Skocz do zawartości
Forum Burgmania

[']Paweł Pgizi


Zoee

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno pomoże, jesteśmy dobrej myśli i trzymamy mocno kciuki za Pawła.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Zoee napisał:

Z nowości u nas, od dzisiaj ruszyła komercyjna rehabilitacja czyli oprócz 15 minut z nfz Paweł ćwiczy dodatkowo kolejne 30. Czekaliśmy na to. Zobaczymy co się zadzieje. 

Jeśli ruszyła rehabilitacja to bardzo dobrze. Jest progres. Docelowo powinna trwać co najmniej 2h, plus rehabilitacja domowa wykonywana samodzielnie wg wskazań terapeuty. Ale tu małymi krokami...

3mam kciuki za wytrwałość.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, benski napisał:

Jeśli ruszyła rehabilitacja to bardzo dobrze. Jest progres. Docelowo powinna trwać co najmniej 2h, plus rehabilitacja domowa wykonywana samodzielnie wg wskazań terapeuty. Ale tu małymi krokami...

3mam kciuki za wytrwałość.

W tym ośrodku nie ma oferty dwugodzinnej rehabilitacji, 105 minut to max. Nic więcej nie zadzieje się. Chyba że cudem jakimś byłoby mi dane zabrać Pawła do domu. 

Teraz, Zoee napisał:

W tym ośrodku nie ma oferty dwugodzinnej rehabilitacji, 105 minut to max. Nic więcej nie zadzieje się. Chyba że cudem jakimś byłoby mi dane zabrać Pawła do domu. 

A właściwie to może się zadziać więcej tak sobie pomyślałam. Choć dociera do mnie że to może być trudne. Ale kto powiedział że będzie łatwo... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może i nie będzie łatwo ale ważne że masz Zoee ten wewnętrzny imperatyw. Jesteśmy z Wami, przynajmniej myślami.

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki 👍👍👍👍 za szybki powrót Pawła do zdrowia. 

Pgizi zlot już niedługo i ktoś musi wszystko udokumentować 🙂💪

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, Zoee napisał:

A właściwie to może się zadziać więcej tak sobie pomyślałam. Choć dociera do mnie że to może być trudne. Ale kto powiedział że będzie łatwo..

Najważniejsza w tej rehabilitacji, w tym całym, wszystkim źle, co sie przydażyło Pawłowi (Wam), jesteś Ty @Zoee wiem że Paweł czuł sie przy tobie szczęśliwy i na pewno czuje, że jesteś przy nim i go wspierasz. Trzymaj tak dalej dziewczyno!!! Będzie dobrze, będziecie cieszyć sie jeszcze swoimi chwilami.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, arturas napisał:

Najważniejsza w tej rehabilitacji, w tym całym, wszystkim źle, co sie przydażyło Pawłowi (Wam), jesteś Ty @Zoee wiem że Paweł czuł sie przy tobie szczęśliwy i na pewno czuje, że jesteś przy nim i go wspierasz. Trzymaj tak dalej dziewczyno!!! Będzie dobrze, będziecie cieszyć sie jeszcze swoimi chwilami.

Dziękuję, takie mam właśnie marzenia żeby to dobre wróciło. 

Odnośnik do komentarza

Cześć! Jestem z Tobą i Pawłem! Wiem, że będzie dobrze! To jet Człowiek, który jeszcze dużo dobrego ma zrobić na świecie, więc to jeszcze nie teraz. Wiem to i czuje, iż to prawda! Złapiemy się ze znajomymi na medytacji grupowej i prześlemy Pawłowi moc energii, to pomaga. Trzymaj się Zoee!!!!!!!!! Będzie dobrze!!!!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2021 o 14:10, padre napisał:

Cześć! Jestem z Tobą i Pawłem! Wiem, że będzie dobrze! To jet Człowiek, który jeszcze dużo dobrego ma zrobić na świecie, więc to jeszcze nie teraz. Wiem to i czuje, iż to prawda! Złapiemy się ze znajomymi na medytacji grupowej i prześlemy Pawłowi moc energii, to pomaga. Trzymaj się Zoee!!!!!!!!! Będzie dobrze!!!!!!

Zróbcie to... 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałam pierwszy raz możliwość "być" z Pawłem podczas rehabilitacji, online oczywiście. Paweł pilnie obserwuje wszystko co się wokół niego dzieje, oczy szeroko otwarte i czujne. Pojawił się pierwszy odruch napięcia mięśniowego w nodze. Dla mnie ogromna radość! Każdy dzień przynosi takie maleńkie pozytywne niespodzianki. Maleńkie ale  dające ogromną nadzieję na szczęśliwe zakończenie. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Campto napisał:

To bardzo dobra wiadomość. Tak trzymać.💪

Czas, determinacja i dużo siły. Zaczyna działać lewa strona. Ta noga to lewa. Dzisiaj rano poruszył palcami lewej dłoni. Napięcie mięśniowe lewej nogi utrzymane było też dzisiaj rano. To oczywiście wszystko reakcje na bodzce bólowe. Boli Pawła bardzo... Czekamy na kolejne reakcje, czas na prawą stronę... No i na najważniejsze, kontakt! 

21 minut temu, arturas napisał:

Superancko! Widać jak Miłość i Wiara czyni cuda!

Tak, niech się dzieją dalej same dobre rzeczy... Niech już wróci...

Odnośnik do komentarza

Tylko, żeby przez ten cały ból to nie uciekł!

Generalnie to jest Świetna wiadomość. Liczę na to, że szybko wstanie i ta cała rehabilitacja nie będzie mu potrzebna. 

 

PS Nadmiar kasy (jeśli zostanie) to my wiemy jak zagospodarować... nawet @nat ostatnio o tym śniła, aczkolwiek jej się to mocno nie podobało 😉

Odnośnik do komentarza

Super!!! Nie Odpuszczaj i bądź ile się da choćby online. Dla Pawła to będzie bardzo stymulujące, ponadto będzie jakaś kontrola nad przebiegiem rechabilitacji

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kamil napisał:

Tylko, żeby przez ten cały ból to nie uciekł!

Generalnie to jest Świetna wiadomość. Liczę na to, że szybko wstanie i ta cała rehabilitacja nie będzie mu potrzebna. 

 

PS Nadmiar kasy (jeśli zostanie) to my wiemy jak zagospodarować... nawet @nat ostatnio o tym śniła, aczkolwiek jej się to mocno nie podobało 😉

Jeśli będzie uciekał do domu to dobrze. Obawiam się,  że tej rehabilitacji będzie potrzeba dużo więcej niż pierwotnie założono. Ale ważne żeby przyniosła oczekiwany efekt. @nat ale pomysłem możesz się podzielić 😉

9 godzin temu, marcyś napisał:

Super!!! Nie Odpuszczaj i bądź ile się da choćby online. Dla Pawła to będzie bardzo stymulujące, ponadto będzie jakaś kontrola nad przebiegiem rechabilitacji

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 

Boli ta kontrola, ale co poradzić. Wyrzucają mnie drzwiami, wchodzę oknem. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
10 godzin temu, Zoee napisał:

wchodzę oknem

Zamkną okno - wchodź kominem 😉

Dawkę pozytywnej energii wysyłam do Ciebie w dużej paczce. Niechaj się już budzi, bo sezon tuż tuż 🙏

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Zamkną okno - wchodź kominem 😉

Dawkę pozytywnej energii wysyłam do Ciebie w dużej paczce. Niechaj się już budzi, bo sezon tuż tuż 🙏

Dziękuję, bardzo cenna i potrzebna paczka!  Ależ byłby to piękny dzień gdyby to zadziało się dzisiaj... 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gieńka napisał:

Zoee nie poddawaj się i dalej działaj. Pamiętaj że sztab ludzi stoi za Tobą 😘😘

Ten sztab ludzi to teraz mój wielki zasób! Dziękuję ❤

17 minut temu, benski napisał:

Dobre wieści zatem. Dobry kierunek.

Tak, każda zmiana jest bardzo cenna, nawet taka mikro. Dzisiaj, nie wiem czy pisałam, była reakcja z prawej nogi. Paweł utrzymał prawe kolano. Przez chwilę ale to też dużo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serce rośnie... Udało się nawet przekroczyć zbiórkę, więc niech się teraz chłopak zbiera w sobie... ?️‍♀️ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...