Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Nie znam jeszcze swojego grafiku na grudzień, więc wstrzymam się z dokładnym określeniem... Po 25-tym dam znać...

Odnośnik do komentarza

fajne sala jest w Brzozowie pod kogutem maja piętro i fajne sale [kilka ] sa w Nowym Browarze w Szczecinie super jadlo i piwo wlasne, mozecie dzisiaj zajrzec i zobaczyc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uczestników Wigilijnego Spotkania GZ 17-ego grudnia 2015 r.:

1) Urbi

2) KriSSo

3) burgifan

4) Rogierro

5) Robsson

6) elvis

7) kunisz

8) grota10 + Dorotka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uczestników Wigilijnego Spotkania GZ 17-ego grudnia 2015 r.:

1) Urbi

2) KriSSo

3) burgifan

4) Rogierro

5) Robsson

6) elvis

7) kunisz

8) grota10 + Dorotka

9) bilety + Zosia

Odnośnik do komentarza

Jak obiecalem dzis rozmawialem z wlascicielka "KGB" malej restauracji na Wyspie Puckiej.Jest tam spora sala gdzie odbywaja sie wesela,przyjecia i takie tam. Za cherbate,kawe,kilka rodzai ciast,oplatek i desery owocowe 25-30zl za osobe.Mozna oczywiscie zażyczyć jakies potrawy swiateczne,alkochol itp nie ma problemu wszystko do dogadnia.Ja omawialem wersje studencka.Termin jest wolny.Mozna podjechac,zobaczyc ustalic menu i zdecydowac.Kolezanka nawet bardzo zywo zareagowala na propozycje jesienno-zimowych co czwartkowych spotkan,a nawet calorocznych,ale koniecznie na skuterach.Tyle z mojej strony,decyzje zostawiam szanownym kolegom.Termin wstepnie zarezerwowalem,musze wkrótce dac odpowiedz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że to nie jest post do tworzenia listy wigilijnej, ale jak uważacie że jest inaczej to OK.

Tu pełna zgoda z Prezesem! Przenieslismy tę dyskusję w inne miejsce i nie wpisujcie tu proszę kwestii Wigilii. W tej chwili mamy 50 stron tego wątku...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Faktycznie macie trochę racji, więc żeby nie robić bałaganu przenosimy się na PW...

Patrząc na ten temat, przeglądając te 1000 postów, po rozmowie z Markiem, Prezes stwierdził, że trochę zaśmieciliśmy ten temat i chyba będzie trzeba go trochę uporządkować...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Faktycznie macie trochę racji, więc żeby nie robić bałaganu przenosimy się na PW...

Patrząc na ten temat, przeglądając te 1000 postów, stwierdzam, że trochę zaśmieciliśmy ten temat i chyba będzie trzeba go trochę uporządkować...

Wojtku nie przypisuj sobie pomysłu bo jest to dość nie ładnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam Marku, ale nie miałem takiego zamiaru... i zapewniam Cię, że daleki jestem od przypisywania sobie czyichś pomysłów czy zasług. W tym przypadku niewłaściwie sformułowałem i zredagowałem swój post.

Oficjalnie informuje, że pomysłodawcą zrobienia porządków był Marek.

Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych kalendarzami wpłaty proszę robić tylko za zamówione pozycje ( zaznaczając jako sposób odbioru wysyłkę grupową ), 25.11 zrobię przelew za swoje kalendarze i pokryję koszty wysyłki zbiorczej. Koszty wysyłki wyjdą w zależności od ilości osób, które wybiorą taką formę odbioru. Jeśli kogoś nie przeoczyłem obecnie jest to 5 (pięć) osób, a więc koszt jednostkowy wynosi poniżej 6 pln.

Odnośnik do komentarza

jeśli mielibyście kiedyś dylemat, gdzie się wybrać na polatankę oraz pyszne orientalne jedzenie czy też rybę, to szczerze polecam http://www.jermak.pl/

byłem tam pierwszy raz w niedzielę ze znajomymi, palce lizać, dania (patrz menu) serwuje szef kuchni który jest Nepalczykiem (poczytajcie na stronie)

z przyjemnością pojadę tam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...