Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2021 o 22:05, skala napisał:

Zoee, mam info o nowo otwartym centrum rehabilitacji w szpitalu miejskim w Bydgoszczy, centrum rehabilitacji po zawałach i udarach - mega nowoczesne , ponoć robi wrażenie , otwarte we wrześniu 2020. Rehabilitacja neurologiczna i kardiologiczna. Sekretariat 052 37 09 311. Sprawdź proszę, wygoogluj sobie, może coś ten kontakt da.

Tak ale bez respiratora... 

Odnośnik do komentarza

Test covidowy Pawła ujemny, kwarantanna zniesiona. Czekam na info co z rehabilitacją. Pojawiły się jakieś bakterie, zaraz będę googlać co to za ch... Póki co tyle u nas 

Odnośnik do komentarza

Wjechała rehabilitacja! Doczekałam się! Ile, jak i za ile będziemy wiedzieć pewnie w poniedziałek. Wszystkie kciuki, dobre myśli, modlitwy i układy "tam na górze" bardzo potrzebne... 

Odnośnik do komentarza

Długo nie zaglądałem na forum, żadne słowa nie wydają się właściwe ,po prosty ich brak. Nie może być inaczej jak tylko lepiej. Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza

Info z dzisiaj:

Paweł oczy ma otwarte, bardziej przytomne. Reaguje na głos, mówię do niego. Proszę aby włożono mu do ręki coś, co mu podałam już wcześniej ale bez pokazywania, ma to rozpoznać. Dostaje do ręki kluczyki (oszukane ale on o tym nie wie) od FJR-KI. Opisuję mu to ale nie mówię co to jest. Zaczyna poruszać ustami jakby chciał powiedzieć co to jest. Jakby chciał powiedzieć yamaha❤

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie jakieś pozytywne wiadomości. Trzymać tak dalej. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wrzonio napisał:

Wreszcie jakieś pozytywne wiadomości. Trzymać tak dalej. Pozdrowienia.

Taki jest plan  🙂

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wierzyłem i nadal wierzę, że będzie dobrze. Paweł tak trzymaj i "wracaj", bo wiosna za progiem .... co by to nie znaczyło. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobre wieści. Paweł trzymaj się. Zoee jesteś WIELKA. Trzymamy za Was cały czas kciuki.😀

Odnośnik do komentarza

Pawle!! - jeszcześmy się nie poznali! Daj szansę😉 Wskaż miejsce i czas☝️ ⚔️

Do zobaczenia i.... liczę na odzew💪

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Nazir napisał:

Pawle!! - jeszcześmy się nie poznali! Daj szansę😉 Wskaż miejsce i czas☝️ ⚔️

Do zobaczenia i.... liczę na odzew💪

Powiem jutro Pawłowi i zobaczymy co wymyśli😉

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Zoee napisał:

Powiem jutro Pawłowi i zobaczymy co wymyśli😉

Powiedz mu że się ciepło robi ,na sali pewnie klimy nie ma niech się zbiera.

A jak tam wpadniemy to sam z wyra wyjdzie szybciej niż myśli.I nawet Pan w białym kitlu nie pomoże. Niech ruszy te 4litery dość wylegiwania.😉

Odnośnik do komentarza

Asiu jesteś dla Pawła dobrym Aniołem, a Paweł niech się nie wygłupia tylko się budzi bo my tutaj wszyscy na Niego czekamy. Kciuki niezmiennie trzymane 🥰

Odnośnik do komentarza

Dobre wieści potwierdzają, że warto trzymać kciuki i prosić tam u góry. Trzymajcie się, teraz może być tylko lepiej. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzymamy kciuki dalej. Nie odpuszczamy. Niech w końcu sam odpisze na forum.

Odnośnik do komentarza

Z nowości u nas, od dzisiaj ruszyła komercyjna rehabilitacja czyli oprócz 15 minut z nfz Paweł ćwiczy dodatkowo kolejne 30. Czekaliśmy na to. Zobaczymy co się zadzieje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...