Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W końcu to temat główny o naszej Grupie Zachodniopomorskiej, jej początkach, historii...

A że dzieje się aktualnie nie najlepiej, to może warto tu porozmawiac o programie naprawczym. Pomyśleć i podyskutować co zrobić żeby reaktywować grupę. Jak obudzić martwe dusz. W jakim sposób tchnąć życie w Grupę Zachodniopomorską. Jak zintegrować i zakumplować znów jej członków. Myślę, że możemy wykorzystać do tego ten wlaśnie ten zimowy okres.

Porozmawiajmy szczerze, pomyślmy i popracujmy wspólnie i rozwiążmy ten problem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że Pleciuga szczególnie zimową porą ( ale i w deszczowe dni ) nie jest najszcześliwszym miejscem do spotykania.
Może zacznijmy od znalezienia lepszej lokalizacji.
Szczególnie chodzi mi o dni kiedy jest zimno czy pada.
Gdybyśmy znaleźli jakiś lokalik z parkingiem i miejscem gdzie można by siąść w cieple, wypić "herbatę" czy zjeść coś dobrego było by mniej powodów do rezygnacji z przyjazdu.
Co o tym sądzicie?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, kantos napisał:

Choćby.

Ale może wymyślimy jakaś pizzerie czy inny lokal

To może dzisiaj KFC na Mieszka przy Wierzbowej a Lednickiej i tam się zastanowimy, Jestem ZA

Odnośnik do komentarza

Moja (i nie tylko) obserwacja z boku: GZ ma zawsze "dziwne" miejsca spotkań ;) ... Wymyślcie coś lepszego od spotkań w jakimś Maku albo na chodniku przy parkingu ;), bo to jesienią i zimą wręcz odrzuca...

PS. To w Szczecinie nie ma fajnych miejscówek ;) ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, dr.big napisał:

Moja (i nie tylko) obserwacja z boku: GZ ma zawsze "dziwne" miejsca spotkań ;) ... Wymyślcie coś lepszego od spotkań w jakimś Maku albo na chodniku przy parkingu ;), bo to jesienią i zimą wręcz odrzuca...

PS. To w Szczecinie nie ma fajnych miejscówek ;) ?

Właśnie coś próbujemy, zobaczymy może dzisiaj jak ktoś przyjdzie to coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Choćby.

 

Ale może wymyślimy jakaś pizzerie czy inny lokal

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

Zakładam, że to żart z MCDONALDS.

Musimy zastanowić się i poszukać czegoś bardziej kameralnego, z dogodną lokalizacją no i parkingiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, Urbi napisał:

Zakładam, że to żart z MCDONALDS.

Musimy zastanowić się i poszukać czegoś bardziej kameralnego, z dogodną lokalizacją no i parkingiem.

Myślę że miał na myśli jedną z propozycji, ale nie do celową.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Obserwuję Grupę Pomorską (Variator) widzę, że na swoje spoty ( nazywane sumami) przyjeżdżają do fajnej knajpki. Po minach widać, że lubią się tam spotykać. Może i nam (Wam) się uda znaleźć coś godnego :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuchajcie, mamy trochę czasu, długie popołudnia zimowego sezonu więc możemy spokojnie zastanowić się i poszukać w mieście kilku ciekawych propozycji, które przedyskutujemy i przeanalizujemy i wybierzemy wspólnie nową, fajną miejscówkę na nasze czwartkowe spoty. 

Kochani, a więc ruszmy nasze mózgownice, poszukamy w pamięciach lokale, kluby, kawiarnie czy obiekty, które mogłyby pasować na naszą bazę spotkań.

Zachęcam wszystkich do udziału w tym zadaniu.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Urbi napisał:

... Ilość zgłaszanych propozycji jest oszałamiająca... 

Najwyraźniej nie ma chęci do spotkań, podobnie jak z seksem - w pewnym wieku wystarczy internet.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy, członkowie Grupy Zachodniopomorskiej i wszyscy jej sympatycy,

w imieniu organizatorów zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie na 6 Majówkę Zachodniopomorską. Spotkanie to stało się już tradycją naszego regionu i jedyną taką, lokalną imprezą oraz doskonałą okazją, abyśmy wszyscy spotkali się i wspólnie spędzili czas. Rezerwujcie weekend wrześniowy i przybywajcie do Pogorzelicy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zauważyliście, że znów przybyło skuterów w naszym mieście? Oczywiście dominują różnej maści 125-tki, ale również i większej pojemności maxi. W ostatnim tygodniu widziałem czarną Majesty 400, a dziś rano, na Modrej przemknęło BMW C650GT na tablicach ZPL... w kierunku Bezrzecza, a popołudniu na Krzywoustego uciekała mi SW-T...

Są nowe skutery, są i potencjalni nowi członkowie GZ i forumowicze Burgmanii. Może uda się Ich zagadać...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Są nowe skutery, są i potencjalni nowi członkowie GZ i forumowicze Burgmanii. Może uda się Ich zagadać...

 

i będą śledzić temat

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może warto pomyśleć nad jakimś planem reaktywacji, od września... 

Zrobić jakieś robocze zebranie Klubowiczów i Sympatyków i porozmawiać o przyszłości...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
20 godzin temu, Urbi napisał:

A może warto pomyśleć [...]

Mniej "myśleć", więcej ROBIĆ... a jak robić to konsekwentnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Mniej "myśleć", więcej ROBIĆ... a jak robić to konsekwentnie.

"Wujek Dobra Rada"... 

Żeby dobrze ROBIĆ, trzeba najpierw zaplanować. Samo się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W takim razie i ja śledzę temat ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejny, nowy maxi widziany przed chwilą na ul. Modrej. Ciemnoczerwona Yamaha T-Max na numerach ZS606L, z jakimś akcesoryjnym tłumikiem. Najpierw ją słyszałem, a potem zobaczyłem
Może ktoś zna właściciela-kierownika?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...