Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ej no jak to .......

Ty się nie wygłupiaj przecież mamy się spotkać na plaży w Piaskach i tak napewno będzie.

Trzymam wszystkie kciuki za szybki powrót do zdrowia, u tego na górze niestety nie mam chodów, ale moc pozytywnych myśli przesyłam.

Odnośnik do komentarza

Paweł będzie dobrze wiosna za pasem do zobaczenia na trasie trzymaj się

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pawle. Wódki razem nie piliśmy ale tylu ludzi zamartwia się o Ciebie więc musisz być wyjątkowym człowiekiem. Na pewno kochasz i jesteś kochany, na pewno masz planów w chujam na dalsze życie, na pewno tęsknisz za jazda, słuchaniem mruczenia silnika, za zapachem mijanych łąk i lasów, za pucowaniem maszynki gdy kurz ją pokryje. Pewnie zaplanowałeś remont i wakacje.

Nie odrzucaj tego bo jak nie Ty to kto ma to zrealizować. Bo są ludzie niezastąpieni. I Ty taki jesteś - niezastąpiony. Więc walcz po to by dopiąć swego.

Benio ze Zduńskiej Woli

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co to się porobiło!!! Taki młody i zawał... Zbieraj się do kupy i do zobaczenia na Burgmanii...

Odnośnik do komentarza

Joasiu (Zoee) Napisz coś .

Jak tam Paweł bo wszyscy się martwimy.

A parę dni już minęło daj znać co i jak .

Przeglądam forum parę razy dziennie i cisza inni pewnie też 

Mam nadzieję że już dobrze i powoli chce Ci (głowę urwawać) jak to napisałaś 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Joasiu (Zoee) Napisz coś .
Jak tam Paweł bo wszyscy się martwimy.
A parę dni już minęło daj znać co i jak .
Przeglądam forum parę razy dziennie i cisza inni pewnie też 
Mam nadzieję że już dobrze i powoli chce Ci (głowę urwawać) jak to napisałaś 
O tym samym myślę od paru dni, też tu zaglądam, ale myślę że brak wiadomości to dobra wiadomość

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kochani, bardzo dziękuję Wam za wszystkie słowa wsparcia. Przeczytałam Pawłowi każde słowo, które do niego napisaliście. Wierzę, że słyszał ale nie ma nadal zamiaru urywać mi głowy. Jego stan się nie zmienił i lekarze mówią, no cóż, nic dobrego nie mówią. 

Jutro ma zostać przeniesiony na OIOM. 

Bardzo Wam dziękuję, że jesteście z nami. Odezwę się kiedy coś się zmieni. Marzyłam o tym, żeby Wam napisać, że wybudził się ale wygląda na to, że muszę się jeszcze z tym wstrzymać... 

Ciepło pozdrawiam i nadal liczę na Wasze ciepłe myśli i modlitwy... 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Zoee napisał:

Kochani, bardzo dziękuję Wam za wszystkie słowa wsparcia. Przeczytałam Pawłowi każde słowo, które do niego napisaliście. Wierzę, że słyszał ale nie ma nadal zamiaru urywać mi głowy. Jego stan się nie zmienił i lekarze mówią, no cóż, nic dobrego nie mówią. 

Jutro ma zostać przeniesiony na OIOM. 

Bardzo Wam dziękuję, że jesteście z nami. Odezwę się kiedy coś się zmieni. Marzyłam o tym, żeby Wam napisać, że wybudził się ale wygląda na to, że muszę się jeszcze z tym wstrzymać... 

Ciepło pozdrawiam i nadal liczę na Wasze ciepłe myśli i modlitwy... 

Fajnie że coś napisałaś nadal trzymamy kciuki .Nie istotne że w nowym temacie .

Jutro zabierz mu ten kask z którym się tak pozytywnie męczył dla Ciebie w oklejaniu, przypie....l mu to się obudzi.

Niech scen nie robi bo tu Ludzie czekają .

Przekaż mu że nie czas i miejsce A fujara (FJR) na sezon czeka 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że w nowym temacie, dopiero ogarniam jak się tu poruszać. Zawsze robił to Paweł... Z kaskiem mnie pewnie nie wpuszczą do niego ale powiem mu co myślę na ten temat 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie martw się, admini przeniosą pewnie zawartość do tamtego posta (jak się da)...

Odnośnik do komentarza

Miałem taki czas. Czas najdluzego oczekiwania, minuty trwały godziny a godziny ciągnęły się jak dni... Starałem się mówić i opowiadać, zakładałem mu na uszy słuchawki by słyszał swoją muzykę. Byłem przy nim a on był szczęśliwy...

Dlatego czuję Twój niepokój. I niestety nikt z ciebie go nie zabierze. Ale dzięki takim wpisom będzie łatwiej. Bo człowiek do życia potrzebuje drugiego człowieka. Bądź z nim teraz a będziecie zawsze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czekamy na Pawła, niech zbiera siły bo wiosna powoli się zbliża...bądź silna Zoee💪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...