Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i Smoczycy oraz Jamochłonów życzę wszystkim Burgmaniakom uczestnicz?cym w zlocie Burgmania 2009 udanej zabawy bezpiecznej podróży oraz wspaniałej pogody podczas zlotu i powrotu do domu.

Życz? Pilot,Smoczyca, Kicia, Osioł, Makol?gwa, Jony Brawo,

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj przez ułamek sekundy my?lałem, czyby nie pojechać, ale:

- dopiero wjeżdżam się w ?wieżo zakupion? maszynę;

- od paru dni ima się mnie jakie? choróbsko, przeziębienie na podłożu alergicznym, choć już jestem prawie zdrów;

- nie chcę mieszać szyków organizatorom, zwłaszcza że pewnie już wszystko dopięte jest na ostatni guzik;

- nie przerejestrowałem jeszcze skutera na siebie (to akurat w zasadzie nie stanowiłoby problemu);

- (w zwi?zku z powyższym) nie mam jeszcze auto casco.

Tak więc bawcie się dobrze i wypijcie za zdrowie mojego X-Maksa.

Odnośnik do komentarza
...nie chcę mieszać szyków organizatorom, zwłaszcza że pewnie już wszystko dopięte jest na ostatni guzik...

Z tym to akurat pewnie nie byłoby problemu - moja ładniejsze połówka się rozchorowała i miejsce jej się zwolniło !OKK

P.S. Je?li kto? wybiera się na zlot na tzw. partyzanta i nie robił jeszcze opłat, to informuję że miejsce padiq się zwolniło. Mnie zadowoli zwrot opłaty tylko za pobyt i wyżywienie.

Kontakt na PM lub na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj będzie się już od dzisiaj działo, ja dopiero od jutra ale na całego

Burgmania uber alles

yoji.gif

Odnośnik do komentarza

A ja mam propozycje dla organizatorów. Nie wiem czy kto? już wcze?niej na to wpadł... Ja niestety nie mam możliwo?ci pojawić sie tam w tym roku ale chętnie zobaczył bym jak tam jest !OKK I tu Moja pro?ba żeby zorganizować jaki? sprzęt I nakręcić jaki? sampler z imprezy :lol: Taki samplerek był by też dobr? reklama dla imprezy :lol: Pozdro :P

Odnośnik do komentarza

Jechałem dzi? na miejsce wrocławskiej zbiórki na CPN na obwodnicy Trzebnicy na 9.20 ikilometr przed kilka szarpnięć i zgasł.Cała wiosnę nie było problemów ,zjawił się umówiony Lucjan73,który był skłonny poczekać widz?c,że usuwam awarię,niestety nie dało rady,nadleciał także Kucharz z Pani? Plecakow?,którym dzięki za rozpakowanie dobytku aby użyczyć mi przegubowego klucza do ?wiecy.Usterki nadal poszukuję i wznoszę toast za Was jako ten co nie dojechał-oby ci co na trasie jechali lepiej odemnie.

Odnośnik do komentarza

Miałem zamiar dzisiaj przyjechać na parę godzin (jutro na 7.00 do pracy), ale złapałem alergię giganta - nawet tabletki nie pomogły. Zapijam piwo i jestem duchem w RogoĽnie. Pozdrowionka i miłego wieczoru dla zlotowiczów.

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wróciłem z RogoĽna !OKK

Imprezka dopiero się rozkręca ale z tego co widziałem ekipa już bawi się ?wietnie... :lol:

Niestety na zlot ponownie będę mógł dojechać dopiero w sobotę rano.

Miłego biesiadowania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Melduję się w domku ;)

Dzięki wszystkim za wspóln? zbawę !TAZ miło było Was znowu zobaczyć, a co niektórych poznać !OKK

Dzięki organizatorom zlotu za włożony trud w organizację tego zlotu !OKK Było sssuper ;)

... i tylko karkówki mi brakowało !w00t ;)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia !OKK

Kasia

Odnośnik do komentarza

I ja dotarłem przed 10 minutami do domku !scooter Zaraz po "gwiezdnych wojnach" - które byłe rewelacyjne - udałem się w nocn? podróż do Poznania !placz

Pozostałym życzę spokojnej drogi powrotnej - ale to już pewnie jutro... zaraz, nie! To jednak dzi? !TAZ Tylko za parę godzin !V

Do zobaczenia!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Impreza nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Wrażeń jest sporo... więc zapraszam do nowego w?tku.

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 RogoĽno

Ten w?tek przymykamy

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...