Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz napiszę: szkoda, że nie poznałem Pawła😞

Z Waszych zdjęć: człowiek dusza - a to wzrusza🥺

Tak być zapamiętanym to żyć wiecznie👊

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

17.04.20152050650058_jaIIWiosenneSpotkanieBurgmanii17-19kwietnia2015(20)).thumb.jpg.d10de3736027862ea13d867526259aa4.jpg

W 2015 obchodziłem 35 urodziny. Właśnie wtedy Paweł przykucnął obok i powiedział do mnie

Michał, jestem w klubie krócej od Ciebie, ale jesteś dla mnie jak taki młodszy brat klubowy. Gdy będzie cię coś męczyć lub nie będziesz mógł sobie z czymś dać rady sam, a zaufasz mi, to postaram Ci pomóc i przejdziemy przez to razem. Podziwiam twoją postawę i że mimo tego co się wydarzyło jesteś z nami wszystkimi. Nie poddałeś się nie zamknąłeś w sobie i jesteś z Nami.

I popłakaliśmy się wzajemnie. Zawsze gdy wspomnę ten moment to zakręci lub popłynie mi łza. Zawsze będę pamiętał Pawła i jego słowa

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie na taką wiadomość czekałem 😒..w sobotę pożegnałem przyjaciela, członka rodziny po nierównej walce z rakiem..teraz odczytałem tą przykrą wiadomość, aż ściska mnie w gardle😪. Paweł był jedną z pierwszych osób z forum, którą poznałem osobiście, a jego sposób bycia bardzo mi odpowiadał..Paweł do zobaczenia, gdzieś tam...kiedyś...[*]

Najszczersze kondolencje dla najbliższych Pawła...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze odszukałem takie zdjęcie grupowe zrobione pod Ostrą Bramą w Wilnie. Paweł w centralnej części kadru.

a99d39294708773386149aac092ab0b5.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Wiadomość o śmierci Pawła była dla nas wielkim szokiem i smutkiem.

Wyrazy współczucia dla Zoe oraz najbliższych.

Odnośnik do komentarza

Kochani Burgmaniacy,
Chcę Wam bardzo podziękować za wczoraj, za Waszą obecność, ale też i za to, że byliście z Pawłem od samego początku jego choroby aż do końca. Za to, że wspieraliście mnie w walce o Pawła, że razem ze mną wierzyliście. Za zbiórkę pieniędzy na rehabilitację, za dobrą energię, modlitwę, kciuki. Za każde zamieszczone zdjęcie, za Wasze wspomnienia Pawła. Wszystko to dla mnie jest bardzo ważne i cenne.
Paweł miał rację mówiąc, że jesteście wyjątkowi, że jesteście cudowną rodziną. Daliście nam obojgu dużo więcej niż mogłam się spodziewać. Dzięki Wam wczoraj było łatwiejsze do pokonania.
Szczególne podziękowania za zdjęcia Pawła i wspomnienia kieruję do @Jordan, @Piootr@DaniL, @irasko, @JuStA, @subaru gtb320, @arturas, @Bunny, @MariuszBurgi, @Długi 1973, @Gieńka, @Jaco, @SlawoyAMD, @GrzechoCnik, @Campto, @Joasia70, @Worlan, @marcyś. Daliście mi bardzo cenny dar, podzieliliście się Pawłem ze mną.
Ogromne podziękowania za spotkanie Burgmaniowe po pogrzebie Pawła kieruję do @Gieńka, @orzeł, @nat, @Kamil @JuStA (wiem, że pominęłam kilka osób, przepraszam, nie pamiętam imion i ksywek). Nie wykombinowałam tego, to znowu Wy pokazaliście swoje wielkie serca. Dziękuję ❤.
Nie żegnam się z Wami, za fajni jesteście, będę chciała być dalej z Wami bo tego też chciałby Paweł. Oczywiście jeśli mnie przyjmiecie na 4oo.
Za wszystko jeszcze raz z całego serca dziękuję, LwG.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
57 minut temu, .maniek napisał:

Grzesiu nie można otworzyć linka do zdjęć.

Chyba że Ja mam tylko problem?

U mnie to samo...czyli nic 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po pożegnaniu Pawła zostaliśmy jeszcze we czterech na parkingu pod cmentarzem. Ja, xmarcinx, oakowsky i DaniL. Paweł stwierdził, że musimy jeszcze trochę z nim zostać, tak szybko nie wracać do domów. Większość z nas przyjechała z najdalszych zakątków Polski. Śląsk, Wielkopolska, Podlasie, Łódź, Świętokrzyskie, Podkarpacie... Droga do domu daleka, a pogoda niepewna. 
Tak się złożyło, że jednemu z nas nie chciał "odpalić" skuter. Pamiętam jeszcze ze szczenięcych lat jak Paweł przyjeżdżał na "moją" ulicę gdzie mieszkał miejscowy mechanik motocyklowy. Całe lato był rozłożony jego warsztat "pod chmurką". Paweł zawsze miał coś do naprawienia w swojej maszynie ... Wczoraj nam 'nie pozwolił" tak szybko odjechać. Trzeba było skuter "naprawić". Zostaliśmy, coś poradziliśmy, Paweł pomógł z Góry i skuter "zaskoczył". Pozwólcie, że zamieszczę kilka zdjęć.
 
b092d73ef32b1dbef876043b9e767016.jpg

4a127f70b587900374a6806dfa3d9595.jpg

85e3feed302548e07bea10d3eac35adf.jpg

9949530c768ebbf8802853f6fe1f0837.jpg

c821518b0e312f7ce1a117c26925b125.jpg

260d02c3bce73b05cc103e0e2f7fc2b4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na [']Paweł Pgizi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...