Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Trochę poĽno, ale lepiej póĽno niż wcale. !piwko zd?żyłem między, ubieraniem choinki !piwko , a przygotowaniem gęsi.

Proszę organizatorów o rezerwację dwójki, dla mnie i dla mojej połówki. Opłatę wniosę po całym ?wi?tecznym rozgardiaszu. !piwko

Bożonarodzeniowo i noworocznie pozdrawiam !piwko wszystkich skuterzystów z WLKP i całej PL.

tomektt

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

Uruchomiłem przelew dla dwóch osób od pi?tku do niedzieli [4x95+2x65].

Będzie jutro na koncie.

Proszę o rezerwacje pokoju 2-osobowego np. 212A lub 214A lub 215A.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć ,

zrobiłem dzi? przelew opłaty zlotowej za Robsona, Upiora i Bobasa.

Proszę o rezerwację dla nas pokoju 3- osobowego.

Pozdrowionka z zaszronionych Chojnic :angry:

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o rezerwację pokoju 2os w hotelu Mak+Makówka !piwko.

Zaraz robię przelew... ZROBIONY.

Kurka - jeszcze pół roku!!! !piwko

!holiday !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
Witajcie, lista rezerwacji z pierwszego posta jest aktualna, czy istnieje jaka? nowsza wersja?

Ups.... dałem sobie radę ;)

Potwierdzam obecno?ć na zlocie GRinKU i PadiQ

Odnośnik do komentarza

Witam,

prosze o rezerwację - je?li jeszcze s? - pokoju w hotelu dla 2 osób. Czekam jeszcze na potwierdzenie od dwóch nowych "napalonych", ale nie wiem, czy i co zd?ż? kupić, więc na razie nie rezerwuję.

Kaska wpłynie w przyszłym tygodniu, jak sobie ustawię przypominajkę (ostatnio płaciłem w Sycowej Hucie gotówk? ;))

Klaud

Odnośnik do komentarza
co rok wszystkie jeden będ? w czerwcu czyli dla mnie wypadaj? przed urlopem.

urlop dostaję 1 lipca do 31 sierpnia.

Zlot "Burgmania 2009" odbędzie się w "?wi?teczny" weekend czerwcowy -wielu z nas będzie mieć, jak co roku, te dni wolne od pracy... ewentualnie jest szansa na dzień urlopu (pi?tek)...

<_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witajcie, lista rezerwacji z pierwszego posta jest aktualna, czy istnieje jaka? nowsza wersja?

Ups.... dałem sobie radę !happybth

Potwierdzam obecno?ć na zlocie GRinKU i PadiQ

grinku no wreszcie !

co tak długo ? !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam proszę o rezerwację (DOMKU SZEREGOWEGO nr23 z mini kuchni?) DLA KUCHARZA I KUCHARYNY (PRZELEW ZROBIONY :) 6*95zł i 2*65zł od Czwartku do Niedzieli ) !OKK

Odnośnik do komentarza

Nie pisałem nic wcze?niej bo planowanie na pół roku do przodu nie jest moj? mocn? stron?...

W tym roku, moja absencja bedzie zdecydowanie zależała od stanu zdrowia... z tym jak wiecie jest lipowato...

"Zazdraszczam" Wam możliwo?ci planowania czego? na pół roku do przodu... mistrzostwo!!

Odnośnik do komentarza
co rok wszystkie jeden będ? w czerwcu czyli dla mnie wypadaj? przed urlopem.

urlop dostaję 1 lipca do 31 sierpnia.

Zlot "Burgmania 2009" odbędzie się w "?wi?teczny" weekend czerwcowy -wielu z nas będzie mieć, jak co roku, te dni wolne od pracy... ewentualnie jest szansa na dzień urlopu (pi?tek)...

!OKK

nie w teatrze.

W trakcie sezonu teatralnego jakiekolwiek urlopy s? wykluczone. aaa i pracuję zazwyczaj w ?więta.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Roni, fajnie że kto? nas pamięta !OKK

Chciałem zmienić pojazd gdyż na moj? Majkę mam już kupca i nie wiedziałem czy będę miał na czym przyjechać, lecz chyba z planów nici więc "walnę" Majce nowy lakier i na niej się z żonk? zjawimy na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przelew za noclegi i papu zlecony więc pewno w poniedziałek dopłynie do Poznania

Orzech 3x95 Pln czw-niedz.

Orzechówka 3x95 Pln czw-niedz.

Proszę studio 4 osobowe z łazienk?, firanki, lodówka, barek pełny oczywi?cie. Łóżko wodne i klima w opcji. :)

Pozostałe 2 miejsca dla Emiksiorów (jak zapłac? :) )

W ich w pokoju tylko firanki !OKK

Odnośnik do komentarza
Pozostałe 2 miejsca dla Emiksiorów (jak zapłac? laugh.gif )

W ich w pokoju tylko firanki whistling1.gif

Emiksiory zapłac? na dniach. A nam nawet firanki nie s? potrzebne do szczę?cia :)

Jeste?my samowystarczalni !OKK Ale oczywi?cie je?li Rozłupańce tego wymagaj? to scedujemy na nich te dodatki. :) My przyjedziemy jak zawsze ze swoj? walizk? do zadań specjalnych :)

Pozdrawiamy

Mamu?ka z Emiksiorem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kasa wpłacona i na sankach ?miga do Pyrlandii !OKK

Je?li dobrze widze to na dzień dzisiejszy 217 na pierwszym pietrze jeszcze nie jest zajęte, więc bardzo proszę o te numerki.

Z zimowym pozdrowieniem spinka.

Odnośnik do komentarza
Kasa wpłacona i na sankach ?miga do Pyrlandii  :)

Je?li dobrze widze to na dzień dzisiejszy 217 na pierwszym pietrze jeszcze nie jest zajęte, więc bardzo proszę o te numerki.

Z zimowym pozdrowieniem spinka.

Hej Spinka.

Kilka dni temu zrobiłem wpłatę i rezerwację na 217 i 218 lecz jak na razie jeszcze nie "odnotowano" mnie na li?cie, więc to 217 jakby zajęte już !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej Spinka.

Kilka dni temu zrobiłem wpłatę i rezerwację na 217 i 218 lecz jak na razie jeszcze nie "odnotowano" mnie na li?cie, więc to 217 jakby zajęte już :o

Czyli jakie? po?lizgi zimowe mamy !OKK

:P Mnie tam nie przeszkadza ja mogę mieć i 4 lub 3/tylko bez sublokatorów/, będzie przestrzeń życiowa ;)

:lol::o:D

Jako że kobieta zmienn? jest, to niech będzie szeregowiec czyli 3 z kuchni? to może jakiego? wróbla ugotuje :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Wszystkich po długiej nieobecno?ci.

Cieszę się, że tak zacni V zlotem Burgmania się zajeli.

Miło mi będzie go?cić w Waszych stronach, tym bardziej, że wielu z Was znam osobi?cie na stopie przyjacielskiej jak i skuterowo-biznesowej.

Nie rezerwuję niczego, oprócz pogody.

Dostosuję się do zaleceń organizatorów, a na kilkadziesi?t minut snu wystarczy kawałek podłogi lub sterta siana. Oczywi?cie w kosztach osobozlotowicza w pełni uczestniczyć będę. W chwili obecnej w kalendarzu dni te wolne byłu więc zapisałem "Burgmania 2009".

Tak więc uniżenie proszę o doł?czenie mnie do listy chc?cych być na V zlocie w RogoĽnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...