Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarze mówią że jest bardzo źle, wczoraj odstawili leki usypiające i już dziś jest tylko pod respiratorem. To co wczoraj uznałam za tę maleńką poprawę (Paweł oddychał tylko przeponą a zaczął oddychać mięśniami żebrowymi) to efekt przeintubowania i usunięcia skrzepliny. Neurologicznie brak reakcji, źrenice sztywne. Szukają mu jakiegoś ośrodka gdzie będą mogli go wypchnąć z oddziału. Jeśli macie pomysł na takie miejsce gdzie będzie miał dobrą opiekę i będzie można przy nim być i dalej o niego walczyć to proszę dawajcie znać... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asia, ten namiar co podałem przez telefon to dobre i sprawdzone miejsce. Szczególnie przy zmianach neurologicznych.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Zoee napisał:

Kochani u  nas nadal bez zmian... 

Pewnie każdy to mówi że trzeba czasu- ale  tak jest . Dużo siły dla Ciebie i Piotra.  "On moment in time" Jest to tekst o zwycięzcach. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Długi 1973 napisał:

Cały czas trzymamy mocno kciuki 💪

Przypomnij Pawłowi, że sezon się zbliża 

Codziennie mu o tym przypominam, wczoraj puściłam mu dźwięk pracy silnika FJR-ki... 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gieńka napisał:

Czyli nadal trzymamy kciuki i za Pawła i za Ciebie. Może czas będzie jego sprzymierzeńcem.

Tak, liczymy na to... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzymamy kciuki za Pawła . Zoee jesteśmy z wami i wysyłamy wam dużo pozytywnej energi . To jeszcze nie jego czas a i nie mieliśmy jeszcze możliwości pojeżdzić naszymi FJR razem ,czekam na taką wspólną przejażdżkę i BASTA. Przekaż Powłowi .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aż się popłakałem jak to wszystko przeczytałem. Jestem dobrymi myślami z Wami. Będzie dobrze. Mój tata przeszedł 3 zawały i teraz ma ponad 80 lat i czuje się dobrze, a więc można - to przekaż Pawłowi, niech się tego podświadomie trzyma. A ja trzymam kciuki z Was oboje.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jackm napisał:

Trzymamy kciuki za Pawła . Zoee jesteśmy z wami i wysyłamy wam dużo pozytywnej energi . To jeszcze nie jego czas a i nie mieliśmy jeszcze możliwości pojeżdzić naszymi FJR razem ,czekam na taką wspólną przejażdżkę i BASTA. Przekaż Powłowi .

Dziękuję, powiem mu jutro 

1 godzinę temu, GrzechoCnik napisał:

Aż się popłakałem jak to wszystko przeczytałem. Jestem dobrymi myślami z Wami. Będzie dobrze. Mój tata przeszedł 3 zawały i teraz ma ponad 80 lat i czuje się dobrze, a więc można - to przekaż Pawłowi, niech się tego podświadomie trzyma. A ja trzymam kciuki z Was oboje.

Dziękujemy. Mówię Pawłowi że jest potrzebny i ważny dla wielu osób. Wiem że walczy. Dzisiaj doszło szpitalne zapalenie płuc... Od wtorku wyglądał gorzej i już wiem dlaczego... 

Odnośnik do komentarza

To może zamiast dźwięku FJRki puść mu BEVERLY i powiedz, że jest kupiec ... chłopaczyna się wkurzy i wstanie by ją w końcu sprzedać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To może zamiast dźwięku FJRki puść mu BEVERLY i powiedz, że jest kupiec ... chłopaczyna się wkurzy i wstanie by ją w końcu sprzedać.

Paweł, to ja z chęcią mogę być tym kupcem. Znajdzie się w moim garażu też miejsce na Beverly.

Paweł dużo zdrowia życzę, pamiętaj czekamy na Ciebie, a sezon wkrótce.
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kamil napisał:

To może zamiast dźwięku FJRki puść mu BEVERLY i powiedz, że jest kupiec ... chłopaczyna się wkurzy i wstanie by ją w końcu sprzedać.

A to dobry pomysł  😉

Jutro mu to powiem ...

53 minuty temu, Piootr napisał:


Paweł, to ja z chęcią mogę być tym kupcem. Znajdzie się w moim garażu też miejsce na Beverly.

Paweł dużo zdrowia życzę, pamiętaj czekamy na Ciebie, a sezon wkrótce.

Powiem Pawłowi że przyjmuję oferty 😉

Odnośnik do komentarza

U nas bez zmian, Paweł daje dużo odruchów z ciała, wczoraj dla przykładu otworzył oczy i chciał usiąść. Podniósł głowę i tułów na wysokość dobrych 10 cm. Na lekarzach moje obserwacje nie robią wrażenia niestety...  Dopóki Paweł nie powie wprost i głośno tego, co na ten temat myśli, to nie zmienią do nas podejścia... 

20210214_162839.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wierzę, że te wszystkie może drobne odruchy to ścieżka ku polepszeniu. "Ruszaj się Paweł, idziemy na piwo..." jak mawiał poeta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł dość już tego obijania się, czas szykować moto na wyjazdy. Samo się nie zrobi. Wstawaj i bierz się do roboty. 

23 minuty temu, GrzechoCnik napisał:

Ruszaj się Paweł, idziemy na piwo..." jak mawiał poeta.

Racja Grzesiu musimy go wyciągnąć z tego wyra na piwko

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, benski napisał:

Gdybym mógł zrobić cokolwiek by było lepiej. Ale co mogę?...

Teraz? Trzymać mocno kciuki, wysyłać dobrą energię, a jeśli masz jakieś układy na górze to szepnąć dobre słowo o Pawle... 

Odnośnik do komentarza

Paweł jutro będzie przewieziony do kliniki respiratorowej w Konstancinie Bielawie. Nie udało mi się znaleźć dla niego żadnej neurologii która zajęłaby się mózgiem. Póki oddycha z respiratorem nie ma szansy na zmianę... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...