Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Forza 750 - wątek ogólny


Aniej
𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚
Wiadomość dodana przez 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚,

Wątek z informacją prasową oraz szczegółami technicznymi Forza 750... tutaj -> KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Szczęściarz! Ja na swoje czekam nadal.
Ale zmieniłem lusterka na montowane na kierownicy. Moim zdaniem zmiana na plus.

Dałbyś jakieś fotki jak Forza wyglada po zmianie lusterek. Jakiej formy i gdzie kupiłeś. Może ktoś chciałby skorzystać.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nawet fajnie to wyglada. Miałem lusterka na czaszy w AK550 i nawet po roku się nie przyzwyczaiłem. Gdybym kupił Forze750 to chyba mój pierwszy mod - lustra na „zbiorniczki” 😉

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ze względu na to że miałem tak w AKaczu to nie muszę zmieniać. Jestem przyzwyczajony to oryginalnego mocowania. A i w korkach jak nie zawadzę lusterkami to wiem że przejadę 😜

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby ktoś z was szukał to są dwie sztuki do wzięcia w warszawskiej Honda Plaza. Najładniejsze kolory z gamy. Oczywiście IMHO

e052e69f9e0d45b1eb167dab6993cf78.jpg

a5505b8037797235efadef215709d24f.jpg


Wyklepane na 11 Pro Max

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, rafiklegia napisał:

Kolor to kwestia gustu Piotrek 😜

Zgadzam! 🙂

a z lusterkami na kierownicy jest dużo łatwiej manewrować w korku w porównaniu z tymi na kadłubku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, rafiklegia napisał:

Kolor to kwestia gustu Piotrek 😜

Rafał, napisałem IMHO 😉

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A czy aby dobrze przymocowane te szybki? 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

A czy aby dobrze przymocowane te szybki? 😉

Raczej tak, w serwisie tego nie robiłem 😂😜

Odnośnik do komentarza

Przygotowania do jesieni poczynione 😁

Manetki zamontowane. Jak by ktoś pytał o cenę to w Hondzie krzyczą za montaż 750-800zł 😯

 

DSC_1623.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś na żywca widziałem i dosiadałem Forcę 750. Faktycznie te lusterka na wysięgnikach to nieporozumienie, choć po T maxie ,który też miał mocowane do czaszy nie powinno mi to przeszkadzać. Oczywiście mały schowek pod siedzeniem mieści jeden kask - w końcu to silnik osadzony w ramie.  Telewizorek kolorowy robi swoje wrażenie. Jestem mniejszego wzrostu ale dla tych dłuższych ludzisków to chyba mało miejsca na wyciągnięcie nóg rozprostowanych, bez wystawiania ich poza obrys karoserii. Ale maszyny schodzą jak ciepłe bułeczki. 👍

Odnośnik do komentarza

Szanowni z bólem serca informuje, że nie polubiliśmy się z Forza. Wieczorem wrzucę ofertę w odpowiednim dziale, może ktoś z koleżeństwa będzie reflektował. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mariusz, przede wszystkim obsługa i jakość programu honda sync...wg mnie jest delikatnie mówiąc dyskusyjna (jestem rozpieszczony tym co oferuje BMW) ,niskoobrotowy silnik oraz jego specyficznym dźwięk również nie przypadł mi do gustu, pozycja siedzenia kt. po około godz. zaczęła doskwierać mojemu kręgosłupowi oraz na koniec wiatr w łydki pomimo deflektorów. Na plus oczywiście skrzynia oraz odpychanie się przy każdej prędkości. Teraz czekam na eicme i na NT 1100 dct czyli powtarza sie historia prawie dokładnie sprzed roku 😉

Odnośnik do komentarza

Poprawianie fabryki 😁

Dziś dotarło do mnie z Niemiec takie małe coś. Dzięki temu ustrojstwu mogę dowolnie teraz regulować położenie szyb.

Spory koszt jak za dwie listwy 😜 bo 240zł ale jestem zadowolony.

 

DSC_2786.JPG

DSC_2787.JPG

DSC_2788.JPG

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, RONIN napisał:

Kupiłem takie coś do integry u majfrendów, koszt około 55 pln 😉. A swoją drogą to 50 tysi i brak takiej prozaicznej regulacji dziwi zwłaszcza, że xadv ma.

Jest i u majfrendów. Właśnie koleś z Włoch zamówił na ali i... Nie pasuje rozstaw śrub 😕

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.10.2021 o 16:44, rafiklegia napisał:

Poprawianie fabryki 😁

Dziś dotarło do mnie z Niemiec takie małe coś. Dzięki temu ustrojstwu mogę dowolnie teraz regulować położenie szyb.

Spory koszt jak za dwie listwy 😜 bo 240zł ale jestem zadowolony.

 

 

A zapodasz link do sklepu?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, enerro napisał:

A zapodasz link do sklepu?

https://www.bruudtcnc.de/shop/product_info.php?info=p418_bruudt-windscreen-adjusters-for-the-honda-forza-750.html

 

No i zapraszam na grupę fejsbukową którą założyłem Forza 750 Polska 

https://www.facebook.com/groups/840125346854599/?ref=share_group_link

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.07.2021 o 21:36, enerro napisał:

 

IMG_0474.jpeg.a82427e0547fa6ae107722b056e1d7b8.jpeg

 

Oto one. Kupione na allegro. Taki kształt mi odpowiadał. Ważne, żeby była śruba M10

Witam,

Ponieważ ja też ni diabła nie mogę się przyzwyczaić do latania w korkach z oryginalnymi lusterkami mam pytanie: czy nie haczą o szybę przy pełnym skręcie kierownicą? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...