Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można przybyć na czym? cieńszym niż jedynie słuszne skuty i nie być pos?dzonym o badziewiactwo?

Oczywiscie ze mozna !scooter . Powiedz jeszcze co rozumiesz pod pojeciem "jedynie sluszne" skutery !w00t ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Czy można przybyć na czym? cieńszym niż jedynie słuszne skuty i nie być pos?dzonym o badziewiactwo?

Zapraszamy... !TAZ

Cóż się tam dzieje że nie widzę swojego nicku na 106 pozycji  :huh: ?!  Przelewik już dawno powinien dotrzeć ?

Pozdrawiam

DIZEL

Proszę o cierpliwo?ć. Kierownik "ma urwanie głowy". Ech... roboty sporo, a czasu mało... działamy, działamy ! Wkrótce lista będzie uzupełniona !TOMCAT .

!scooter W sprawie koszulek zlotowych:

Wszystkie osoby które już się zapisały na zlot i dokonały przelewu proszę o pilne podanie

(na mój e-mail: misiekban@o2.pl lub na e-mail w profilu ewentualnie "PM") informacji:

NICK, rozmiar koszulki, krój damska/męska*. Planujemy osobne kroje: damski i męski -planujemy...

Proszę więc o podawanie kroju -z nicku nie zawsze można to wywnioskować !

Osoby które będ? się dopiero zapisywać proszę o tak? informację przy pisaniu posta lub również wysłanie na mój e-mail.

Przewidujemy standardowe rozmiary koszulek: S, M, L, XL, XXL

Podane rozmiary koszulek będ? wkrótce dopisane do aktualizowanej listy zlotowiczów.

Odnośnik do komentarza
NICK, rozmiar koszulki, damska/męska*.

Dla pewno?ci, proszę o informacje co z dziećmi, bo na zlocie będzie ich trochę !scooter Czy maj? zamawiać koszulki dla rodziców, czy może przewidziane s? mniejsze?

Odnośnik do komentarza
NICK, rozmiar koszulki, damska/męska*.

Dla pewno?ci, proszę o informacje co z dziećmi, bo na zlocie będzie ich trochę !scooter Czy maj? zamawiać koszulki dla rodziców, czy może przewidziane s? mniejsze?

Przewidujemy koszulki od rozmiaru S i większe... już dopisuję t? informację powyżej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam.Przelew zrobiony kaska powinna być na koncie.Misiek info w sprawie koszulki poszło do Ciebie na PM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cze?ć Cappo

Dzi? poszedł przelew (19.03.09) za mnie i Karo-Linkę opłaty zlotowe i noclegi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jako ze bym z checia wybral sie na zlot a nie wiem czy do 11 czerwca uda mi sie zdobyc kat. A (dlatego sie nie zapisuje), ale gdyby sie udalo czy na miejscu jest mozliwosc rozbicia namiotu?

Odnośnik do komentarza

Nie ma pola namiotowego. W?tpię aby wła?ciciel o?rodka się zgodził (chyba, że o?rodek będzie pękał w szwach od Burgmaniowej Armii i wtedy nie będzie miał wyj?cia)

Hmmm... A.... niech sobie przypomnę pierwsze zloty !scooter

Odnośnik do komentarza

Hejka Misiek, opłata zlotowa powinna już być zaksięgowana na podanym przez Organizatorów koncie, !YES proszę o zakwaterowanie mnie z Jordanem i Karolin? ( Tomi również wkrótce zrobi przelew i prosi o kwaterę z nami ), rozmiar koszulki dla mnie 'L' dla potwierdzenia wy?lę do Ciebie jeszcze emaila, do zobaczenia już wkrótce i pozdrawiam cał? ekipę Organizatorów, oj będzie się działo :lol:<_< !V

Odnośnik do komentarza
Gość Przemo84

Mam nadzieje ze dla SWIERZAKÓW tez miejsce sie znajdzie. Bardzo chce pojechac z moja narzeczona bo wyobrazam sobie jak moze byc fajnie. Podjarałem sie ze hej i napewno tam bede. A do organizatorów maila wystosuje co by mnie przyjeli. Kasa juz naszykowana. Teraz formalnosci i spadamy z domów. Mam nadzieje ze takich zapalenców ciepło witacie?? :lol:<_< !YES

Odnośnik do komentarza

Nie no, ziomki chyba się skuszę ;)

Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesi?cu będę wiedział czy nic nie będzie mi kolidować z wypadem na t? ZACNˇ IMPREZĘ! ;)

Odnośnik do komentarza

Ekipa sie powiększa... !OKK

Na wstępie dziękuję za wszystkie maile dotycz?ce koszulek, którymi zostałem zasypany !piwko ... temat nadal aktualny -czekam na kolejne wiadomo?ci PM i maile dotycz?ce rozmiaru, kroju (damski/męski*) z dopisanym nickiem

(szczegóły kilka postów powyżej)

!TAZ

Przy okazji przypominam o kończ?cej się za 10 dni promocji opłaty zlotowej.

Od kwietnia opłata zlotowa wyniesie 85 zł.

Zapraszamy wszystkich klubowiczów i użytkowników "Burgmanii" i wszystkich miło?ników maxi-skuterów i zapaleńców.

Stajemy "na głowie", aby "w dobie kryzysu ?wiatowego i spowolnienia krajowego -;) "( już nie mogę tego słuchać ) mimo wszystko zlot był "SUPER - !w00t "...

Panie, Panowie, Klubowiczki, Klubowicze, Użytkowniczki, Użytkowicze "Burgmanii" do klawiatur !

Wielkopolski oddział "Burgmanii" -"Poznańska Elita Skuterowa" jako organizator tegorocznego zlotu

SERDECZNIE ZAPRASZA !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No kurcze...pojechałbym, ale kompletnie nie wiem czy data nie będzie mi kolidowała z czym? ważnym  !TAZ

Nie może być nic ważniejszego od zlotu Burgmanii. ;)

Ja w tych dniach mam kolejn? rocznicę ?lubu. !OKK

Nie wykręcaj się, tylko rób szybko przelew i na zlot

;) !piwko !w00t , bo nie będzie alarmu w SW400 ;) !tut !OKK

Odnośnik do komentarza
Nie może być nic ważniejszego od zlotu Burgmanii.  !OK

Ja w tych dniach mam kolejn? rocznicę ?lubu.  !tut 

Nie wykręcaj się, tylko rób szybko przelew i na zlot

;)  !piwko  !w00t , bo nie będzie alarmu w SW400  :)  ;)  !OKK

Hehe....użyłe? silnego argumentu ;) Widzę, że musze na poważnie rozważyć zlot !OKK A swoj? drog? to musz się do Ciebie odezwać na prv !TAZ

Odnośnik do komentarza
No kurcze...pojechałbym, ale kompletnie nie wiem czy data nie będzie mi kolidowała z czym? ważnym   !piwko

Nie może być nic ważniejszego od zlotu Burgmanii. !tut

Tak jest ! !TAZ I to mi się, Grzesiu bardzo spodobało !OKK .

Żadna "dziwna" wymówka nie ma i nie będzie miała usprawiedliwienia.

T? datę wpisuję sobie co roku do kalendarza jako priorytet i "choćby g.... z nieba leciały" to i tak pojadę... !w00t

!OKK :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Szanowni Organizatorzy.

Zwracam się z uprzejm? pro?b? o unacze?nienie listy rezerwacji. Wpisanie na jej listę jest dla przelewaczy kasy niejako potwierdzeniem i uspokojeniem że mamonka trafiła we wła?ciwe miejsce i nie szlaja się po obcych kontach. Transferu międzykontowego dokonałam już spory czas temu i zaczynam żyć w stresie czy dotarła. Płatno?ci dokonałam na 2 tury ponieważ z pocz?tku nie doczytałam zasad. Pierwszy przelew (opłata zlotowa) był dokonany jeszcze w roku ubiegłym.

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam

Mamu?ka

p/s

My z Emiksikiem mieli?my zostać tradycyjnie skazani !piwko na towarzystwo w studiu z Rozłupańcem i jego szanown? koleżank? małżonk? Orzechówk?. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popieram Mamu?kę, zróbcie co? z tym uaktualnieniem. Ponieważ od 15 lutego nie wiadomo ile osób nowych jest na li?cie i co jest z pokojami, a być może nowi chętni się zniechęcaj?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

nie wiem czy to juz po uaktualnieniu , ale wydaje mi się ze nie bo moja numeracja się nie zmieniła , ale numerek 15 i 16 to chyba należy do mamu?ki i emiksa :D

edit

ok sorki

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy to juz po uaktualnieniu , ale wydaje mi się ze nie bo moja numeracja się nie zmieniła , ale numerek 15 i 16 to chyba należy do mamu?ki i emiksa

Roni nie było aktualizacji. Mi chodziło nie o listę uczestników tylko o listę rezerwacji czyli rozpiskę kto gdzie ?pi. Je?li znajdujesz się na tej li?cie oznacza że twoja płatno?ć wpłynęła a ty tym samym masz zapewnione kojo do spania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Szanowni Organizatorzy.

Zwracam się z uprzejm? pro?b? o unacze?nienie listy rezerwacji.

(...)Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

W imieniu organizatorów przepraszam <_< je?li powstały jakie? opóĽnienia :lol: ...

jednocze?nie proszę o wyrozumiało?ć i cierpliwo?ć.

dodano, 24/03/2009:

Kawał dobrej roboty zrobił cappo, jak widać mamy nowy image strony zlotowej.

Cappo, szacunek. !OKK

Pozdrawiam MISIEK.

Odnośnik do komentarza

Fajnie że stronka zlotowa lepiej wygl?da i cieszę się że uaktualniono rezerwację. Szkoda tylko że mimo przypomnienia nie zostali?my "wrzuceni" tam gdzie mieli?my być. !w00t

Proszę o poprawienie.

p/s

My z Emiksikiem mieli?my zostać tradycyjnie skazani wink.gif na towarzystwo w studiu z Rozłupańcem i jego szanown? koleżank? małżonk? Orzechówk?.

Proszę studio 4 osobowe z łazienk?, firanki, lodówka, barek pełny oczywi?cie. Łóżko wodne i klima w opcji. laugh.gif

Pozostałe 2 miejsca dla Emiksiorów (jak zapłac? laugh.gif )

W ich w pokoju tylko firanki whistling1.gif

--------------------

Pozdrawiam ORZECH

Odnośnik do komentarza

Ej Panowie organizatorzy !!! !piwko Wpłata znaleziona (Darek dal znać ) a na li?cie jak mnie nie było tak mnie nie ma ?! Jestem gotów pomy?leć że mnie nie chcecie na zlocie !piwko ? .

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...