Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

Każdego dnia boję się że mnie do niego nie wpuszczą bo jest covid i nikogo nie wpuszczają. Do tej pory szczęście nam sprzyjało ale co będzie na OIOM-ie? Będę o niego walczyć, tyle wiem... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zoee - Joasiu , trzymaj się - myślimy o Was intensywnie.

Dla Pawła dużo zdrowia, niech się chłopak nie poddaje !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasiu, ale przytomny jest? Kontaktowy? OIOM, czyli intensywna opieka, więc będzie miał pod ręką sztab ratowników, a większość z nich, to ludzie z powołania, powinno być OK... Paweł zawsze taki wesołek, szczupły, nie to co ja, z nadwagą... I serce. To znaczy, że chłop ma serce, szkoda tylko że tych bez serca, złych, diabli nie biorą...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ewik napisał:

Musi być dobrze, Paweł da radę. Joasia trzymam kciuki.

Dziękuję bardzo. Wszystkim Wam bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Jadę właśnie do niego, pozwolono mi być przy nim całe 15 minut. Minie w mgnieniu oka. A, i nie przenieśli go jednak na ogólny OIOM, jest nadal na kardiologicznym OIOM-ie. 

Odnośnik do komentarza

Tak, byłam. Wczoraj rano był kryzys ale został opanowany. Paweł jest teraz w śpiączce farmakologicznej. Dzwoniłam przed chwilą, jest stabilny ale stan jest nadal ciężki... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj

Trzymaj się - wspieram Was myślami, modlitwą. Dobrze, że pozwalają Ci chociaż na krótki pobyt z Pawłem. To dla Was obu jest ważne. Trzeba wierzyć, ufać i mieć nadzieję, że będzie ok. Musi być dobrze !

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest maleńka poprawa choć lekarz niczego nie zauważył. Jutro obgadam to z lekarzem prowadzącym i zobaczymy czy mam rację. Paweł nadal jest w śpiączce farmakologicznej. Więc kciuki i dobre myśli ciągle są na wagę złota... 

Odnośnik do komentarza

Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością na dobre wieści.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Asia poprawa to już coś. 

Lekarz nie zauważył bo zagoniony. Jak Ty zauważyłaś to już z Pawłem lepiej .Jestem pewien jeszcze parę dni i będzie  bardziej stabilnie niż teraz czyli do przodu .

Znam Paweła (jak on to mówi chlaopaku) nie od dziś wiele  km na Moto razem  wiele imprez wiele spotkań itd zawsze wesoło miło z wyrwą. 

Asiu będzie dobrze silny ten nasz( twój) chłop. 

A jak już się ogarnie to i tak zjebke dostanie  i zapamięta do konica życia że taki nr wycioł. 

Ściskam mocno i czekam na pozytywne wieści. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze, że trzymają go w śpiączce... Sen to najlepsze lekarstwo.

Odnośnik do komentarza

Tak, dla mnie ta poprawa to wielki krok w przód, ale ciekawa jestem co powie lekarz, w końcu on się na tym lepiej zna. Przez ostatni tydzień lekarze "czarnowidzieli". Niemniej jednak, ciągle znajdowałam jakieś pozytywy, reakcje ze strony Pawła, które mi dawały i dają nadzieję. Obiecał mi prezent na Walentynki, liczę, że dotrzyma słowa jak zawsze... 

Odnośnik do komentarza
Tak, dla mnie ta poprawa to wielki krok w przód, ale ciekawa jestem co powie lekarz, w końcu on się na tym lepiej zna. Przez ostatni tydzień lekarze "czarnowidzieli". Niemniej jednak, ciągle znajdowałam jakieś pozytywy, reakcje ze strony Pawła, które mi dawały i dają nadzieję. Obiecał mi prezent na Walentynki, liczę, że dotrzyma słowa jak zawsze... 
Na pewno dotrzyma, a jak by się migał to będzie miał z nami do czynienia . A tak poważnie to każda najmniejsza oznaka zwiastuje poprawę. Lekarze czarnowidztwo uprawiają zawodowo. Wszyscy trzymamy kciuki i modlimy się za Pawła.
Będzie dobrze!!!

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...