Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję za Wasze wielkie serca ❤️ Bez Was Paweł miałby 15 minut rehabilitacji dziennie i wiadomo jak to by się zakończyło. 

A teraz proszę Was o kolejną pomoc. Jak wiecie, od siedmiu tygodni mówię Pawłowi, że jest dla mnie ważny, że kocham i takie tam. Żaden twardziel tego w dłuższym dystansie nie zniesie. Proszę abyście podzielili się swoimi spotkaniami z Pawłem, jakimiś sytuacjami, które Paweł zna, pamięta, coś, co zadziało się ważnego w Waszych z nim relacjach. Potrzebuję wielu bodźców do stymulacji kory mózgowej. Nowych bodźców! Żeby budził się, żeby przypominał sobie sytuacje z przeszłości, żeby dotyczyły rzeczy dla niego ważnych. Ja mogę mu przypomnieć jak złamał się nam kluczyk od kufra w Bieszczadach. Wy znacie go dłużej ode mnie, bywał z Wami w wielu miejscach i w wielu sytuacjach. Pomóżcie proszę. Też jeszcze raz poproszę o jakieś nagranie 2 - 3 minuty, żeby jego kora mogła identyfikować nowe bodźce, żeby tworzyły się nowe połączenia neuronalne, żeby jego mózg też miał szansę na odbudowanie swoich mocy przerobowych. 

Kolejna prośba. Jakieś ciekawostki motocyklowe, rzeczy które dla motocyklisty są ważne, podrzucajcie pomysły. Moja wiedza na ten temat jest znikoma. Do niedawna mówiłam nie FJR-ka tylko JFR-ka. Wiem, wiem, słabo... Wszystko co potrzebowałam wiedzieć, wiedział Paweł. Teraz chcę dać mu to, czego potrzebuje więc kieruję prośbę do ekspertów 🙏🙏🙏

Piszcie proszę tu na forum, albo na mojego maila joanna.s.kaminska@gmail.com albo w wiadomościach priv.

I niech mi Admin wybaczy bo wrzucam ten sam tekst na wątku o zbiórce🙈

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pomysł na stymulację. Hasło, które wymyślił Paweł i które można spotkać na naszych koszulkach klubowych. Wypowiedz: Zapamiętaj prawdę tę, tutaj rządzi CVT!

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, El Diablo napisał:

Czekamy na dobre wiadomości    🙏🙏🙏

Jak mówi @Bunny, nie pogarsza się i to jest dobra wiadomość. Musi nam to wystarczyć póki co. Dzisiaj kolejny dzień, może przyniesie coś dobrego. Jedno jest pewne, Paweł walczy! 

Odnośnik do komentarza

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych dla Was wszystkich 🐣🍀

Paweł walczy nadal. Miał kolejne, drugie zapalenie płuc. Łatwo nie jest ale nie poddajemy się. Dbajcie o siebie ❤

 

FB_IMG_1617443602919.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pgizi i Zoee... Dobrych Świąt dla Was ✌️

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dużo zdrowia przede wszystkim dla Pawła, spokoju i nadziei dla ciebie i nas wszystkich z okazji świat Zmartwychwstania Pańskiego życzą Piootr, Magda i Ola

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zdrowych Świąt dla Ciebie i Pawła . Oby szybko doszedł do zdrowia ! Trzymam za Was kciuki

Odnośnik do komentarza

Zoee siły i wiary dla Ciebie i szybkiego powrotu do zdrowia dla Pawła, każdy dzień to nowa nadzieja. Przesyłamy moc dobrej energii, modlitwy i uściski.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
  • Administrator

Jest mi niezmiernie przykro przekazać Wam smutną wiadomość. Paweł odszedł dziś od nas, po nierównej walce jaką toczył przez ostatnie tygodnie... pozostawiając po sobie całą masę dobrych wspomnień i pozytywnych emocji. Był super kumplem i przyjacielem. Dziś więcej nie napiszę. Składam w tym miejscu kondolencje dla @Zoee oraz rodziny Pawła. 

Do zobaczenia kiedyś Pgizi.

 

1617915294271.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo mi przykro. Składam kondolencje dla najbliższych Pawła. Proszę przyjąć wyrazy głębokiego współczucia.
Żegnaj Pawle...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...