Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

!w00t whistEch, za póĽno... koszulka z nickiem nadrukowana w 365 egzemplarzach... żartowałem. Nicku oczywi?cie nie bedzie.

Poprawki w liscie "koszulek" naniesione. Za "czeskie" błędy przepraszam.

Pozdrawiam MISIEK.

Odnośnik do komentarza

Ale to naprawdę było ?mieszne whist Wcale się nie czepiałam ;)

p/s

Mnie też się czasami zdarza że nacisnę dwa klawisze na raz - jak mam za długi paznokcie !piwko !w00t

Odnośnik do komentarza

Powoli zamykamy listę zlotowiczów ponieważ musimy rozpocz?ć produkcję koszulek.

Bardzo proszę aby osoby zapisane podały rozmiar i typ koszulki. W tej kwestii proszę o kontakt z Mi?kiem, który zbiera te informacje LISTA KOSZULEK -klik-

Już w ten weekend wybieramy się do RogoĽna szlifować tematy zwi?zane z imprez?.

Je?li kto? jest chętny na odwiedziny to zapraszamy!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Qwaki - 190cm wzrostu 100kg wagi.

Proszę nie rezerwować łóżka w pokoiku-nocleg na sianie na pobliskiej ł?ce.

Pozdrowienia od Sokoła z Lublina dla Wielkopolskiej Elitarnej Grupy.

Odnośnik do komentarza

Jestem wła?nie po rozmowie ze sponsorem koszulek zlotowych -firm? SERIFAR.

Sponsor koszulek też potrzebuje trochę czasu by kupić koszulki i jeszcze je nadrukować...

Lista "koszulek zlotowych" zostanie ostatecznie zamknięta w dniu 18 maja -tego dnia rano ( ~godz. 9:00 ) zamawiamy koszulki !!!

Bardzo proszę wszystkie osoby planuj?ce przyjazd na zlot o dokonanie zapisów.

Zapisanych już zlotowiczów, którzy jeszcze nie podali rozmiarów koszulek, proszę o uzupełnienie danych najlepiej do niedzieli 17 maja.

Przesyłam pozdrowienia w imieniu całego klubu P.E.S. -organizatora tegorocznej Burgmanii. :):);):);) !OK

Aha! Łózka wolne jeszcze s?. A na ł?ce... ;) hmm, to raczej nie jest wygodnie... więc nie polecam :)

Odnośnik do komentarza

Wła?nie aktualizuję listę rezerwacji i tak do mnie dotarło, że nie widzę na niej sporej ilo?ci osób z tzw. "Grupy Trzymaj?cej Władzę" czy Members jak kto woli. !piwko ;)

Wybieracie się na zlot? !happybth co się tak czaicie ? !happybth !happybth !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam

proszę o wpisanie mnie na liste zlotowiczów (wła?nie przelałem pieni?dze)

2 osoby ZEGAR + ANIA

2 męskie koszulki XL

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Posiadam wydrukowane plakaty informacyjne o zlocie Burgmania 2009 -format A4.

Osoby chętne do pomocy w rozdzieleniu ich innym osobom i porozwożeniu

po sklepach i salonach motocyklowych/skuterowych, w Polsce w Waszych miejscach zamieszkania,

proszę o informacje na "priva" i podanie adresu wysyłki.

Porozsyłam je do osób chętnych w poniedziałek rano !

Odnośnik do komentarza

Piszę jeszcze raz to samo co w innym temacie i ponawiam pytanie.

"Będę w ten weekend w Poznaniu i chętnie podjadę do RogoĽna, tylko nie wiem czy dam radę w sobotę - może wieczorem. Do której godziny w niedzielę będziecie?"

Mogę w weekend zabrać parę plakatów do rozwiezienia.

Odnośnik do komentarza

Jedziemy "przetestować" o?rodek już dzisiaj wieczorem i zostaniemy do niedzieli na pewno do obiadu !

Zapraszamy chetnych whist . Miejsca wolne w o?rodku powinny się znaleĽć.

Dla chętnych poniżej mapka dojazdu:

O?rodek Sportowo-Wypoczynkowy RogoĽno ul. Za Jeziorem

40471_2_rogozno.JPG

Odnośnik do komentarza
Wła?nie aktualizuję listę rezerwacji i tak do mnie dotarło, że nie widzę na niej sporej ilo?ci osób z tzw. "Grupy Trzymaj?cej Władzę" czy Members jak kto woli. B):)

Wybieracie się na zlot? :P co się tak czaicie ? !OKK :Dwhist

Cappo wielu z Nas niestety nie jest w stanie planować czegokolwiek na dłużej niż max 1 tydzień do przodu.

Wstępnie Ja też jestem zainteresowany bytno?ci? z Wami w RogoĽnie lecz niestety będę musiał podj?ć decyzję w ostatniej chwili - ot taka praca jedna i druga B).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam

proszę o dopisanie na listę zlotowiczów dwoje moich znajomych.Kasa poleciała.

2 osoby TOMEK + RENATA ( 2 męskie koszulki XL).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę dopisać do naszego pokoju najmłodsz? reprezentantkę rodziny Orzechów - Oliwkę. Nicka wybierzemy kolektywnie na zlocie !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wła?nie aktualizuję listę rezerwacji i tak do mnie dotarło, że nie widzę na niej sporej ilo?ci osób z tzw. "Grupy Trzymaj?cej Władzę" czy Members jak kto woli. :);)

Wybieracie się na zlot? !sciana co się tak czaicie ? ;):P;)

Od piatku sie pojawie, niestety ciagle nie wiem czy solo czy z Gosia. Stad problemy z rezerwacja miejsca. Nie lubie rzucac slow na wiatr :) Wiec jak juz bede mial pewnosc, taka praca niestety

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko miesi?c do najważniejszej imprezy sezonu !scooter

Ciekawe jak wypadły testy o?rodka !happybth S?dz?c po poniedziałkowej ciszy na forum, musiały wypa?ć celuj?co !happybth !guns

Odnośnik do komentarza

Tak, tak... dokładnie -pozostał tylko miesi?c do zlotu.

Natomiast do zamnknięcia listy koszulek pozostał tylko ostatni tydzień !!!

Panie i Panowie, Klubowiczki i Klubowicze do klawiatur !

I tu mam ponown? pro?bę o pilne sprawdzenie kogo nie ma na li?cie i wysłanie do mnie np na "priva" danych z koszulkami

(NICK, rozmiar, krój: damski/męski*).

LISTA KOSZULEK -klik-

Przypominam, ze koszulki nie będ? posiadały NICKU, ale jest on nam potrzebny do łatwiejszej organizacji.

A jak wypadły testy o?rodka ?

Oczywi?cie, że bardzo pozytywnie.

Pokoiki wygodne, choć łóżka piętrowe mogłyby być nieco dłuższe (mam na my?li osoby wysokie ! ), jedzonko bardzo smaczne, porcje obfite...

O?rodek przetestowany :) , dokładnie obejrzany, dokładnie obmierzony pod zlotowe atrakcje: koncert, zawody sprawno?ciowe, sportowe, skuterowe itp.

O?rodek obejrzany został również pod względem rozmieszczenia stoisk sponsorów, sceny, miejsca na ognisko czy grilla, parkingu dla skuterów i samochodów.

Czeka nas jeszcze wizyta w najbliższy weekend aby zabaczyć jak wygl?da zorganizowana impreza dla 300 osób.

Ufff... czeka nas jeszcze kilka wizyt... hmmm, tym razem mniej przyjemnych bo bardzo pracowitych: przenoszenie sceny, ławek do grilla itp.

Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom które nas odwiedziły w RogoĽnie:

BILETY ze Szczecina, FUNDI z Bydgoszczy, klubowemu koledze Lukowi. Odwiedzili nas także PRZEMO-Nawigator oraz w godzinach póĽno-wieczornych KLOD, PAW -dla nich specjalne podziękowania za uzupełnienie zapasów.

Specjalne podziekowania dla Jacka z Międzyrzecza (nowego forumowicza -miło było poznac w realu) który dojechał do nas w sobotni wieczór Xcitingiem i zabawił aż do niedzieli.

Poniżej dodaję jeszcze kilka zdjęć o?rodka już w wiosennej aurze.

Brama, wjazd do o?rodka:

DSCF4858.jpg

Drogi w?ród drzew:

DSCF4861.jpg

Budynek hotelowy:

DSCF4893.jpg

Pawilony:

DSCF4862.jpg

Miejsce na ognisko:

DSCF4863.jpg

Co? dla najmłodszych:

DSCF4868.jpg

DSCF4869.jpg

Sprzęt wodny przygotowany do sezonu:

DSCF4843.jpg

Tereny sportowe:

DSCF4872.jpg

DSCF4874.jpg

DSCF4881.jpg

DSCF4908.jpg

Na stołówce:

DSCF4927.jpg

Polana na której stanie zadaszona scena:

DSCF4931.jpg

Plaża o zachodzie słońca:

DSCF4840.jpg

Dojazd i PLAN O|RODKA (wkrótce będzie opisany, w których miejscach odbęd? się zlotowe atrakcje itp.):

40471_2_rogozno.JPG

DSCF5004.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy dla dzieci jest przewidziana jaka? opłata. Wiem, że do lat 3 nie płacimy za noclegi, a czy s? przewidziane jakie? koszulki??? Je?li tak, to ile potrzeba pieniędzy dosłać?

Odnośnik do komentarza

Kasa poszła na wasze konto. Jedna osoba od czwartku do niedzieli. Koszulka męska XXL

Do zobaczenia na zlocie J.D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...