Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Ci, którzy pracują do 18:00 może się zwolnią wcześniej o godzinkę lub dwie tego dnia? Można zostać w robocie dłużej kilka razy o te pół godzinki lub godzinkę i odpracować wcześniejsze wyjście w dniu spotkania?. Ostatecznie pojechać tego dnia do pracy tak przygotowanym, by od razu po robocie pomknąć na spotkanie nieco spóźnionym i tyle. Ewentualnie spotkanie zrobić później - np 19:00?

A co z tymi, którzy pracują OD 18:00? O kurdę, takiej opcji dotąd nie było. To już rekord świata. Dobra, to zrobimy spotkanie u Ciebie w robocie i już :D.

Odnośnik do komentarza

A co z tymi, którzy pracują OD 18:00? O kurdę, takiej opcji dotąd nie było. To już rekord świata. Dobra, to zrobimy spotkanie u Ciebie w robocie i już :D.

W sumie jest to jakieś rozwiązanie, może być trochę ciasno w kabinie ale jakoś damy radę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra Panowie, koniec przekomarzania się. Doskonale wszyscy wiemy, że nigdy nie będzie pasowało wszystkim, nigdy wszystkim nie dogodzimy i nigdy jeszcze wszyscy nie byli obecni na jakimkolwiek organizowanym spotkaniu, więc czas przejść do konkretów.

Ustalamy termin. Jest to istotne do dalszego planowania i rezerwacji miejsca na spotkanie.

Wolicie spotkać się 10 czy 17 grudnia...?!? Osobiście proponuję termin bliższy świąt, czyli 17 grudnia...

Początek spotkania godz. 18.00, oczywiście można się spóźnić akademicki kwadrans.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Świnoujściaki (wraz z przyległościami ;)) dajcie znać czy pasuje Wam ten termin i zamierzacie przyjechać. Myślę, że jeśli tak, to będzie nam wygodniej spotkać się wpół drogi - któraś z chat w Przybiernowie (albo w samej wiosce, albo przed od strony Szczecina).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rozmawiałem wstępnie z Robssonem, i twierdzi, że nie ma takiej potrzeby, by szukać lokalu w połowie drogi, bo jak tylko będą mieli możliwość to zbiorą się, wsiądą w samochód i z przyjemnością przyjadą do Szczecina na to świąteczne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moje zdanie jest takie jak przedstawił Wojtek. Wypowiadam się oczywiście za siebie. Wydaje się, że Wam będzie wygodniej zarezerwować lokal na miejscu niż na odległość (w Przybiernowie).

Odnośnik do komentarza

W kwestii kalendarzy na razie z grupy Zach.-Pom. mamy trzech chętnych. Rogierro jeśli Elvis nie dołączy do przesyłki grupowej, (Elvis byłaby okazja na zimowego grilla przy okazji przywózki kalendarzy, lub odbioru w Twoim cudownym ogrodzie ), można komuś ułatwić trochę życie, to mamy do podziału 28,50 pln z racji kosztów wysyłki. Kwota obejmuje wysyłkę 1-15 kalendarzy, nie wydaje się abyśmy mieli wyczerpać ten limit. Wysyłka może być na mój adres , obiecuję rozwieść do końca pierwszego kwartału 2016 r... :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i koleżanki z GZ, ponawiam propozycję i pytanie dotyczące spotkania opłatkowego. Czy jesteście chętni spotkać się 17 grudnia, tj. w czwartek, na bardziej uroczystym spocie wigilijnym...?!?

Proszę o deklaracje osób, które 17-ego grudnia w godzinach od 18.00 do 21.00... - może dłużej, miałyby chęć wziąć udział w tym okolicznościowym spotkaniu.

Miejsce i zasady spotkania do ustalenia.

Lista uczestników Wigilijnego Spotkania GZ 17-ego grudnia 2015 r.:

1) Urbi

2) KriSSo

3) burgifan

4) Rogierro

5) Robsson

6) Elvis

7) kunisz

8) grota10 + Dorotka

10) bilety + Zosia

12) Joshua_77

13) ArtCho

14) romeo1971

15) Matrix

16) hrabia

17) qszysiek

18) ...

Odnośnik do komentarza

Kończąć sprawę kalendarzy, proponuję stan z dnia 25.11.2016 r. godz. 20:00. Każdy chętny na przesyłkę zbiorczą patrzy ilu jest nas z grupy zach.- pom. następnie dzieli 28.50 przez ilość tychże i dolicza sobie kwotę za kalendarze, które zamówił i robi przelew. Jeżeli nie ma sprzeciwu przesyłka na mój adres.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja juz puściłem przelew za kalendarz bez kosztów wysyłki. Mogę oddać adresatowi docelowemu (Mariusz), albo wysłać drugi przelew za koszt transportu. Ale myśle, że nie ma sensu robić Organizatorom problemu i dam Ci pieniążka np dziś na spocie. Może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...