoy!

Wła?ciciel o?rodka chce klarować listę obecno?ci.

Musimy się okre?lić w miarę dokładnie ile osób będzie i w jakie dni. Dlatego bardzo proszę o to aby osoby, które zamierzaj? zmienić ilo?ć dni na jakie przyjeżdżaj? o informacje i ew. wpłaty.

Ma to również zwi?zek z przygotowaniem odpowiedniej liczby posiłków.

Liczę na wasz? wyrozumiało?ć i oczekuję możliwie pilnej odpowiedzi (szczególnie dotyczy to osób, które wpłaciły tylko opłatę zlotow? lub dokonały rezerwacji wpłacaj?c za jeden dzień a zostaj? dłużej)

pozdrawiam

Cappo.

Odnośnik do komentarza

:rolleyes:

Powtórnie prosze wszystkie osoby zdecydowane na pojawienie sie na V-Burgmanii o podawanie rozmiarów koszulek zlotowych.

Listę koszulek ze względów organizacyjnych zamykam jutro (poniedziałek) o godz. 9:00.

Ze względu na brak kontaktu proszę również o pomoc w poinformowaniu poniższych osób o podaniu rozmiarów koszulek:

109. DOKTOREK

KLIK: Lista Zlotowiczów

KLIK: Lista Rezerwacji

KLIK: Lista Koszulek

Odnośnik do komentarza

Witam!

Doł?cza się jeszcze jedna osoba do mnie (Motyl)

Opłata zlotowa poszła 85 zł, reszta na miejscu

Pozdrawiam Tomi

Koszulka L - Męska

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byli?my w RogoĽnie obejrzeć scenę.

Podkradłem Darkowi kilka zdjęć sceny -mam nadzieję, że nie będzie miał żadnych roszczeń do praw autorskich !scooter . Nagło?nienie oczywi?cie będzie od Gigantsound ;)

DSC02866.JPG

DSC02870.JPG

DSC02875.JPG

Odnośnik do komentarza

Witam

360 zł poszło na konto za 2 osoby:)

proszę o rezerwację 2 miejsc w pokoju nr 307 od soboty rano :)

oraz koszulki:

męska - XXL

męska - XL

pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza

Z małym po?lizgiem po awarii "serwerowni" lista koszulek została podsumowana:

Męskie:

XXXXL -2 szt.

..XXXL -3 szt.

....XXL -17 szt.

......XL -51 szt.

........L -26 szt.

........M -8 szt.

........S -2 szt.

Damskie:

..XXL -1 szt.

....XL -2 szt.

......L -13 szt.

......M -19 szt.

......S -10 szt.

....XS -2 szt.

Odnośnik do komentarza
Ahoy!

Wła?ciciel o?rodka chce klarować listę obecno?ci.

Musimy się okre?lić w miarę dokładnie ile osób będzie i w jakie dni. Dlatego bardzo proszę o to aby osoby, które zamierzaj? zmienić ilo?ć dni na jakie przyjeżdżaj? o informacje i ew. wpłaty.

Ma to również zwi?zek z przygotowaniem odpowiedniej liczby posiłków.

Liczę na wasz? wyrozumiało?ć i oczekuję możliwie pilnej odpowiedzi (szczególnie dotyczy to osób, które wpłaciły tylko opłatę zlotow? lub dokonały rezerwacji wpłacaj?c za jeden dzień a zostaj? dłużej)

pozdrawiam

Cappo.

Cappo ja pobyt przewiduję od czwartku do niedzieli w sumie 3 nocki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Prosze o rezerwacje miejsc w pokoju 308 od czwartku.

Przelew zaraz zostanie wysłany.

Jednocze?nie prosze o dopisanie Bafki i Dzięgla.

Odnośnik do komentarza

Lista zlotowiczów ro?nie jak na drożdżach. Za chwilkę przekroczymy 150. Super!

Jeszcze raz przypominam się w kwestii zgłaszania ewentualnych zmian w ilo?ci noclegów.

Jest to dla nas kluczowa informacja przy zamawianiu posiłków.

Informuję również o ważnym punkcie, który znajdzie się w regulaminie.

Każdy zlotowicz otrzymuje identyfikator, który upoważnia do przebywania na terenie zlotu i jest przepustk? do wyżywienia i browaru. Bardzo prosimy o noszenie ich przy sobie w możliwie widocznym miejscu (będ? na smyczy). Dzięki!

Zlot już za 20 dni. Robi się gor?co!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz przypominam się w kwestii zgłaszania ewentualnych zmian w ilo?ci noclegów.

Jest to dla nas kluczowa informacja przy zamawianiu posiłków.

Tak :) !OKK ;) lista rezerwacji nie jest uaktualniona. :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mi przykro, ale jestem zmuszony do rezygnacji ze zlotu !piwko

Tak to czasami bywa, co zrobić :)

Wła?nie w ten weekend przenosimy nasz sklep i moja obecno?ć jest obowi?zkowa, a terminu nie możemy zmienić.

Koszulkę zlotow? proszę przekazać Upiorkowi.

Trzymam kciuki za udan? imprezkę

!OKK

Odnośnik do komentarza

Limmp 1 + syn , CYFRA dwa noclegi z pi?tku na sobotę ,i soboty na niedziele proszę o rezerwacje w szeregowcu kaska idzie w pi?tek 29 maja przelewem whist:) !yeah !w00t !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety muszę zrezygnować z powodu k.... pracy.Jest mi bardzo przykro ,życzę wszystkim super zabawy whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o rezerewacje szeregowca nr:20 dwa miejsca od 11,06 pozostałe dwa od 12.06 Kasa na miejscu Od 12.06 Robson i Upiór, od 11.06 Fundi + Sławka

Odnośnik do komentarza

Niestety ze względu na moje problemy ze zdrowiem, musimy z Makówk? zrezygnować z Burgmanii 2009 !sciana :D;):P

Ponieważ już dawno wpłacili?my zaliczkowo 700 PLN - czy jest kto? chętny na rozliczenie się z nami i "wskoczenie" na nasze miejsca? Dzięki temu mogliby?my odzyskać wpłacone pieni?żki, a kto? skorzystałby z pokoju dwuosobowego w hotelu (215A, 1 piętro).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...