Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

W związku z pewnymi zmianami zarówno personalnymi jak i sprzętowymi, pozwolę sobie przedstawić zaktualizowaną listę aktywnych członków Grupy Zachodniopomorskiej:

1. bilety [Marek] + Zosia - maxi skuter: BMW C650 GT - (Szczecin)

2. melmacie [Maciek] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Szczecin)

3. ArtCho [Artur] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Szczecin - Bezrzecze)

4. Samba [Joanna] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

5. Sent [Piotr] – maxi skuter: Honda Intergra 700 - (Szczecin)

6. wooferai [Arek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

7. Rzelu [Jacek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

8. kowal [Mariusz] - maxi skuter: Aprilia Atlantic Sprint 400 - (Szczecin)

9. qszysiek [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

10. Urbi [Wojtek] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin) [tel. 602226206]

11. burgifan [Maciek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

12. minimi1 [Piotr] - maxi skuter: Honda Forza 300 - (Szczecin)

13. kunisz [Ryszard] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

14. azjon [Wiesiek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin - Wołczkowo) [tel. 604914033]

15. hrabia [Piotr] - maxi skuter: Honda Integra 700 - (Szczecin)

16. grota10 [Grzegorz] + Dorota - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin - Police) [tel. 606903319]

17. KriSSo [Krzysiek] - maxi skuter: Honda SW-T600 - (Szczecin)

18. Rogierro [Roger] - maxi skuter: Kymco Xciting 400 - (Szczecin)

19. Joshua_77 [Tomek] - motocykl: Yamaha Fazer 600 - (Szczecin)

20. romeo1971 [Romek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

21. marekb9t [Marek] - maxi skuter: Malaguti Spidermax RS 500 - (Szczecin)

22. SlawoyAMD [sławek] + Gosia - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście) [tel. 604061705]

23. romano77 [Roman] + Gosia - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

24. KOT45 [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Świnoujście/Wolin) [tel. 603666674]

25. darecki2059 [Darek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Świnoujście)

26. Robsson [Robert] - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

27. szneka [Piotr] - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście)

28. wd40 [Waldek] + Merida [Jola] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Wolin)

29. czemil [Emil] - maxi skuter: Honda Forza 125 - (Świnoujście)

30. Bob [bogdan] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Złocieniec)

31. Elvis [Mirek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Stargard Szczeciński)

32. damianus2222 [Damian] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Czaplinek)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Elvis, czytaj ze zrozumieniem.

Napisałem pogrubioną czcionką, że jest to lista AKTYWNYCH członków GZ, czyli tylko tych osób, które aktywnie biorą udział w życiu GZ zarówno na Forum oraz przynajmniej kilkakrotnie w roku uczestniczą w cotygodniowych spotach czy organizowanych spotkaniach, miniwyprawach lub przejażdżkach.

Mam nadzieję, że teraz jasno zdefiniowałem powyższą listę.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich pozostałych do większej aktywności i integracji z nami.

Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam brać udziału w tych "przeciągankach", ale przypominam, że na edycję postów jest 30 min.

Z dat i godzin napisania owych, nie jest jednak prawdą to, co napisałeś.

Urbi edytował post 4 minuty po jego napisaniu i to jest widoczne.

Dalej nie chce mi się wnikać i bawić w dziecinne podchody.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvisie, Urbi napisał posta i chwilę później go edytował o 1:22 NAD RANEM, a Ty napisałeś posta o 21:36, czyli niespełna 20 godzin później :).

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bardzo istotnym w każdym "ugrupowaniu" jest fakt aktywności i doskonale to rozumiem.

Co z tego, że ktoś "gdzieś i kiedyś zapisał się na listę" ...

Może stracił zainteresowanie, a może nawet nie wie, że po latach jest dalej na tej "liście" :D ... to takie tworzenie grupy na siłę i na pokaz w stylu: jest nas właściwie stu, ale widziałem przez ostatnie 3 lata dwudziestu :Jumpy: ...

Odnośnik do komentarza

Hej.

Poproszę o ewentualne zapisanie mojego Bartusia jako plus członka grupy. Przeczytał listę i zmartwił się, że mimo każdego uczestnictwa w spotkaniach czwartkowych oraz w miarę możliwości innych spotkaniach nie ma go na liście. Zróbmy przyjemność dzieciakowi...............Pozdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Próbując uporządkować listę członków GZ, biorąc pod uwagę zarówno aktywność i zaangażowanie na Forum Burgmanii oraz w życiu i działalności naszej Grupy, jak również starając się nadążyć za zmianami sprzętowymi, pozwolę sobie przedstawić zaktualizowaną listę AKTYWNYCH członków Grupy Zachodniopomorskiej:

1. bilety [Marek] + Zosia - maxi skuter: BMW C650 GT - (Szczecin)

2. melmacie [Maciek] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Szczecin)

3. ArtCho [Artur] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Szczecin - Bezrzecze)

4. Samba [Joanna] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

5. Sent [Piotr] – maxi skuter: Honda Intergra 700 - (Szczecin)

6. wooferai [Arek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

7. Rzelu [Jacek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

8. kowal [Mariusz] - maxi skuter: Aprilia Atlantic Sprint 400 - (Szczecin)

9. qszysiek [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

10. Urbi [Wojtek] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin) [tel. 602226206]

11. burgifan [Maciek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

12. minimi1 [Piotr] - maxi skuter: Honda Forza 300 - (Szczecin)

13. kunisz [Ryszard] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

14. azjon [Wiesiek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin - Wołczkowo) [tel. 604914033]

15. Matrix [Janusz] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

16. hrabia [Piotr] - maxi skuter: Honda Integra 700 - (Szczecin)

17. grota10 [Grzegorz] + Dorota - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin - Police) [tel. 606903319]

18. KriSSo [Krzysiek] - maxi skuter: Honda SW-T600 - (Szczecin)

19. Rogierro [Roger] - maxi skuter: Kymco Xciting 400 - (Szczecin)

20. Joshua_77 [Tomek] - motocykl: Yamaha Fazer 600 - (Szczecin)

21. romeo1971 [Romek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

22. marekb9t [Marek] + Iza - maxi skuter: Malaguti Spidermax RS 500 - (Szczecin)

23. SlawoyAMD [sławek] + Gosia - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście) [tel. 604061705]

24. romano77 [Roman] + Gosia - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

25. KOT45 [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Świnoujście/Wolin) [tel. 603666674]

26. darecki2059 [Darek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Świnoujście)

27. Robsson [Robert] - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

28. szneka [Piotr] - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście)

29. wd40 [Waldek] + Merida [Jola] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Wolin)

30. czemil [Emil] + Bartuś - maxi skuter: Honda Forza 125 - (Świnoujście)

31. Bob [bogdan] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Złocieniec)

32. Elvis [Mirek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Stargard)

33. damianus2222 [Damian] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Czaplinek)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirku, idź, idź. Świeże powietrze na pewno dobrze Ci zrobi, bo widzę, że jesteś niczym fakir siedzący na dywanie z igieł.

Pozdrawiam również serdecznie i życzę przyjemnego spaceru.

Odnośnik do komentarza

Elvis nie wiem co bierzesz, ale daj mi namiary na to, chętnie spróbuję :)

Elvis bierze świeże powietrze w dużych ilościach.
Odnośnik do komentarza

Próbując uporządkować listę członków GZ, biorąc pod uwagę zarówno aktywność i zaangażowanie na Forum Burgmanii oraz w życiu i działalności naszej Grupy, jak również starając się nadążyć za zmianami sprzętowymi, pozwolę sobie przedstawić zaktualizowaną listę AKTYWNYCH członków Grupy Zachodniopomorskiej:

1. bilety [Marek] + Zosia - maxi skuter: BMW C650 GT - (Szczecin)

2. melmacie [Maciek] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Szczecin)

3. ArtCho [Artur] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Szczecin - Bezrzecze)

4. Samba [Joanna] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

5. Sent [Piotr] – maxi skuter: Honda Intergra 700 - (Szczecin)

6. wooferai [Arek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

7. Rzelu [Jacek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

8. kowal [Mariusz] - maxi skuter: Aprilia Atlantic Sprint 400 - (Szczecin)

9. qszysiek [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

10. Urbi [Wojtek] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin) [tel. 602226206]

11. burgifan [Maciek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

12. minimi1 [Piotr] - maxi skuter: Honda Forza 300 - (Szczecin)

13. kunisz [Ryszard] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

14. azjon [Wiesiek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin - Wołczkowo) [tel. 604914033]

15. Matrix [Janusz] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

16. hrabia [Piotr] - maxi skuter: Honda Integra 700 - (Szczecin)

17. grota10 [Grzegorz] + Dorota - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin - Police) [tel. 606903319]

18. KriSSo [Krzysiek] - maxi skuter: Honda SW-T600 - (Szczecin)

19. Rogierro [Roger] - maxi skuter: Kymco Xciting 400 - (Szczecin)

20. Joshua_77 [Tomek] - motocykl: Yamaha Fazer 600 - (Szczecin)

21. romeo1971 [Romek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

22. marekb9t [Marek] + Iza - maxi skuter: Malaguti Spidermax RS 500 - (Szczecin)

23. SlawoyAMD [sławek] + Gosia - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście) [tel. 604061705]

24. romano77 [Roman] + Gosia - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

25. KOT45 [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Świnoujście/Wolin) [tel. 603666674]

26. darecki2059 [Darek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Świnoujście)

27. Robsson [Robert] - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

28. szneka [Piotr] - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście)

29. wd40 [Waldek] + Merida [Jola] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Wolin)

30. czemil [Emil] + Bartuś - maxi skuter: Honda Forza 125 - (Świnoujście)

31. Bob [bogdan] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Złocieniec)

32. Elvis [Mirek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Stargard)

33. damianus2222 [Damian] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Czaplinek)

Urbi, dziękuję ci serdecznie za umieszczenie Bartka na liście. Bardzo się chłopak cieszy.....i już czeka na kolejny czwartkowy spot.(albo na świnoujśkiego McDonalda). Ważne, że skuterowo myśli.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W mojej skromnej ocenie zamieszczenie Bartusia na liście obok swojego tatusia Emila to super gest ze strony naszej społeczności. Bartek w ostatnim czasie jest częściej na spotach niż inni członkowie GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również nie brałem udziału w tworzeniu tej listy ale dzięki tej liście mam szerszy pogląd na to Kto wśród całej naszej GZ jest aktywnym członkiem (bardziej tu chodzi o to czy bywa na spotach, uczestniczy w krótkich jak i w dłuższych wyprawach niż o to czy napisze na forum kilka słów). Jest przecież wielu burgmaniaków z długim stażem, którzy nie mają daru do pisania (ja sam takowego nie posiadam ale lubię czytać to co piszecie).

Pisząc, że to miły gest ze strony naszej społeczności miałem na myśli to, że prawdopodobnie większości z nas nie przeszkadza a raczej popiera fakt, że na takiej liście pojawiły się osoby, które czynnie biorą udział w życiu GZ.

Jak już pisałem nie mam daru do pisania ale spróbuję zobrazować mój tok rozumowania. Ostatnio mój pracownik jest na długotrwałym zwolnieniu lekarskim ( jest na etapie przyjmowania chemii :( ), my jako załoga postanowiliśmy, że z naszych składek uszczkniemy po trochu aby zebrała się kupka i przekazaliśmy uzbieraną kwotę jego żonie. Niestety jak to w życiu bywa nie wszyscy dorzucili cegiełkę ale rodzina naszego pracownika otrzymała pomoc od naszej społeczności. Tak więc, nie wszyscy muszą być jednomyślni aby mówić, że ... no właśnie chodzi o tę społeczność itd.

A już tak abstrahując to ja się nie zgadzałem na przybycie uchodźców a mówią , że Polska się zgodziła

A mówiłem , że nie mam talentu do pisania :) , więc czytających proszę o lekkie przymrużenie oka na powyższy tekst.

P.S.

Wszyscy umieszczeni na liście "Świnoujszczaki" cyklicznie spotykają się na naszych czwartkowych spotach, które czasem wypadają w środę, w piątek lub kiedy tylko możemy się spotkać. Dzwonimy do siebie, odwiedzamy na kawce w pracy, pomagamy sobie, jeździmy w różnych składach ( w zależności od mozliwości), razem cieszymy się szczęściem naszych kolegów i ich rodzin, przy akcjach charytatywnych wspieramy inne kluby motocyklowe... kurde, my faktycznie coś fajnego robimy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robercie ... jaką społeczność masz na myśli? ... ja w tym udziału nie brałem ... to gest ze strony Urbiego - twórcy listy aktywnych członków GZ ...

Elvis, w jakim celu to napisałeś?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że przedstawiona przeze mnie lista aktywnych członków GZ, wzbudza rożne emocje.

Przypominam tylko, że lista jest otwarta i wszelkie zmiany, sugestie czy poprawki mile widziane. Przyznam, że jeśli chodzi o naszych kolegów ze Szczecina, to nie mam problemu z usystematyzowaniem listy, to w przypadku osób z pozostałej części województwa, wpisując osoby opierałem się na aktywności forumowej, uczestnictwie w ubiegłorocznych spotkaniach i imprezach organizowanych przez nas oraz na informacjach i fotografiach z regionalnych spotów.

Więc jeśli kogoś pominąłem albo wpisałem a uważacie że nie powinien być na tej liście, proszę o informacje. Jestem otwarty na wszelkie uwagi czy słowa krytyki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po otrzymaniu informacji i sugestii od kolegi ze Stargardu, aktualizuję listę AKTYWNYCH członków Grupy Zachodniopomorskiej:

1. bilety [Marek] + Zosia - maxi skuter: BMW C650 GT - (Szczecin)

2. melmacie [Maciek] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Szczecin)

3. ArtCho [Artur] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Szczecin - Bezrzecze)

4. Samba [Joanna] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin)

5. Sent [Piotr] – maxi skuter: Honda Intergra 700 - (Szczecin)

6. wooferai [Arek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

7. Rzelu [Jacek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

8. kowal [Mariusz] - maxi skuter: Aprilia Atlantic Sprint 400 - (Szczecin)

9. qszysiek [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

10. Urbi [Wojtek] - maxi skuter: Yamaha T-Max 500 - (Szczecin) [tel. 602226206]

11. burgifan [Maciek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

12. minimi1 [Piotr] - maxi skuter: Honda Forza 300 - (Szczecin)

13. kunisz [Ryszard] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Szczecin)

14. azjon [Wiesiek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin - Wołczkowo) [tel. 604914033]

15. Matrix [Janusz] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Szczecin)

16. hrabia [Piotr] - maxi skuter: Honda Integra 700 - (Szczecin)

17. grota10 [Grzegorz] + Dorota - maxi skuter: Kymco Xciting 500 - (Szczecin - Police) [tel. 606903319]

18. KriSSo [Krzysiek] - maxi skuter: Honda SW-T600 - (Szczecin)

19. Rogierro [Roger] - maxi skuter: Kymco Xciting 400 - (Szczecin)

20. Joshua_77 [Tomek] - motocykl: Yamaha Fazer 600 - (Szczecin)

21. romeo1971 [Romek] - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Szczecin)

22. marekb9t [Marek] + Iza - maxi skuter: Malaguti Spidermax RS 500 - (Szczecin)

23. SlawoyAMD [sławek] + Gosia - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście) [tel. 604061705]

24. romano77 [Roman] + Gosia - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

25. KOT45 [Krzysiek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 650 - (Świnoujście/Wolin) [tel. 603666674]

26. darecki2059 [Darek] - maxi skuter: Yamaha Majesty 400 - (Świnoujście)

27. Robsson [Robert] - maxi skuter: Honda Integra 750 - (Świnoujście)

28. szneka [Piotr] - maxi skuter: Kymco MyRoad 700 - (Świnoujście)

29. wd40 [Waldek] + Merida [Jola] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Wolin)

30. czemil [Emil] + Bartuś - maxi skuter: Honda Forza 125 - (Świnoujście)

31. Bob [bogdan] - maxi skuter: Honda SW-T400 - (Złocieniec)

32. Elvis [Mirek] - maxi skuter: Suzuki Burgman 400 - (Stargard)

33. andrew70 [Andrzej] + Adrian - maxi skuter: Honda Silver Wing 600 - (Stargard)

34. damianus2222 [Damian] - maxi skuter: Malaguti Spidermax GT 500 - (Czaplinek)

Jeśli widzicie jakieś błędy, albo dane są nieaktualne lub macie jakieś sugestie, proszę o komentarze w tym temacie.

P.S. Mam nadzieję Mirku, że lista jest już właściwa i jesteś usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur ... z uwagi na świateczną atmosferę ... nie odpowiem ...

Możesz jednak zapytać Wojtka ,,, on wie ... i być może Ci odpowie ...

Mnie jako mnie, cała ta lista przestała interesować ...

.

Edit ... w sumie nie pytaj Wojtka ... odpowiem Ci ...

Nie podoba mi się ostatnia wersja listy przedstawionej przez Wojtka ... to jest jego wersja i ja się z nią nie utożsamiam ...

Wojtek, zgodnie z własnym "widzi mi się", umieszcza lub wykreśla osoby na tej liście ...

Na PW przedstawiłem mu moją propozycję poprawki ale on chce bym zrobił to w tym temacie ... krótko mówiąc moja propozycja pozostała bez odzewu ...

Nie jest to odpowiedź na moje pytanie. Nie spytałem dlaczego to napisałeś (czyli co było powodem, że to postawiłeś takie pytanie).

Elvis, pozwól, że sparafrazuję swoje pytanie: co chciałeś osiągnąć, co miało się wydarzyć po napisaniu pytania? Co miałeś na celu pisząc to pytanie?

Odnośnik do komentarza

W mojej skromnej ocenie zamieszczenie Bartusia na liście obok swojego tatusia Emila to super gest ze strony naszej społeczności. Bartek w ostatnim czasie jest częściej na spotach niż inni członkowie GZ.

Dzięks Robert za miłe słówko.

Biorąc fakt, że Bartek ma dopiero 9 lat, uznaję za pewien sukces, że chce sie spotykać. Ma już pewien pogląd na moto i przynajmniej raz w tygodniu sprawdza, czy już na tyle urósł i dosięga do ziemi na skucie (dla mnie to słodkie).

Poza tym wspólnie obejrzeliśmy chyba wszystkie filmiki ze spotów Świnoujściu na Youtubie.

Burgmania moim zdaniem jest fajna również poprzez to, że jest rodzinna. I mam nadzieję, że tak zostanie.

Osobiście listę traktuję poglądowo i lubię sobie poczytać o zmianach np. sprzętu, ale proszę dajmy wszyscy na luz - razem jeździmy, razem gadamy, po co spory?

Pogody wam (nam) życzę

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proponuję dopisać jeszcze Kolegę Arka (pacark), który jest obecny zarówno na forum, jak również uczestniczył w przejażdżkach i sądzę, że jeszcze z nami nie raz pojeździ. Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...