Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pogoda zrobila sie znosna wiec moze w niedziele zrobimy jakis wypad poza miasto, czekam na propozycje. Ps. w sobote nie moge zona jedzie na szkolenie wiec musze dzieciaczkow pilnowac. Ups nie ten dzial jak mozna prosze o przeniesienie !happybth

Odnośnik do komentarza

HEJ-TU KACZOR... WITAM SERDECZNIE SKUT;MANIAKÓW/ Z ZACH-POMORSKIEGO. CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODWILŻ, I CIEPŁĄ AURE.NA RAZIE CIESZĘ OKO JAK SOBIE APRILKA ODPOCZYWA W CIEPLUTKIM GARAŻU, OCZYWIŚCIE STOI NA PERSKICH DYWANACH. DO ZOBACZENIA NA WSPÓLNYCH WYPADACH. :P !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej Kaczor! Miło, że zawitałeś na forum. :)

Zastanawiam się, czy to Ciebie nie mijałem i pozdrawiałem na Traugutta jakieś dwa tygodnie przed świętami (a może tydzień). Chyba w niedzielę, kiedy robiłem godzinną rundkę po mieście. W końcu w Szczecinie są chyba tylko dwie Aprilki: Twoja duża i moja mała. :P !sciana :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy,

wiem że ten temat zakończył się w 2010 roku, ale może warto go reaktywować i uaktualnić listę skuteromaniaków z Zachodniopomorskiego na koniec roku 2013 i początek 2014...?!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, jest jeszcze przynajmniej kilku skuteromaniaków, których brakuje na uaktualnionej liście:

26) minimi1 [Piotr] - Honda PCX 125

27) Matrix [Janusz] - Honda Pantheon 150

28) Poldek [Jarek] - brat Matrixa] - Honda Jazz 250 - [niestety jeszcze nie zalogowany na naszym Forum, ale był na trzech spotach i na pewno jeszcze będzie...]

29) hrabia [Piotr] - Honda Integra 700

30) SiwyDym [Konrad] - Yamaha X-Max 250

jest jeszcze kolega który przyjeżdżał z YAMAFAN'em, co jeździ na Piaggio X10, ale chyba nie jest zalogowany na naszym Forum...

Przepraszam, ale mam jeszcze pewne sugestie..., które mogłaby posłużyć do lepszego rozpoznawania się, szczególnie dla nowych i przyszłych, spotkanych np. na ulicach i zapraszanych kolegów... Oczywiście jeśli nie będzie to jakimś naruszeniem np. ochrony danych osobowych, czy też innych osobistych względów...

1) dopiszmy obok nicku z Forum imię każdego z nas - myślę, że to jest ułatwi nam komunikację podczas spotkań;

2) dopiszmy markę i model skutera jakim aktualnie jeździmy;

A ostatnia sugestia, to czy można byłoby edytować listę, w taki sposób, żeby podobnie jak w tematach ankietowych, lista skuteromaniaków wyświetlała się na górze strony... Nie znam się na tym, więc tylko pytam... i sugeruję... A może łatwiej byłoby założyć oddzielny temat z samą uaktualnianą co jakiś czas, na bieżąco listą skuteromaniaków z naszego regionu...

Pozdrawiam i przepraszam, jeśli moje sugestie komuś się nie spodobały, albo kogoś uraziły.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po prześledzeniu starego tematu "Robimy listę skuteromaniaków z Zach.-Pom.", tak sobie dumam i rozmyślam i dochodzę do wniosku, że nasza zachodniopomorska społeczność skuterowa, jest jakby trochę uśpiona, schowana w cieniu innych grup motocyklowych...

Koledzy nie sądzicie, że poza naszą kilkunastoosobową grupą szczecińskiej Burgmanii, pozostałe miasta i miejscowości naszego województwa nie dają oznak życia... No może poza dwoma kolegami ze Świnoujścia...

Sławek, tak a propos Świnoujścia, to przypadkiem przefiltrowałem sobie zalogowanych forumowiczów z Waszego miasta i poza Tobą i KOT'em45 jest jeszcze ośmiu posiadaczy lub miłośników maxi... Podejrzewam, że jeszcze kilka osób spotkaliście, mijaliście na ulicach Świnoujścia, a którzy może nawet nie wiedzą o istnieniu naszej Burgmanii...

Oprócz Świnoujścia, jest jeszcze dość spora grupa forumowiczów z Kołobrzegu, Koszalina, niektórzy z nich byli nawet aktywni na Forum w ciągu ostatnich kilkunastu dni... Są również pojedyncze osoby zalogowane na Burgmanii z Gryfic, Choszczna

Ostatnio uaktywnił się i odezwał Elvis ze Stargardu Szczecińskiego. Myślę, że to bardzo wyraźny przykład, że w naszym województwie jest jeszcze sporo osób, które jeżdżą na maxi skuterach lub jeszcze nie mają, ale są sympatykami tego typu motocykli oraz stylu i wygody życia jaki daje posiadanie maxi skutera...

Marek, Artur może byśmy pomyśleli w przyszłym roku, o jakiegoś rodzaju spotkaniach towarzyskich z miłośnikami skuterów i akcjach promujących maxi skutery, np. w formie spotów organizowanych w jedną sobotę w miesiącu, w większych miastach naszego województwa...? Tu prośba do Ciebie Marku, jako Klubowicza, przydałyby się wtedy jakieś drobne gadżety Burgmanii, chociażby naklejki...

Rozpoczęlibyśmy od wysłania na PW do zalogowanych forumowiczów Burgmanii z Zachodniopomorskiego, jakiejś wstępnej informacji o chęci spotkania się w ich mieście np. na wspólnym ognisku... i tak np. Świnoujście i okolice (w tym Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin), potem Kołobrzeg i okolice (Gryfice), Koszalin i okolice, itd. Potem założylibyśmy temat pt., np. Spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Burgmanii w Kołobrzegu - sobota 19 kwietnia 2014r. i ustalili w nim wszystkie szczegóły organizowanego spotkania...

Co Wy na to...? Może macie jakieś inne pomysły i propozycje na powiększenie szeregów naszej zachodniopomorskiej grupy Burgmanii i rozpowszechnienie tych bardzo wygodnych i użytkowych 2oo jakim są maxi skutery...?

A może już kiedyś próbowaliście jakichś podobnych akcji...?

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Witam i dzięki za info

Ja niestety obecnie nie posiadam maxi ale nie urywam.. tęsknię za białaskiem z zazdrością patrzę na jadące maxi i obiecałem sobie że jeżeli będzie to możliwe powrócę.. Sprzedałem ponieważ doszedłem do wniosku, że póki co i mimo ilości motocykli nasze drogi i miasta to ciągle dżungla jeżeli chodzi o kulturę jazdy i tolerancję dla moto... zresztą to działa w obie strony ..Urodziło mi się wtedy dziecko i stwierdziłem że nie będę kusił losu. Samo uważanie ze swojej strony nic nie daje kiedy na drodze pełno zawistnych i porąbanych kierowców. Po kilku nieciekawych akcjach zapadła decyzja..

Nasz region jest dosyć specyficzny i to nie tylko jeżeli chodzi o 2 ale i o 4 kółka... Użytkowników pojazdów sporo a jakoś zebrać się nie mogą jak to się dzieje w innych regionach Polski.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja na dzień dzisiejszy też jestem bez bzyka i bardzo tęsknię za tą przyjemną jazdą , sprzedałem ponieważ nie mam garażu a okoliczna dzieciarnia za mocno mi ujeżdżała pod blokiem a nie chciałem się bić z 6cio / 10cio latkami zwrócisz uwagę to widzisz uśmiech na twarzy iść do rodziców ? hm co niektórzy to element nie dziękuję oni wygrali hm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie ! Urbi ja dosiadam Yamahy x-max 250 na Piaggio x10 jezdzi moj kolega, ale on nie jest zalogowany na forum, skuter ma od czerwca 2013 wzesniej dwa motory i dwa skutery 50. Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie znajde wiecej czasu na spotkania i wspolne wyjazdy z Wami pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

minimi1 [Piotr] - Honda PCX 125- tak to ja i chętnie do listy posiadaczy maxi (hm no jestem w dziale maxi - :laughing:) skuterów w zachodniopomorskim się dopisuje

SiwyDym (przepraszam, ale nie pamiętam imienia) - Yamaha T-Max 500 czyli Konrad- mój kolega z pracy- obecnie yamaha x max 250

co do rozpoznawalności zdjęcie jest aktualne, w aktualnym kasku i skuterze. Można machać ręką- jak zobaczę- o co coraz trudniej bo coraz gorzej widzę i ogólnie starszy coraz bardziej jestem odmachuję

Odnośnik do komentarza

Witam i pozdrawiam z Kolobrzegu. Idea bractwa maxi z zachpom jest bardzo szczytna. Jestem otwarty na wszelkie integrację maxi maniaków. W Kolobrzegu i okolicy jest kilku użytkowników maxi choć raczej mało który podchodzi do skuta z pasją, większość uzywa skuta jako taniego srodka transportu. Kilku osobom proponowałem wspólne wypady itp i jakoś nie wyszło a szkoda bo za czasów mojego upalania na motocyklu integrację byly czymś normalnym. Jeśli temat wypali służe pomocą w organizacji itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do innych danych lepiej jak każdy się wypowie, a skutery to może lepiej nie Wojtek ty masz już czwarty w krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, bardzo dziękuję za odzew na mój apel, zarówno tym którzy posiadają maxi i jeżdżą, jak również, a nawet przede wszystkim tym kolegom, którzy mieli, ale aktualnie z różnych przyczyn nie jeżdżą na skuterach... Wielkie dzięki, że się odezwaliście. Jesteśmy z Wami i będziemy o Was pamiętać, a Wy bądźcie z nami, jeśli nie możecie na drodze, to chociaż tutaj na Forum. Czekamy zawsze na Was. Zawsze możecie do nas dołączyć przy okazji spotkań. Zapraszamy bardzo serdecznie.

Pozdrawiam i do napisania, usłyszenia lub zobaczenia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...