Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Zachodniopomorska Szczecin - gdzie się spotykamy


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    226

  • ArtCho

    103

  • bilety

    61

  • Rzelu

    56

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sępy.... :-)

Sami mi coś urwaliście pod plastikiem podczas podziwiania, żeby tylko dostać Go/Ją "transwestyta?" w swoje ręce.

Pewnie dobrze wiecie gdzie co połączyć skoro takie propozycje.

Wkurza mnie Suzi, ale nie poddam się, ujarzmię ją, wredną jędzę.... :-)

Odnośnik do komentarza

Sępy.... :-)

Sami mi coś urwaliście pod plastikiem podczas podziwiania, żeby tylko dostać Go/Ją "transwestyta?" w swoje ręce.

Pewnie dobrze wiecie gdzie co połączyć skoro takie propozycje.

Wkurza mnie Suzi, ale nie poddam się, ujarzmię ją, wredną jędzę.... :-)

Zastanów się co robisz?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sępy.... :-)

Sami mi coś urwaliście pod plastikiem podczas podziwiania, żeby tylko dostać Go/Ją "transwestyta?" w swoje ręce.

Pewnie dobrze wiecie gdzie co połączyć skoro takie propozycje.

Wkurza mnie Suzi, ale nie poddam się, ujarzmię ją, wredną jędzę.... :-)

Po co te nerwy, propozycja otwarta nadal czekam...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, Burek odpalił i dojechał do garażu Romano... Jak coś, to dzwoń, podam ci do niego numer telefonu to umówicie się na odbiór sprzętu... Pomierzyłem napięcia i po prostu nie masz ładowania (12.11V pokazuje na włączonym silniku), czyli albo alternator, albo regulator napięcia. Masę też można przy okazji sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Arku, mówiłem od początku że ta dieta bezalkoholowa to niewypał. I tak straciłeś masę.

Ale przynajmniej jako jedyny masz LS 650 24V :)

Odnośnik do komentarza

Ale za to trochę masy alkoholowej przybrałem na naszym zlocie zachodniopomorskim. :-)

Więc może i Burek też odzyska masę?

A po drugie stoi obok zacnej w garażu to może ze wstydu załapie tę masę jak należy. :-))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś przed godz. 19, jadąc na spontaniczny spocik GZ, s właściwie stojąc na światłach na skrzyżowaniu ulic Szafera i Wojska Polskiego, spotkałem uśmiechniętego kierownika wiśniowej Hondy Helix, którego bardzo serdecznie pozdrawiam i zapraszam do uczestnictwa w Forum Burgmanii i naszej maxiskuterowej GZ.

Rownież pozdrawiam i zapraszam ponownie na czwartkowe spoty, Jakuba, właściciela czarnego T-Maxa, którego dzisiaj spotkaliśmy i poznaliśmy na Wałach Chrobrego.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Rownież pozdrawiam i zapraszam ponownie na czwartkowe spoty, Jakuba, właściciela czarnego T-Maxa, którego dzisiaj spotkaliśmy i poznaliśmy na Wałach Chrobrego.

Do zobaczenia.

Witam serdecznie,

Postaram się podjechać kiedyś. Miło było spotkać tyle maszyn w jednym miejscu...

Pozdrawiam, Kuba

Odnośnik do komentarza

Ja tymczasem pozdrawiam z miejsca katastrofy CASA-295 w Mirosławcu. Wyruszyłem dzień wcześniej, zeby zająć lepsze łóżko w domku...

Odnośnik do komentarza

Moc mi odeszla Krzysiu,napiszę jutro...mimo wszystko było fajnie

Ano za sugestia Rzela wybralem sie skoro swit do poznania na pokazy lotnicze.Pomyslalem ze !scooter uda mi sie gdzies blizej podjechac.Nie mialem racji,zaden gliniarz z pyrlandii nie chcial mnie puscic blizej niz jakies 1,5km od wejscia,reszta drogi na kamasz,no chyba ze okaze bilet VIP-oski.Ano ze pogoda byla :thumbsup: uwalilem sie na trawie z drugiej strony lotniska,pod siatka,zachecony obecnymi tam tubylcami.Miejscowka zacna,widoki takie ze :jawdrop: Lekko po poludniu,kiedy wzmozyl sie ruch samolotow pasażerskich,a miedzy akrobacjami z tego powodu powstawaly coraz dluzsze przerwy,przypomnialem sobie o zlocie junakow w Kaliszu Pomorskim.Lekko nie podrodze,no ale coz.Wzialem azymut na Oborniki,Czarnkow,Czcianke i dalej Tuczno,Hanki,Miroslawiec i juz o krok od Kalisza.Niestety i tam nie chcieli mnie wpuscic,chyba ze uiszcze stosowna oplate.Zawinalem sie wiec z tamtad,a zeby nie bylo latwo skrecilem nieco w prawo i pogonilem przez poligony drawskie.Nad jeziorem Glebokim gdzie stacjonowalem niegdys z wojskami polskimi,pol godzinny relaksik na pomoscie z nozkami w wodzie i jazda do domu.Byl juz wieczor,tak niechcacy,czy chcacy nawinelo sie ponad 600km

Odnośnik do komentarza

No ja odwaliłem podobną drogę, właśnie wróciłem z Poznania i też mnie moc opuściła, już nie mówiąc, że wczoraj jadąc do poznania miałem na sobie t shirta i rękawiczki i takoż się dziwacznie opaliłem- białe dłonie i spalone aż do ramienia- jak sięga t shirt- troche piecze, ale szczęśliwy jestem, że w domu

Odnośnik do komentarza

Ja w Ksliszu byłem dzisiaj rano ale tylko resztkę namiotów i skacowanych motocyklistów widziałem.jutro będę w Szczecinie i biorę sie za szukanie skutra

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robercie, ślinka cieknie na sam widok :) My w S-ciu spotkaliśmy się kameralnie bo Sławek do pracy na nocke.

Może uda się jeszcze spotkać w szerszym gronie na tych smacznych zeberkach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A my dziś, przy okazji czwartkowego spotu, pojechaliśmy szczecińską GZ na pyszne lody na Plac Orła Białego... Właściciel lodziarni, Marek, również użytkownik skutera m-ki Vespa, nie krył rozczarowania, że nie zaparkowaliśmy naszych maxi skuterów pod samą lodziarnią, tylko dalej gdzieś na parkingu... Powiedział, że miejsce skuterów jest pod samym wejściem do Jego lokalu i tu następnym razem mamy parkować.

Miły gość z tego Marka. Pozdrawiamy Cię serdecznie i do następnego razu. Zaparkujemy zgodnie z Twoim życzeniem pod samym wejściem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...