Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy? musi być ten pierwszy raz :P

A tak na serio to my?lę że gadać należy z Cappo jako organizatorem (czytaj post na 1szej stronie).

do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Straszne przemieszanie w tych rezerwacjach. ....Miałem takie wrażenie, że cały o?rodek jest zarezerwowany i to jak się rozlokujemy zależy jedynie od organizatora imprezy oraz od kolejno?ci rezerwacji, a nie od kierownictwa o?rodka. ....

Też tak my?lałam i też zostałam "wykukana" jak to nazwał Mareczek. :ph34r:

Telefonicznie Cappo wyja?nił mi sprawę co nie znaczy że przystaję na takie rozwi?zanie. ;)

Pokoje w hotelu 309,310,314 z tego co widać na obecn? chwilę s? jeszcze wolne, więc proszę o rezerwację w którym? z wymienionych.

Spinka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rozmawiałem przed chwil? z Cappo, bo uważam, że takie sprawy przed zlotem musz? być jasne i czytelne.

W jego imieniu proszę o chwilę cierpliwo?ci (chwilowy brak dostępu do netu). Faktycznie w rezerwacjach doszło do jaki? przemianowań ale dokladnie to on Wam wyja?ni szczegóły.

Usłyszałem też, że wszystko będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza

Bardzo prosimy o cierpliwo?ć w sprawie rezerwacji. Jak widać Cappo ma obecnie utrudniony dostep do netu -miało sie pojawić kilka informacji wczoraj wieczorem. Na dniach wszystko powinno się wyja?nić.

Faktycznie, szef o?rodka poprosił o zmiany w rezerwacjach pokoi... co nie jest nikomu z nas na rękę... :ph34r:

Padło wczesniej stwierdzenie, ze organizatorzy i sponsorzy się izoluj?... :)

taki podział ma ułatwić jedynie organizację. :)

Cappo dodał informację o planowanych zmianach w sobotę w INFORMATORZE ZLOTOWYM:

"Zmiany w rezerwacjach.

W zwi?zku z tym, że zlot już za parę dni, wła?ciciel o?rodka upomniał się o zrobienie porz?dku w rezerwacjach. Do tej pory studia składaj?ce się z pokoju 2os. i pokoju 4os. były w większo?ci zajęte tylko przez 2 osoby. Dlatego byli?my zmuszeni przenie?ć czę?ć osób z 3/4 osobowych szeregowców do pokoi 4osobowych w studiach hotelowych. Przepraszamy za zmiany ale jest to wymóg o?rodka. Swoj? drog? będ?c na weekendzie testowym zauważyli?my, że pokoje w szeregowcach maj? trochę gorszy standard więc pod tym względem przemeldowanie jest na rękę"

Jeszcze raz w imieniu organizatorów proszę o cierpliwo?ć i o wyrozumiało?ć.

Mam nadzieję, że wkrótce wszystko zostanie uporz?dkowane. ;)

Pozdrawiam MISIEK.

Odnośnik do komentarza

Drodzy zlotowicze!

Decyzja o przemieszczeniu jest podyktowana faktem, że praktycznie wszystkie studia miały wolne pokoje 4 osobowe. Ponieważ wła?ciciel o?rodka chce mieć jasno?ć co do zajęto?ci powierzchni mieszkalnych to takie przetasowanie jest konieczne. Ma to bezpo?redni zwi?zek z tym, że póki co nie zajmujemy całego o?rodka i niestety nie mamy pewno?ci co do ostatecznej ilo?ci osób (mimo tego co twierdzisz Mareczku :ph34r: organizacja trwa już od wielu miesięcy i np. na chwilę obecn? jest ok. 30 osób z opłat? zlotow? i bez rezerwacji... jak to rozumieć? niektórzy potwierdzaj? w mailach /postach, że będ? ale maj?c na uwadze do?wiadczenia Pilota trudno jasno dogadać się z kierownikiem o?rodka i ponosić za to odpowiedzialno?ć finansow?.

Co do szeregowców, to tak jak pisałem ich standard jest gorszy od pokojów hotelowych. Jako organizatorzy wzięli?my dla siebie najgorsze pokoje z całego o?rodka. Przykro, że w?tpicie w nasz? go?cinno?ć. Pobyt sponsorów jest niepewny, albo jednodniowy dlatego miejsca dla nich też mog? być o niższym standardzie.

Ze względu na determinację w kwestii zameldowania w szeregowcach dzisiaj wieczorem zrobię zmiany w rezerwacjach. Nam ze względów organizacyjnych potrzebne s? dwa szeregowce. Reszta organizatorów zostanie zamieniona z pokojem Mareczkowym, Robsonowym i Spinkowym.

Doskonale rozumiem wasze zachowanie, sam pewnie też bym się wk... . Mam nadzieję, że po przemeldowaniu humory powróc?. Numery szeregowców niestety się zmieni?, ale na korzy?ć bo będ? bliżej zlotu. Chodzi o to, że gdyby wła?ciciel chciał wolne szeregowce komu? pdonaj?ć to będ? one na uboczu i ludziska nie będ? się nam kręcić pod nosem ;)

Dzięki dla Mariusza i Mi?ka za piln? reakcję. Dorwałem się do netu najszybciej jak było to możliwe.

Będę obecny wieczorem.

pozdro.

C.

Odnośnik do komentarza
(...)Mam nadzieję, że po przemeldowaniu humory powróc?(...)

Dobrze, ze wszystko sie wyjasnilo :ph34r: . Humory na pewno powroca, w koncu warto cieszyc sie zlotem ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zwracam honor. Nie s?dziłem, że kierownictwo o?rodka chce na maksa wykorzystać miejsce. Humory napewno powróc?. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Z tego co się doliczylem brakuje w rezerwacjach jeszcze kilku osob z listy zlotowiczow.

Nalezy pamietać jeszcze, ze dojedzie kilkanascie (albo wiecej) osob ktore nie dokonaly zadnej wplaty i nawet nie deklarowały swego pobytu. Rezerwacje pokoi w tych przypadkach beda przydzielane z wolnej puli.

Od wczoraj otrzymalem jeszcze kilka-kilkanascie telefonow z zapytaniami w tej sprawie.

Prosimy o wszelkie informacje na temat rezerwacji pokoi i je?li to możliwe o piln? wplatę co ułatwi nam organizacje i zminimalizuje ewentualne niespodzianki.

e-mail: zlot@burgmania2009.com

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pro?ba: wstępnie mam zarezerwowany lokal 104B- studio, jako że przyjeżdżam z dzieckiem, mam obawy czy będę w stanie wstawić łóżeczko rozkładane, czy jest jaki? lokal, w którym będzie to możliwe bez większych kombinacji.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej pro?by !piwko , je?li nie ma takiej możliwo?ci, zrozumiem ale......... :(

pokój 2 os. będzie OK w szeregowcu

Odnośnik do komentarza
(...)Nalezy pamietać jeszcze, ze dojedzie kilkanascie (albo wiecej) osob ktore nie dokonaly zadnej wplaty i nawet nie deklarowały swego pobytu(...)

Spoko, nie ma sie co cisnieniowac :( . Chodzi tylko o fakt, ze ktos zarezerwowal(czyli wybral) i zaplacil jakies tam miejsce ze wzgledu na okolice kolegow (kolezanek) czy inne faktory (np. nie kazdy musi sie lubic !OKK lub chce miec lazienke dla siebie). Zrobil to pare miesiecy wczesniej. Popelnil swiadoma decyzje, a kilka dni przed zlotem zostaje przeniesiony w inne miejsce :( . No i sie troche denerwuje :lol: .

I bedzie dla niego raczej niezrozumiale, dlaczego ktos, kto przyjezdza ot tak sobie, bez planu, bez rezerwacji, bo mial akurat kaprys, ma zajac np. miejsce, ktore ktos inny wybral sobie (zarezerwowal) np. juz w styczniu !piwko ?

Odnośnik do komentarza
Może mógłbym zapytać gdzie będzie zlot 2010 ?

Tam, gdzie będa chętni, aby go zorganizować?

:D:D

Może która? z kolejnych ekip z następnego regionu Polski, byłaby chętna na organizację. Hmm... i może ogłosiłaby t? wiadomo?ć w sobotni zlotowy wieczór, tak jak my zrobili?my w zeszłym roku !happybth Jest jeszcze parę dni na zastanowienie i dogadanie sprawy.

Czekamy na niespodziankę :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Może mógłbym zapytać gdzie będzie zlot 2010 ?

Tam, gdzie będa chętni, aby go zorganizować?

:D:D

Może która? z kolejnych ekip z następnego regionu Polski, byłaby chętna na organizację. Hmm... i może ogłosiłaby t? wiadomo?ć w sobotni zlotowy wieczór, tak jak my zrobili?my w zeszłym roku !happybth Jest jeszcze parę dni na zastanowienie i dogadanie sprawy.

Czekamy na niespodziankę :lol:

Misiek... my?lę, że nie jest to takie proste jak Ty to widzisz.

Najprawdopodobniej forma zlotu Burgmanii w 2010 roku zmieni się znacz?co. Kto, gdzie, jak i pod czyjm przewodnictwem będzie dopiero ustalane po debatach w RogoĽnie. Najwcze?niej będzie co? wiadomo pod koniec br.

Odnośnik do komentarza

sssssssss... jak to cisza ? szumi sobie cicho wiatr... to cisza przed burz? :lol:

Dopinamy wła?nie wszystko na ostatnik guzik !OK

Oczywi?cie co do pogody: Kochani ! Aura nam się poprawia, pogoda powinna dopisac ! Więc... do zobaczenia w RogoĽnie:

!scooter :D !TAZ :D

Odnośnik do komentarza
Oczywi?cie co do pogody: Kochani ! Aura nam się poprawia, pogoda powinna dopisac ! Więc... do zobaczenia w RogoĽnie

MISIEK nie zapeszaj, trzeba by jaki? czary chyba odprawić :D:lol:

Odnośnik do komentarza

Witam !YES

Proszę o rezerwację Pokoju w studio 315B dla Motyl, opłata poszła za jeden nocleg-rezerwacja od 11.06 do 14.06 resztę dopłacę na miejscu.

Do zobaczenia na Zlocie :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A mnie nie ma na żadnej li?cie.... :D

Pomimo tego i tak będę od czwartku na zlocie :D

No chyba, że mnie kto? wyrzuci... !YES

Ale po co cichego !tut i spokojnego :D Kwakiego wyrzucać? !V

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...