Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

To jakaś nadzieja! Trzymamy mocno kciuki i wiemy że będzie dobrze.


Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kazak napisał:

Rozmawiałem dziś z Piotrkiem i dlatego że mamy taką możliwość to oprócz naszych głosów, nagramy mu kilka silników motocykli. Skoro reaguje na same stwierdzenia o motoryzacji, oczym wspominałaś, to może i uda nam się w ten sposób coś jeszcze w nim obudzić...

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję, super pomysł!

Jesteście kochani, WSZYSCY! Dziękuję za wszystko co robicie, za wsparcie, za to że jesteście... 

Odnośnik do komentarza

Zoee, mam info o nowo otwartym centrum rehabilitacji w szpitalu miejskim w Bydgoszczy, centrum rehabilitacji po zawałach i udarach - mega nowoczesne , ponoć robi wrażenie , otwarte we wrześniu 2020. Rehabilitacja neurologiczna i kardiologiczna. Sekretariat 052 37 09 311. Sprawdź proszę, wygoogluj sobie, może coś ten kontakt da.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, skala napisał:

Zoee, mam info o nowo otwartym centrum rehabilitacji w szpitalu miejskim w Bydgoszczy, centrum rehabilitacji po zawałach i udarach - mega nowoczesne , ponoć robi wrażenie , otwarte we wrześniu 2020. Rehabilitacja neurologiczna i kardiologiczna. Sekretariat 052 37 09 311. Sprawdź proszę, wygoogluj sobie, może coś ten kontakt da.

Dzięki, zbadam temat 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Zoee napisał:

Jak Paweł się wybudzi poczuję ulgę, dopiero wtedy... 

Modlę się za to, żeby stało się to jak najszybciej 

Odnośnik do komentarza

Joasiu, takie coś znlazłam. ,,Kiedy medycyna bywa bezsilna… Wybudzanie ze śpiączki z aromaterapią.,, 

Wiem, że ociera się to o ,,szamańskie,, metody, ale może zerknij. 

https://www.instytutaroma.pl/wp-content/uploads/2021/02/ddeb0c_277930ffd3504c5dbd59b114f73eb620.pdf

Każdy z Nas pamieta zapachy, nie wiem , może to głupie, ale to przyszło mi do głowy. 

Używają marketingu zapachowego abyśmy robili zakupy. Ktoś to chyba testował. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bunny napisał:

Joasiu, takie coś znlazłam. ,,Kiedy medycyna bywa bezsilna… Wybudzanie ze śpiączki z aromaterapią.,, 

Wiem, że ociera się to o ,,szamańskie,, metody, ale może zerknij. 

https://www.instytutaroma.pl/wp-content/uploads/2021/02/ddeb0c_277930ffd3504c5dbd59b114f73eb620.pdf

Każdy z Nas pamieta zapachy, nie wiem , może to głupie, ale to przyszło mi do głowy. 

Używają marketingu zapachowego abyśmy robili zakupy. Ktoś to chyba testował. 

 

 

 

 

Tak, masz rację, stymulacja zapachem też jest ważna i warto to robić tylko nie wiem czy znajdę do tego człowieka, który to zrobi... Spróbuję w każdym razie. 

W mózgu są neurony odpowiedzialne za każdą modalność, za odbieranie zapachów też dlatego warto stymulować na wiele sposobów, zapachem, smakiem, dotykiem, poprzez słuch

Odnośnik do komentarza

Paweł dzisiaj ma dostać skierowanie na test covidowy. Czekanie na wynik może dwa dni. Daj Boże żeby w poniedziałek trafił na tzw normalny oddział gdzie będzie mogła ruszyć jakaś rehabilitacja...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...