Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

"Już po wszystkiem" - jak mawiała Młoda Lekarka! :angry:

Zdałem (za pierwszym podejściem) :blink: , co jak na seniora jest niezłym wynikiem. Czekam teraz cierpliwie na papierek.

Co do pojazdu - już prawie mam !YES, ale nie chcę zapeszyć, więc jak już zniknie "prawie", szybko się pochwalę.

No i - mam nadzieję - do zobaczenia! :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skuter już jest! :D Zaprzyjaźnieni mechanicy przygotowują go do jazdy i... jeszcze tylko formalny dokument zwany prawem jazdy i w drogę!

866609507e85dd52med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Gratki dla ArtCho,

eMKa dzięki. Przez Ciebie wczoraj trochę za późno poszedłem spać! !w00t

Przeglądałem zdjęcia z rajdu katyńskiego, a później z Waszej z Plebanem wyprawy transalpejskiej. Piękne miejsca, ciekawe wydarzenia, świetne zdjęcia! Sam jestem fanem alp - od dziesięciu lat jeżdżę tam na letnie wakacje: cenowo podobnie do Zakopanego, a takich kolejek na Kasprowy są tam setki. No i ze Szczecina jadę mniej więcej tyle co do Zakopca. Póki co za pomocą 400 - choć za każdym razem, kiedy widziałem objuczonych dwukołowców na serpentynach prowadzących do przełęczy, tak jakoś chciało mi się tak samo...

A w zeszłym roku mama namówiła mnie, aby odwiedzić jej miejsce urodzenia i wczesnej młodości - Szarkowszczyzna i Głębokie na obecnej Białorusi (kiedyś to były nasze kresy wschodnie). Żebyś widział moją mamę, jak z wypiekami opowiadała o swojej młodości i pokazywała miejsca, których nie widziała przez 60 lat... Bezcenne. :)

Odnośnik do komentarza

Panowie widze ze mamy tylko 22 osoby ktore wpisały sie na liste (dwie ze świnoujścia....) To nie znaczy ze nie ma wiecej maszyn smigających po naszych drogach. Poprostu nie ma chetnych na tego typu zabawe. W samym Świnoujściu widziałem kilka maxi jezdzców :T-maxsa, Majke ze dwa Burgi itd.. Ogolnie od jakiegos czasu widze "sporo" jednosladów. Moze dlatego ze sam zostałem Miłosnikiem jednosladów i głowa lata mi na boki . Wiec jesli ktos sie jeszcze nie wpisal a zaglada na to forum niech to zrobi, napewno nie zaszkodzi. !OKK Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
eMKa dzięki. Przez Ciebie wczoraj trochę za późno poszedłem spać! !jump

;) Sorki ;)

No to może kiedyś połączymy siły... Szkoda, że idzie czas zimowy, ale to szybko minie. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu wybieram się w stronę Szczecina - jak coś mi się "skrystalizuje" to się odezwę. Niestety chyba na 4-kołach, chociaż... :);)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, to dopisuje się do grupy zach-pom.

Na razie nie mam ani kartonika (chociaż zdałem A, ale robię razem z B, a B mam 27 października, więc jak w listopadzie dostanę prawko będzie dobrze), a po drugie poszukuje używanego sprzęgła i dzwonu do K2 400, bo ze starego praktycznie nic nie zostało :o

Ale w przyszłym sezonie można gdzieś pośmigać !OKK !bicz

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, to dopisuje się do grupy zach-pom.

Na razie nie mam ani kartonika (chociaż zdałem A, ale robię razem z B, a B mam 27 października, więc jak w listopadzie dostanę prawko będzie dobrze), a po drugie poszukuje używanego sprzęgła i dzwonu do K2 400, bo ze starego praktycznie nic nie zostało !OKK

Ale w przyszłym sezonie można gdzieś pośmigać :o !bicz

witam w naszym skromnym gronie :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam.Widzę Marku że zachodniopomorskie rośnie w siłę ;) czas by jakieś "zgrupowanko"skombinować.

Twoje pojawienie się zaszczepiło lub zmobilizowało coraz to większą rzeszę pozytywie zaszczepinych i zakręconych maxi maniaków.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zgrupowanie mile widziane.Trzeba coś zorganizować i trochę podyskutować (czytaj :) ) ;) .

Marek coś nie możemy się spotkać na GG !tut .Ja mam jeszcze trochę pracy (do 1. 11 - taka branża)ale po pierwszym będę bardziej uchwytny i wypoczywający !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zgrupowanie mile widziane.Trzeba coś zorganizować i trochę podyskutować (czytaj  :) ) !tut .

Czytaj "Mierzeja Wiślana".Początki są zawsze dalekie ale potem idzie jak "po maśle" ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zgrupowanie mile widziane.Trzeba coś zorganizować i trochę podyskutować (czytaj  :) ) !tut .

Czytaj "Mierzeja Wiślana".Początki są zawsze dalekie ale potem idzie jak "po maśle" ;)

Grzesiek pracuje nad tym trochę mi termin nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie byśmy się zjawili ale niesety termin już wcześniej był zajęty.Najpierw mały to być targi branżowe,ale po wczorajszym dniu znowu się pozminiało i mam egzamin państwowy na agenta ubezpieczeniowego :D .Także jak by co to w przyszłości wasze 2oo i 4oo wiecie gdzie ubezpieczać :P .

Ale na następnym spotkaniu mam nadzieje, że się zjawimy.

Bobas,z który miłałem przyjemność się spotkać osobiście obiecał mi, że o najbliższym spotkaniu kuj-pom da znać na PM, także czekam z niecierpliwością :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...