Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Może spróbujemy w restauracji Paladin poniżej Wałów, przy samej Odrze. Ciekawe jedzenie, miejsce parkingowe jest. Ceny normalne, miejsce postojowe nawet reprezentacyjne.
Co do skuterów w mieście, także widuję ich wiele. Ale nawet jak uda się z kimś pogadać na parkingu, to co można zaproponować? Poczytanie forum?

Kończę staropolskim.... "Śledzę temat".

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam, jestem tu nowy. Nie wiem, czy ta ZP grupa jeszcze dycha, czy już nie, ale chciałem się przywitać i zastanawiam się nad jakimś spotkaniem w grupie. Jestem z Gryfina, posiadam Suzuki Burgmana 400, k9. Pozdrawiam o czekam na jakieś info.

Odnośnik do komentarza

Tak, grupa żyje. Poczytaj lipiec w zachodniopomorskim. LwG

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, MaxPa2x napisał:

witam, jestem tu nowy. Nie wiem, czy ta ZP grupa jeszcze dycha, czy już nie, ale chciałem się przywitać i zastanawiam się nad jakimś spotkaniem w grupie. Jestem z Gryfina, posiadam Suzuki Burgmana 400, k9. Pozdrawiam o czekam na jakieś info.

Witamy w gronie GZ, staramy się pisać w postach miesięcznych.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
witam, jestem tu nowy. Nie wiem, czy ta ZP grupa jeszcze dycha, czy już nie, ale chciałem się przywitać i zastanawiam się nad jakimś spotkaniem w grupie. Jestem z Gryfina, posiadam Suzuki Burgmana 400, k9. Pozdrawiam o czekam na jakieś info.

MaxPa2x witaj w GZ. Cieszymy się z kolejnego posiadacza maxiskutera i zapraszamy do naszej lokalnej społeczności, która prowadzi rozmowy głównie w Dziale Regionalnym. Tam właśnie można znaleźć bieżące informacje.

P.S. Czy zauważyliście, że po tym okresie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, jakby pojawiło się więcej maxiskuterów, w różnym wieku i rożnej maści, na ulicach naszego miasta? Może jeszcze kilku nowych posiadaczy trafi na nasze forum.
Do zobaczenia.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, MaxPa2x napisał:

Będzie mi miło dołączyć do Waszego grona 😉

Wczoraj jak przejeżdżaliśmy przez Gryfino widziałem burka 650 czyli jest więcej osób też u ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli był ciemnego koloru i jechał nim facet w koszulce na krótki rękaw, to też go widziałem przemykającego pomiędzy blokami. Niestety jechałem autem w innym kierunku 😥

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy (stary motocyklista) dajcie znać kiedy spotkanie. Wiem gdzie ale 30.08. nikogo chyba nie będzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witamy! 

Najlepiej szukaj zawsze w wątku miesięcznym. Tam zwykle umawiamy się. Czasem dzień wcześniej, a czasem tego dnia. Np. na dziś się umawiamy 🙂 Miejsce spotkań - obszar na przeciwko kawiarenki Pleciugi. 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

Właśnie jestem nowym forumowiczem zacnego grona, ponieważ w dniu dzisiejszym zostałem szczęśliwym posiadaczem Honda Forza 125 (czarny i szary mat)

Zwą mnie Tomasz, mieszkam od lat na Niebuszewie Bolinko (koło wiaduktu na Wilczej) i chętnie poznam maniaków skuterów i chętnie wybiorę się na jazdę wokół komina. Jednakże proszę pamiętać iż do 1000km docieram silnik więc jazda tylko delikatna i nie ma max. obrotach.

Jeszcze raz witam zacne grono

 

1.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Tedybear,
Na wstępie gratuluje zakupu wspaniałego skutera marki Honda. Forza to świetny i niezawodny skuter, więc na pewno będziesz zadowolony. Niech wozi Cię bezpiecznie.
Cieszę się, że mamy kolejnego użytkownika maxiskutera i życzę dalszego rozwijania pasji do tych niezwykłych dwóch kółek, jakim są właśnie skutery.
Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Forum oraz naszej lokalnej, burmanijnej społeczności Grupy Zachodniopomorskiej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
....witam Tedy...wszak znamy sie nie od dzis...   ...milo Cie widzec...

Widzę, że znajomosci zawierane były już wcześniej nie ma co się dziwić, kto nie zna KOT’a
Odnośnik do komentarza

Właśnie napisałem do Kota bo nie kojarzę w tej chwili ale pewnie jak się przedstawi i odsłoni twarz to skojarzę

 

Na skuterku już prawie 400km ale jutro jadę do ASO bo na przednim plastiku widoczne jest coś w rodzaju skórki pomarańczy. Moim zdaniem do od folii zabezpieczającej. Zauważyłem to przy odbiorze i niby był na myjni i to zniknęło a teraz znów się pojawiło. Najdziwniejsze jest to, że pod palcem nie czuć tego co widać gołym okiem. Próbowałem umyć na zasadzie palec-ślina ale nic z tego nie wyszło. Macie pomysł od czego to i jak tego się pozbyć?

To dokładnie ten plastik z napisem HONDA

 

 

125.jpg

Odnośnik do komentarza

P.s. o tyle dobrze, że dali mi PCXa na czas naprawy. Całkiem fajny bączek i muszę przyznać, że o wiele lepiej manewruje się w korku i pewniej. Ale gdzie ja facet z nadwagą i 183cm na takim bączku 🙂

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.08.2019 o 10:13, czemil napisał:

Może spróbujemy w restauracji Paladin poniżej Wałów, przy samej Odrze. Ciekawe jedzenie, miejsce parkingowe jest. Ceny normalne, miejsce postojowe nawet reprezentacyjne.

Popieram. Lubię Spaghetti Alla Bolognese , nie mylić z Alem Capone.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, Rzelu napisał:

Popieram. Lubię Spaghetti Alla Bolognese , nie mylić z Alem Capone.

Jacek a o co chodzi, czemil napisał rok temu !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
52 minuty temu, Tedybear napisał:

Ja też chce do Klubu 🙂

Samo "chcenie " to za mało .

Pojeździsz na zloty i imprezy w Polsce przez parę lat.

Dasz się poznać . I jeśli jesteś wesołym , miłym , sympatycznym , koleżeńskim  itd To wtedy jak najbardziej.

Inaczej się nie da

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, arturo-bb napisał:

Samo "chcenie " to za mało .

Artur, ale oni chyba mówią o  "Klubie Spaghetti Alla Bolognese"  🙂   Mam trochę daleko, bo inaczej też bym się zapisał  😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A faktycznie, nie doczytałem 🤭

 

Moja wina. Poprzednią moją wypowiedź można uznać za nie istotną.

 

Ps

Hmmmmm Klub Wołających na puszczy 

Ciekawe 🤔

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Klub Wołających na Puszczy miałem na myśli. 

Musisz coś zaproponować, a potem odczekać aż wszyscy forumowicze twoją propozycję zgodnie zignorują...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rzelu napisał:

Musisz coś zaproponować, a potem odczekać aż wszyscy forumowicze twoją propozycję zgodnie zignorują...

To bardzo częsta praktyka. 

Myślisz sobie że pewnie jeszcze nikt nie odczytał twojego posta ...

... ale prawda jest taka że po prostu zostałeś OLANY.

Więc lepiej wsiąść i samemu gdzieś polecieć. Bez stresu, czekania. Tak dla własnej przyjemności

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...