Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się zorientować kto czuje chęć po przyszłorocznej Burgmanii (tak,tak to nie pomyłka piszę tu o roku 2016) puszczenia się gdzieś dalej w ościenne kraje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Chciałbym się zorientować kto czuje chęć po przyszłorocznej Burgmanii (tak,tak to nie pomyłka piszę tu o roku 2016) puszczenia się gdzieś dalej w ościenne kraje.

Oczywiście, z pewnością pogonimy gdzieś po zupkę do DDR lub na przejażdżkę z ArtCho. Myślę, że nawet szybciej, niż po Burgmanii 2016 :devil:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szczerze mówiąc myślałem o tym, pytanie czy sił wystarczy na wyjazd tak daleki ( no chyba że ościennym krajem będzie NRD ;) )

Mając na uwadze zamiar zakupu Integry i opiniach, że niby nie za bardzo wygodny to skuter to wyprawa dalszą stoi pod znakiem zapytania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mariusz, ja bardzo chętnie, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem w stanie zaplanować z takim wyprzedzeniem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy, zobaczcie jakie cudeńko dziś ustrzeliłem w naszym mieście... Na ul. Śląskiej stał zaparkowany japoński, czerwony, stuningowany Burgman... Pierwszy Burgman, który mi się trochę spodobał. Kto by pomyślał, że taki rodzynek pojawi się w naszym kochanym Szczecinie.

a1d9d6058634206de0f905bb8dd445fd.jpg

d4e1e9a8e45226231d6af41fecf0204f.jpg

91f4dd68509bde88f3fa7e4dfd5868b1.jpg

Pozdrawiam bardzo serdecznie jego właściciela, którego chętnie poznałbym osobiście i również serdecznie zapraszam na czwartkowe spoty.

A tak na marginesie, ciekawe czy jest w jakimś innym mieście, tak stuningowany jakiś maxi skuter...?!?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Zobacz na jego nr rejestracujny, pewnie jechał tu 3 miesiące. Jednak mamy zupełnie odmienne gusta, bo o ile mi się burki bardzo podobają, tak ten mi się wcale nie widzi. Owszem, jest inny, ale jak dla mnie, nie w tą strone ktoś poszedł z tym tuningiem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan, przecież to tuning typowy dla Japończyków. Oni w taki sposób, a nawet zdecydowanie jeszcze bardziej ekstremalny (wydłużanie i obniżanie skuterów) przebudowują swoje skutery, tworząc swoiste i niezwykle wyjątkowe customy - rzekłbym dzieła sztuki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w czasie naszego ostatniego spotkania w Świnoujściu, dowiedzieliśmy o śmierci jednego z naszych kolegów... Pożegnał się na zawsze z naszą Grupą Wiesiek z Koszalina... Niektórzy z nas poznali Wiesława podczas przekazania Cusia... Jest mi bardzo przykro, że straciliśmy tak sympatycznego i fajnego kolegę, moto- i skuteromaniaka...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Nadeszła jesień, a z nią kończy się niestety, kolejny sezon motocyklowy. Dołączyły do nas nowe osoby, doszły nowe maxi skutery, więc powinniśmy chyba zaktualizować listę Grupy Zachodniopomorskiej:

1. bilety [Marek] + Zosia - maxi skuter: Honda Sliver Wing 600 - (Szczecin)

2. melmacie [Maciek] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Szczecin)

3. ArtCho [Artur] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Szczecin - Bezrzecze)

4. Samba [Joanna] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

5. Sent [Piotr] - motocykl: Suzuki V-Strom 650 - (Szczecin)

6. wooferai [Arek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

7. Rzelu [Jacek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

8. kowal [Mariusz] - maxi skuter: Aprilia Atlantic Sprint 400 - (Szczecin)

9. qszysiek [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

10. Rybak [Arek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Szczecin)

11. Maciek ZRX [Maciek] - maxi skuter: Kymco Agility 125 - (Szczecin)

12. Urbi [Wojtek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Szczecin) [tel. 602226206]

13. burgifan [Maciek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

14. VOLF [Maciek] - motocykl: Honda Varadero 1000 - (Szczecin - Bezrzecze)

15. minimi1 [Piotr] - maxi skuter: Honda Forza 300 - (Szczecin)

16. kunisz [Ryszard] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

17. azjon [Wiesiek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin - Wołczkowo) [tel. 604914033]

18. Matrix [Janusz] - maxi skuter: na razie bez skutera... ;) - (Szczecin)

19. YAMAHAFAN [Tomek] - maxi skuter: Yamaha X-Max 250 - (Szczecin)

20. lusia [Lucyna] - maxi skuter: Kymco Grand Dink 250 - (Szczecin)

21. bodzio61 [bogdan] - maxi skuter: Honda Pantheon 150 - (Szczecin)

22. hrabia [Piotr] - maxi skuter: Honda Integra 700 - (Szczecin)

23. pedziwiatr [Rafał] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

24. Darkovsky [Darek] - maxi skuter: Piaggio X-Evo 125 - (Szczecin)

25. grota10 [Grzegorz] + Dorota - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin - Police) [tel. 606903319]

26. ryba [sylwek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin - Police)

27. KriSSo [Krzysiek] - maxi skuter: Honda SW-T600 + Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

28. niedzwiec [Paweł] - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin)

29. Rogierro [Roger] - maxi skuter: Kymco Xciting 400 - (Szczecin)

30. qubel [Mariusz] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

31. Joshua_77 [Tomek] - motocykl: Yamaha Fazer 600 - (Szczecin)

32. romeo1971 [Romek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

33. Arti23 [Artur] - maxi skuter: Peugeot Satelis 125 - (Szczecin)

34. marekb9t [Marek] - maxi skuter: Malaguti Spidermax RS 500 - (Szczecin)

35. SlawoyAMD [sławek] + Gosia - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Świnoujście) [tel. 604061705]

36. romano77 [Roman] + Gosia - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

37. KOT45 [Krzysiek] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Świnoujście/Wolin) [tel. 603666674]

38. darecki2059 [Darek] - maxi skuter: Piaggio X8 125 - (Świnoujście)

39. Tatix [Piotr] - maxi skuter: BMW C600 Sport - (Świnoujście/Szczecin)

40. Robsson [Robert] - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

41. szneka [Piotr] - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście)

42. wd40 [Waldek] + Merida [Jola] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Wolin)

43. Piotrek JETMAX [Piotrek] - maxi skuter: Junak Jetmax 250 - (Świnoujście)

44. czemil [Emil] - maxi skuter: Yamaha Majesty 125 - (Świnoujście)

45. KRIS!!!! [Krzysiek] - maxi skuter: Honda PCX 125 - (Świnoujście)

46. Bob [bogdan] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Złocieniec)

47. 22hubert [Hubert] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Kamień Pomorski)

48. Elvis [Mirek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Stargard Szczeciński)

49. andrew70 [Andrzej] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Stargard Szczeciński)

50. gim-kg [] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Kołobrzeg)

51. tomaszbialek [Tomek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Kołobrzeg)

52. Wolf78 [] - maxi skuter: Yamaha Majesty 250 - (Kołobrzeg)

53. Windsurfer [] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Kołobrzeg)

54. zegareczek5 [Marek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Koszalin)

55. szabel [] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Koszalin)

56. CEKOL24 [Krzysiek] - maxi skuter: Piaggio X9 500 - (Biały Bór)

57. damianus2222 [Damian] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Czaplinek)

58. koza5810 [Zenek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Myślibórz-Illingen)

Kolejność osób na powyższej liście jest prawie przypadkowa... Jeśli czyjeś dane są niepoprawne, bardzo proszę o skorygowanie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W związku z wpisem w temat czwartkowych spotkań w Świnoujściu, posyłam to w szerszy Świat naszej Społeczności. :)

Witajcie Przyjaciele z grupy ZP :) Puk, Puk... pukam do Waszych Serc :) :)

Zachęcam Wszystkich do wspierania Naszej zacnej inicjatywy, jaką jest Szlachetna Paczka od Burgmanii - opis >>TUTAJ

Akcja jest we współpracy z Fundacją "Szlachetna Paczka"

Każde nawet najdrobniejsze wsparcie się liczy!!!

ZRÓBMY PACZKĘ!!! Pomóżmy innym! Nie bądźmy obojętni.

Odnośnik do komentarza

Drodzy Koledzy, zobaczcie jakie cudeńko dziś ustrzeliłem w naszym mieście... Na ul. Śląskiej stał zaparkowany japoński, czerwony, stuningowany Burgman... Pierwszy Burgman, który mi się trochę spodobał. Kto by pomyślał, że taki rodzynek pojawi się w naszym kochanym Szczecinie.

d4e1e9a8e45226231d6af41fecf0204f.jpg

Pozdrawiam bardzo serdecznie jego właściciela, którego chętnie poznałbym osobiście i również serdecznie zapraszam na czwartkowe spoty.

A tak na marginesie, ciekawe czy jest w jakimś innym mieście, tak stuningowany jakiś maxi skuter...?!?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sorki Panowie za małe OT na Waszym Regionie, ale mam prośbe do Urbiego.

Jak masz więcej zdjęć tego Burgmana - możesz przesłać mi na priv ? Cały projekt nie specjalnie mi się pdoba, ale o wstawieniu blachy perforowanej w miejsce gum w podnużkach meślę od jakiegoś czasu.

Pozdrawiam Grupę Zachodniopomorską.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, chciałbym zaproponować zorganizowanie Spotkania opłatkowego GZ. Czy mielibyście ochotę spotkać się przed Świętami i spędzić z sobą wspólny opłatkowy wieczór...?!?

Wiem, że mamy jeszcze trochę czasu, ale wykorzystajmy właśnie ten czas na znalezienie, wybranie miejsca i ustalenie daty spotkania. Proszę o dyskusję i propozycje miejsc, daty i godziny spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proponuje rozważyć dwa czwartkowe terminy planowanego świątecznego spotkanie: 10 lub 17 grudnia. Godzina spotkania, myśle że jak w każdy czwartek - 18.00. Zakończenie spotkania między godziną 21-22.

Mam nadzieje, że na organizowanym opłatkowym spotkaniu, zaszczycą nas swoją obecnością rownież koledzy i koleżanki ze Świnoujścia, Wolina i Stargardu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może spotkamy się gdzieś wpół drogi? Gdyby żeberka w Babigoszczy miały trochę większy lokal... Przy S3 są co najmniej dwa zajazdy (nie pamiętam nazw miejscowości). Może w którymś z nich?

Odnośnik do komentarza

A może spotkamy się gdzieś wpół drogi? Gdyby żeberka w Babigoszczy miały trochę większy lokal... Przy S3 są co najmniej dwa zajazdy (nie pamiętam nazw miejscowości). Może w którymś z nich?

Świetna opcja, ale nie dla tych co pracują, chyba że to tylko ja pracuję do 17.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jestem chętny ... zgłaszam się ... :)

Burgifan ... muszę Cię zmartwić ... chyba tylko Ty pracujesz ... na nas nierobów i Polskę Ludową ... :) ... sorry ... Rzeczpospolitą ... :)

Niektórzy pracują od 7 do 15, niektórzy od 8 do 16, niektórzy od 10 do 18. A niektórzy, jak Elvis, bumelują i zasypują forum swoimi postami i zdjęciami ;) A jeszcze inni są na emeryturze, bądź nie mają roboty :)

Jeszcze się taki nie urodził, żeby każdemu dogodził.

To jest jeden pomysł, który zwiększa prawdopodobieństwo, że przyjedzie ekipa ze Świnoujścia w silnym składzie.

Tak właściwie, to jeszcze tyle czasu, że nie wiem czy ja przyjadę. Niezależnie od tego gdzie się umówimy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...