Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jaka? epidemia, czy co? Wcze?niej Krzytro rezygnuje, teraz Wy !sciana Szkoda, wielka szkoda. :P A jak będ? konkursy ? Bez Was nie damy rady :D;)

Maku, to jeszcze 2 tygodnie, może kręgosłup odpu?ci.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

witam planuje przyjazd na piatek-niedziela wplata dokonam na miejscu liczba osob 1 dozobaczenia hubert

Odnośnik do komentarza
Niestety ze względu na moje problemy ze zdrowiem, musimy z Makówk? zrezygnować z Burgmanii 2009 :P:(:(;)

Jest to bardzo niepokoj?ca wiadomo?ć Maku :(

Tak jak napisał Worlan, najpierw Krzytro, tera z wy, niech te dwa tygodnie min? szybko, bo jeszcze kto? z Wa-wy zrezygnuje :lol:

Kur..e kto będzie Worlanie z nami 11.06. rano wyjeżdżał na zlot :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wam za słowa otuchy. Nawet nie wiecie jak bardzo jestem wkurzony na tę cał? sytuację ;)whist;):) Bardzo liczyli?my na ten wyjazd. Rezerwacja zrobiona dawno, nowy AN zakupiony, urlop w pracy zaklepany. To miał być nasz pierwszy wspólny wyjazd w tym roku. Że nie wspomnę o samej imprezie i możliwo?ci spotkania prawie całej burgmaniowej braci... Eh, szkoda słów :(.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kur..e kto będzie Worlanie z nami 11.06. rano wyjeżdżał na zlot

Będę z wami duchem B)chyba mnie Grzesiek przekonał,łamię się ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzięki Wam za słowa otuchy. Nawet nie wiecie jak bardzo jestem wkurzony na tę cał? sytuację  ;)  !w00t  ;)  :lol: Bardzo liczyli?my na ten wyjazd. Rezerwacja zrobiona dawno, nowy AN zakupiony, urlop w pracy zaklepany. To miał być nasz pierwszy wspólny wyjazd w tym roku. Że nie wspomnę o samej imprezie i możliwo?ci spotkania prawie całej burgmaniowej braci... Eh, szkoda słów whist.

Oj Maku szkoda ;)

Zycze szybkiego powrotu do pelni sil i nastepnego spotkania.

Odnośnik do komentarza

I mój przyjazd jest zagrożony .Powód -newralgiczna czę?ć B650 odmówiła wspołpracy . Je?li nie uda się Sokołom naprawa na czas .Podam informację pod koniec tygodnia . !OKK

Odnośnik do komentarza

Tmax przejrzany i przygotowany do drogi na Burgmanie (ale nie na wyscigi 1/4 mili ;) !tut ), w koncu do Rogozna bede mial z 1500 km !w00t ...

Odnośnik do komentarza

Ysabel i Macek - kaska wplacona ;) - meldujemy sie w czwartek.

Prosimy o umieszczenie na liscie

Koszulki:

Ysabel - damska L

Macek - damska (zartowalem! meska poprosze !tut ) XL

Maku - zdrowiej chlopaku!!!

Do zobaczenia na zlocie !w00t

Pozdr,

Macek

Odnośnik do komentarza

Hahaha, akurat "dostojny" :D ... Wszystko tylko nie to :) .

Zamierzam podjechac troche nad morze, troche tu, troche tam ... a pozniej na Burgmanie !OK ...

Odnośnik do komentarza

czy mozna prosic o porade w sprawie ekwipunku na droge do Rogo gdyz prawdopodobnie z moich stron nie bedzie ekipy no i biję się z my?lami co z tzw.klamotów by wypadało mieć na pokładzie oprócz złociszy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze zestaw do latania kol i kombinezon przeciwdeszczowy... Apteczke motocyklowa. Reszta jest raczej zalezna od wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
czy mozna prosic o porade w sprawie ekwipunku na droge do Rogo gdyz prawdopodobnie z moich stron nie bedzie ekipy no i biję się z my?lami co z tzw.klamotów by wypadało mieć na pokładzie oprócz złociszy.

Jak to a ja, przecież jeste?my z tych samych stron, nawet musisz przejechać przez Trzebnic? w drodze z Wrocławia do RogoĽna !scooter

Odnośnik do komentarza
czy mozna prosic o porade w sprawie ekwipunku na droge do Rogo gdyz prawdopodobnie z moich stron nie bedzie ekipy no i biję się z my?lami co z tzw.klamotów by wypadało mieć na pokładzie oprócz złociszy.

Na trasę zabieram zawsze:

-kombinezon lub osobno: kurtka i spodnie przeciwdeszczowe,

-nakladki przeciwdeszczowe na rekawice,

-nakladki przeciwdeszczowe na buty,

-kamizelka ostrzegawcza,

-zestaw naprawczy do opon (mam taki z kompresorkiem),

-mapa,

-kasa,

-dobry humor (hee... o to specjalnie nie trzeba sie starac)

plus rzeczy osobiste... i chyba wystarczy...

O dziwo... wszystko miesci sie do Xcitinga!

Odnośnik do komentarza

dr.big 1500km! kaski z głów!!!przyjadę i z wielka satysfakcj? u?ciskam Ci dłoń, Cappo jak dobrze było Cię widzieć na giełdzie w Poznaniu, potwierdzam będę w Rogożnie !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Proszę o rezerewacje szeregowca nr:20 dwa miejsca od 11,06 pozostałe dwa od 12.06  Kasa na miejscu Od 12.06 Robson i Upiór, od 11.06 Fundi + Sławka

No wła?nie - jako? nie widzę nas na li?cie rezerwacji w szeregowcu nr.20 lub jakimkolwiek !happybth . Fundi napisał że kasę wpłacimy na miejscu - czy to ma jakie? znaczenie przy rezerwacji ??? Jeszcze niedawno ten szeregowiec był wolny ( przez jaki? czas po napisaniu poniższego posta przez Fundiego ) a od bodajże wczoraj już nie ... !w00t . W takim razie proszę organizatorów jeszcze raz o dopisanie nas do jakiego? szeregowca i uaktualnienie listy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to się stało, ale w rezerwacjach nast?piło jakie? przegrupowanie. :lol:

Po to w grudniu wpłacałem pieni?dze, aby zarezerwować samodzielny pokój. Mimo dużych kosztów, postanowili?my zabrać ze sob? dzieci, żeby tylko unikn?ć studia, które ma wspóln? łazienkę z innym pokojem. A tu nagle okazuje się, że bez żadnych wyja?nień i pytania zostałem przeniesiony do studia.

Gdyby nie zależało mi na konkretnym pokoju, zapłaciłbym dopiero teraz.

Proszę o przesunięcie do poprzedniego pokoju.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!OKK Chyba co? niedobrego stało się z moj?,stiopy i dizla rezerwacj?, jeszcze kilka dni temu miałem pokój w szeregowcu.Proszę o wyja?nienie zaistniałej sytuacji.

Znalazłem wyja?nienie !OK Ale i tak organizatorom współczuje gadania :P

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wła?nie o so chodzi !???

Trzeba po prostu zajrzeć na stronę zlotow? i wszystko jasne ;)

Ale będziecie mieli gadane o ho ho ! :P

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza
Mareczek i Tomekgdz . Przelew  zrobiony, kasa w drodze. :P

Proszę o zaklepanie dla nas miejsca w szeregowcu nr 24 lub jakim? innym 3 os.

Jeste?my otwarci na propozycje przygarnięcia  do naszego (szeregowca) miłej oraz wyrozumiałej, jednej  osoby.   :P

Nie rozumiem dlaczego Organizatorzy wprowadzaj? taki „bałagan”. Najpierw prosz? o wpłaty – rezerwacje itd. Pisz? jak to się zajmuj? organizacj? ZLOTU a ja widzę zupełnie co? innego. Organizacja zlotu zaczęła się przed miesi?cem i zaczynaj? się problemy narazie lokalowe co będzie dalej.??? ;);):o

W styczniu jako jeden z pierwszych napisałem. [Proszę o zaklepanie dla nas miejsca w szeregowcu nr 24 lub jakim? innym 3 os.].I tak się stało było zaklepane. Nie wiem jak w tym o?rodku jest, nigdy nie byłem ale wybrałem w ciemno szeregowiec a obecnie zostałem przekwaterowany do studia którym nie byłem zainteresowany. ;)

Dopisane :P

Na obecn? chwile w szeregowcu Nr24 zmiana nast?piła ja z Tomkiem zostali?my wykukani a na nasze miejsce zakwaterowane dwie osoby ORGANIZATORZY

:):) !NOT !NOT !NOT !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek - nasze zaklepane szeregowce s? zajęte przez organizatorów i sponsorów ;)

Widać s? ważniejsi od reszty zlotowiczów :P

Min?ł cały dzień i żadnego odzewu - brawo , oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Straszne przemieszanie w tych rezerwacjach. Wygl?da, że organizatorzy i sponsorzy się izoluj? od reszty grupy.

Miałem takie wrażenie, że cały o?rodek jest zarezerwowany i to jak się rozlokujemy zależy jedynie od organizatora imprezy oraz od kolejno?ci rezerwacji, a nie od kierownictwa o?rodka. Ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...