Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Przelew zrobiony :huh: - m?ż poinformowany ( zaakceptował wyjazd ) synek też nie marudzi zabardzo - więc chyba może jechac - no i najważniejsze !scooter prawdopodobnie będziemy mieli też ,,niańkę '' dla Piotrusia - no ale to jeszcze w trakcie omawiania ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Przelew poszedł !scooter , jeszcze raz prosimy pokój 2-osobowy w hotelu :huh: Migu z Halink?.

Odnośnik do komentarza
Może by jaki? plan kto z kim i gdzie... no sami wiecie cosik ala Burgmania 2k8 ??

Pierwsze przelewy podocierały -lista rezerwacji będzie sporz?dzana wła?nie w kolejno?ci docieraj?cych przelewów.

Z tego co mi wiadome trwaj? wła?nie prace nad rozlokowaniem uczestników zlotu.

Pozdrawiam MISIEK.

edit:

MISIEK, ULKA i Natalka: poprosimy pokoik 3-osobowy w budynku hotelowym :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

moneta poleciała na konto burgmanii :huh:

gwoli wyja?nienia rezerwacja dwóch pokoi dwuosobowych w hotelu.

ps.

jak jest z łazienkami , mam nadzieję że w pokojach s? , bo jakos nie mogłem ich wypatrzeć

Odnośnik do komentarza

Na PM już pro?bę zarzuciłem, więc zgodnie z "now? ?wieck? tradycj?" kleję też posta:

usilnie proszę o umieszczenie mnie w Plebanii, czyli Plebany & eMKa do 3-osobówki hotelowej. A czy ten pokoik będziemy nazywać plebani?, czy klasztorem, to zostanie uzgodnione na spotkaniu bilateralnym. Mamy nadzieję na osi?gnięcie kompromisu. :unsure:

Odnośnik do komentarza

My również zgłaszamy chęć uczestnictwa w imprezie pt. "BURGMANIA 2009"

Agnus + Marta od pi?tku do niedzieli.

Pro?ba o pokój 2-os. w hotelu. Pieni?żki już wysłane.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

poproszę o aktualizację wpłat , bo zaczynam się niepokoić , zwłaszcza po ostatniej sprawie z kontem cappo. !OKK

Odnośnik do komentarza

Została stworzona lista rezerwacji kwater - LINK -

Liczba w () przy nicku oznacza ilo?ć opłaconych noclegów.

Studia maj? jedno wspólne wej?cie z korytarza, przedsionek ze wspóln? łazienk? i szaf?.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

rozumiem że moja rezerwacja pokoju 211A i 212A traktowane jest jako studio dwóch pokoi dwuosobowych z jednym głównym wej?ciem ?czy każdy pokój dwuosobowy ma swoje oddzielne wej?cie z korytarza ?

jako? nie mogę się połapać w opisie !OKK

ps.

osoby które sa dopięte do mnie to

- RYBCIA

- JACK'U (czyt dżaku )

- ANDZIA

Odnośnik do komentarza
rozumiem że moja rezerwacja pokoju 211A i 212A traktowane jest jako studio dwóch pokoi dwuosobowych z jednym głównym wej?ciem ?czy każdy pokój dwuosobowy ma swoje oddzielne wej?cie z korytarza ?

jako? nie mogę się połapać w opisie !OKK

Studio ma jedno wspólne wej?cie do przedsionka z korytarza głównego.

Do pokoi wchodzi się poprzez wspólny przedsionek w którym zabudowana jest szafa i wej?cie do łazienki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
rozumiem że moja rezerwacja pokoju 211A i 212A traktowane jest jako studio dwóch pokoi dwuosobowych z jednym głównym wej?ciem ?czy każdy pokój dwuosobowy ma swoje oddzielne wej?cie z korytarza ?

jako? nie mogę się połapać w opisie  !OKK

Studio ma jedno wspólne wej?cie do przedsionka z korytarza głównego.

Do pokoi wchodzi się poprzez wspólny przedsionek w którym zabudowana jest szafa i wej?cie do łazienki.

misiek mógłby? wyczerpać temat ?

pytanie brzmi czy w studio s? 2 x dwuosobowe , czy dwójka i czwórka jak to uj?ł abach.

jest to dla mnie ważne , bo nie wiem jak się ustosunkowac do sprawy.

dzięki i pzdr

Odnośnik do komentarza
rozumiem że moja rezerwacja pokoju 211A i 212A traktowane jest jako studio dwóch pokoi dwuosobowych z jednym głównym wej?ciem ?czy każdy pokój dwuosobowy ma swoje oddzielne wej?cie z korytarza ?

jako? nie mogę się połapać w opisie  !OKK

Studio ma jedno wspólne wej?cie do przedsionka z korytarza głównego.

Do pokoi wchodzi się poprzez wspólny przedsionek w którym zabudowana jest szafa i wej?cie do łazienki.

misiek mógłby? wyczerpać temat ?

pytanie brzmi czy w studio s? 2 x dwuosobowe , czy dwójka i czwórka jak to uj?ł abach.

jest to dla mnie ważne , bo nie wiem jak się ustosunkowac do sprawy.

dzięki i pzdr

O.K.

tak jak uj?ł Abach: dwójka i czwórka.

Rezerwacje: KLIK

Np: pokój 211 (lub 212) typ studio:

A -pokój dwuosobowy

B -pokój czteroosobowy

Roni. Patrz?c na twoje wpisy w linku powyżej to masz zarezerwowane:

- dwa miejsca w pokoju dwuosobowym ( A ) w studiu nr 211

i

- dwa miejsca w pokoju dwuosobowym ( A ) w studiu nr 212

W nawiasie podana liczba opłaconych noclegów.

Pokoje czteroosobowe ( B ) w studiach 211 i 212 sa na razie wolne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Studio składa się z dwóch pokoji  1x2os. i 1x4os. .

Roni, jeżeli jeste?cie w 4 swoj? paczk?, polecam 4os. szeregowiec.

pozdrawiam

Cappo

cappo to byłby dobry pomysł pod warunkiem żeby w szeregowcach nie były łóżka piętrowe :blink:

ja i moi znajomi to nie okruszki i niebiezpieczeństwo !OKK wisiałoby na włosku , dlatego je?li masz do dyspozycji pokój w szeregowcu na pojedyńczych łóżkach ( czytaj czterech łóżkach stoj?cych oddzielnie ) to proszę mnie przepisac

Odnośnik do komentarza
cappo to byłby dobry pomysł pod warunkiem żeby w szeregowcach nie były łóżka piętrowe 

ja i moi znajomi to nie okruszki i niebiezpieczeństwo  wisiałoby na włosku , dlatego je?li masz do dyspozycji pokój w szeregowcu na pojedyńczych łóżkach ( czytaj czterech łóżkach stoj?cych oddzielnie ) to proszę mnie przepisac

piętrowe jak piętrowe ale rozumiem co się będzie działo jak nie będ? po?cielone i Okruszki zaczn? działać... :lol:whist:blink: !piwko ;):P:)

kurcze, 4os. maj? piętrusy (jutro jeszcze zadzwonie do o?rodka i się upewnię)

jak nie będzie innej opcji to pozostaj? 2os. ze studia albo 2 x 3os. + jakie? koleżanki dokwaterować :)

pozdro,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo by?my prosili o rezerwację 4-osobowego pokoju w studio 107 ( B ) na parterze - żeby było łatwo wózkiem wjechać. :blink: Będziemy w stałym składzie: ja, Ogryzek, Bacha i Tomek + oczywi?cie Wyszek (będzie miał wtedy 7 miesięcy !piwko ) od czwartku do niedzieli. Pieni?żki wy?lemy dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Poszukujemy Władysława Cz........ W opisie przelewu nie pojawił się nick i nie wiemy kto to?

Proszę o informacje do końca tygodnia (PM, mail).

pozdrawiam

Cappo

EDIT :

Karolina - zgodnie z życzeniem 107B

RONI - rozmawiałem z kierownikiem, w drodze wyj?tku przerobi jedn? 4 i będ? standartowe łoża (musimy mu tylko przypomnieć 2 tyg. przed imprez? - proszę pamiętaj o tym)

Odnośnik do komentarza
pierwsza 50 już za nami,  ci?gle ro?nie !piwko !tut !OK

LISTA REZERWACJI MIEJSC NOCLEGOWYCH - LINK -

Ooooo... hmm... znalazłem się w pierwszej pięćdziesi?tce. :)

edit: ze wzgledu na male zmiany w liscie reszte posta skasowalem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

RONI - rozmawiałem z kierownikiem, w drodze wyj?tku przerobi jedn? 4 i będ? standartowe łoża (musimy mu tylko przypomnieć 2 tyg. przed imprez? - proszę pamiętaj o tym)

dzięki za zainteresowanie cappo ! :)

damy radę i dlatego proszę o zmianę .

wrzuć mnie i moich znajomków do jednego studia 211A i 211B ,a dodatkowe dwie osoby jako? się dokoptuje .

pzdr !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...