Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Miejsce spotkań grupy Zachodnio-Pomorskiej Szczecin jest na parkingu przy Pleciudze w czwartki o godzinie 18-tej. Czyli skrzyżowanie ulic Śląskiej z Wielkopolską obok grającej fontanny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

(...)2. dr.big      -       nadaje się jest blisko(...)

Hahaha, no to swietnie ze sie nadaje i nawet czasami jest bardzo blisko :lol::lol: .

Odnośnik do komentarza

Hahaha, no to swietnie ze sie nadaje i nawet czasami jest bardzo blisko :lol:  :lol: .

Proszę o dopisanie i mnie. :lol:

Na zachodzie bywam również co jaki? czas Szczecinie przebywam , w Pomorskim mieszkam więc na li?cie mogę być. :lol:

088.jpg

103.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

... znajdzie się nas, którzy zarejestrowali się, jeszcze kilku – np.:

Radio/Połczyn – B.-AN 400

Marko39/|winouj?cie – B.-AN 650

Hubert22/Kamień Pomorski

Bartosiński/Sz-n – wybiera

Mira. S/SZ-n - B.-AN 400

(to tak z pamięci)

No i jeszcze – jak widziałem – poruszaj? się po mie?cie ‘nielegalnie-bez rejestracji’ aprilka’500, yamaszka’400 i jeszcze jaka? ?redniej wielko?ci włoszczyzna – wizualnie zadbana – bardzo dzielna, gdyż zdaje się, że widywałem j? pomykaj?c? również w chłodnawe dni grudnie, stycznia.

Należy s?dzić, że również odezw? się. Ale nie każdemu obowi?zki rodzino-zawodowe pozwalaj? udzielać się „forumowo-turystycznie”.

Jak jeszcze pamiętam, to jeszcze z Gryfina rejestrował się kto? – w tym jeden kolega o dużych zdolno?ciach techniczno-manualnych, potrafi?cy szybko poruszać się przy użyciu małej ilo?ci cm3.

Aby do wiosny

Pozdrawiam

P.S.: Potwierdzam: Mareczka i dr.big’a widziałem w Szczecinie

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam swoj? obecno?ć !OK

Ps. w ubiegłym roku odbył się mały majowy spot, było nas .... dwóch....ja i Marko39 :PB)

Ps2. Mój !scooter czyli B650exe nie aktualny, zmienił wła?ciciela, jestem w trakcie medytacji ..... co tu kupić whist

Ps3. Ale na wiosennym spocie zachodniopomorskiego postaram się zjawić !piwko

Odnośnik do komentarza

robi sie nas coraz wiecej moze jakies spotkanko jak juz slonko zaswieci w szczecinie (tak posrodku zeby kazdy mial blisko) termin do dogadania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywi?cie ja jestem ZA !!!!!!!!!!!!!!!, może jakie? propozycje.

Sugeruje wycieczki do każdego.

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o mnie to jutro (w poniedzialek) odpada bo zona rodzi !happybth , po jutrze nie dam rady bo z kolesiami pijemy pepkowe !happybth wiec dopiero w srode, no powiedzmy w czwartek zglaszam gotowosc,

Odnośnik do komentarza

Witam,

… również chętnie dokooptowałbym (się!) do jakiej? miłej wycieczki – szczególnie po wczorajszych miłych pierwszych wrażeniach – ale pozostaje kwestia pogody(?). Szczególnie opadów – gdyż temperatura ma być zachęcaj?ca!

Kwestia „czasu” w dniu jutrzejszym nie byłaby przeszkod?.

Czy s? już pomysły: gdzie i o której?

Odnośnik do komentarza
Gość siwydan6

Heloo:) My?lę ze dla wszystkich najlepszym i najczę?ciej odwiedzanym miejscem jest lotnisko trasa Chociwelska .

Co wy nato???

Wszystko oczywi?cie względem pogody. :blink:

Pozdrawiam wszystkich !w00t

Odnośnik do komentarza

Teraz to nie, ale na wiosne chetnie sie spotkam (np. nad morzem)? Pas starej autostrady dla mnie odpada... Nic ciekawego tam nie widze !w00t ...

Ale fakt, miejsce jest czesto odwiedzane przez 2oo...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

siwydan6 - oczywi?cie dla kolegów z nad bałtyku będzie bliżej niż do szczecina, może w sobotę moja propozycja 12-ta. oczywi?cie wszystko zależy od pogody (deszcz to raczej nie i dobrze by było min. 5 C) !!!

Co wy na to?

Ja ze swojej strony postaram się przywie?ć jeszcze dwa maxi :blink:

W pi?tek raczej nie, jedziemy z chłopakami z nad morza do Berlina na zakupy Louis i te sprawy. Jak kto? chce się załapać to na PM

Odnośnik do komentarza

Ja niestety w sobotę :lol: nie będę mógł, ale się odzywam, żeby?cie wiedzieli, że jestem na bież?co i jak tylko będę miał możliwo?ć to ?mignę choćby do Szczecina.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak jest akceptacja miejsca i terminu dla szczecina zbiórka 11.20 Wały Chrobrego pod muzeum

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam, tak jak pisałe? Chociwelska (Lotnisko), jest zapowiedz z Kamienia Pom. i |winouj?cia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...