Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zamiast parady zrobic taki rajd jak to w Leborku zawsze bywa, z mapkami . Zawsze wszyscy się super bawili na takich rajdach bez wzgledu na wiek. ps. oprócz 1 osoby której kluczyki na chwilę w skanseniku wyparowały , pamiętacie to :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

Ja to raczej do parady się nie przył?czę bom nie maxi a 50-tka a i spowalniał bym kolumnę ... ja to raczej popilnuję parkingu w o?rodku :D

A po za tym to było by mi miło jakby dopisać do listy obecno?ci Natalię... jako osobę z któr? rad byłbym do Was zajechać.

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

Hoffi ja Ciebie mogę zabrać na plecaczek na czas parady :(

Wtedy będziesz na 100% nad?żać.

Je?li chodzi o przejazd 150 km, to wolałbym wtedy prędkosć przelotow? 70-80 km/h. A je?li chodzi o parade, to oczywi?cie, to nie będzie wy?cig, tylko "test" umiejętno?ci jazdy w kolumnie :( I pokazanie się całej Polsce, że jeste?my ;]

co do rajdu, to maxi się do tego nijak nadaj?... Konkurencje sprawno?ciowe rozumiem...

Pozdrawiam

Ja jestem z |wiebodzina (+/- 8 km :( ), ale jadę z ekip? Poznań.

Odnośnik do komentarza
Moze zamiast parady  zrobic taki rajd jak to w Leborku zawsze bywa, z mapkami  . Zawsze wszyscy się super bawili na takich rajdach bez wzgledu na wiek. ps. oprócz 1 osoby której kluczyki na chwilę w skanseniku wyparowały , pamiętacie to :(

Oczywiscie ze pamietamy :( . Zrobienie interiera pod trase jest troche czasochlonne, szkoda ze mieszkam tak daleko, chetnie bym sie tym zajal :( .

Co Ci przypomina ta fotka?

PS. Zrobienie takiej foty bedzie w Ryni niemozliwe--->>> tyle skuterow nie zmiesci sie w kadr :( .

chmielno9.jpg

Odnośnik do komentarza

Najwiekszy problem byłby z ludzmi bo do rajdu trzeba by z 10 osob obsługi minimum. Kurcze jako? zajebisty sentyment mam do zlotow Lemborkowych :( Zawsze podroze i pobyt tam wiazal sie z mas? przygód.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Najwiekszy problem byłby z ludzmi bo do rajdu trzeba by z 10 osob obsługi minimum.

Mario... a sk?d chcesz wzi??ć tych 10 ludzi do obsługi rajdu? Może dasz kogo? z Microsoftu?

Ten zlot to ma być odpoczynek a nie tyrka. Chcemy oczywi?cie zapewnić wszystkim jak najwięcej atrakcji ale nie s?dzę, żeby rajd z pkt. kontrolnymi był do zrealizowania... no chyba, że tak jak pisałem- dasz Mario ludzi. Rozumiem, że sam chętnie się w to także zaangażujesz?

Odnośnik do komentarza

Jak napisałem to wiadomo zebym w to wszedł ze swoim czasem i nagrodami :( (nagrody na konkursy zalatwie ) Ale rozumiem ze do rajdu trzeba ludzi i wiem ze to nie wyjdzie , tak sobie tylko przypominałem gło?no Lebork.

Odnośnik do komentarza
(...) (nagrody na konkursy zalatwie ) (...)

Hurrra, nie bedziemy musieli prac koszulek w Bulgarii, bedzie po prostu istny "Microsoft- look" :(:(:( !!!

Sposob obslugi: "rozpakuj- zaloz- ponos- wyrzuc" na nastepny dzien prosze powtorzyc :( .

Odnośnik do komentarza
(...) (nagrody na konkursy zalatwie ) (...)

Hurrra, nie bedziemy musieli prac koszulek w Bulgarii, bedzie po prostu istny "Microsoft- look" :(:(:( !!!

Sposob obslugi: "rozpakuj- zaloz- ponos- wyrzuc" na nastepny dzien prosze powtorzyc :( .

buhahaha nie ma to jak dobre podejscie do sprawy :(

A skad wiesz Bigu ze to beda koszulki :( ?? :(

Odnośnik do komentarza

Jak Mario mowi o nagrodach, to bardzo prawdopodobne ze beda to wlasnie koszulki :( . Ale moze nas pozytywnie zaskoczy...

Odnośnik do komentarza

Heh - je?li chodzi o nagrody za konkursy - cóż aby impreza nie została zdominowana przez jednego sponsora :( my?lę, że mogę spojrzeć do zapasów i zaproponować na nagrody np.... pare ..... koszulek :(

A może i inne, niekoniecznie koszulki się znajd? :( jest szansa, że do czerwca wytrzyma jeszcze pare kokosów :( choć na razie nie obiecuje

Odnośnik do komentarza
Heh - je?li chodzi o nagrody za konkursy - cóż aby impreza nie została zdominowana przez jednego sponsora :( my?lę, że mogę spojrzeć do zapasów i zaproponować na nagrody np.... pare ..... koszulek :(

A może i inne, niekoniecznie koszulki się znajd? :( jest szansa, że do czerwca wytrzyma jeszcze pare kokosów :( choć na razie nie obiecuje

No licytacja trwa, teraz kolej na Artiego...może by tak roczny karnet na przejazd A1 :(

Czy znane już s? konkurencje, bo my?lę że warto by potrenować przed zlotem :(

Pozdrawiam

RobB. :(

PS. z żalem przyj?łem wiadomo?ć że nie będziemy zwiedzać ko?ciołów :(

Odnośnik do komentarza

Witam.

Ja niestety dopiero teraz. Jutro rano będę dzwonił i coraz bardziej obawiam się o wolne miejsca. Chciałbym zarezerwować jaki? domek, ale o tym to pewnie mogę zapomnieć.

Mariusz, czy wszyscy rezerwuj?cy nocleg zapłacili? , bo może zrezygnuj? i wtedy powstanie problem ze strony o?rodka, że rezerwowali , a nie zapłacili.

Jakby co, ja mogę wpłacić od razu .

Chcę przyjechać z żon?, kolega wspominał, że też chętnie z nami pojedzie. Czyli z Torunia pojawi? się 3 osoby.

Mam tylko nadzieję, że nie wypadnie co?, co nie pozwoli przyjechać.

Pozdrawiam

laguna

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz, czy wszyscy rezerwuj?cy nocleg zapłacili? , bo może zrezygnuj? i wtedy powstanie problem ze strony o?rodka, że rezerwowali , a nie zapłacili.

Jakby co, ja mogę wpłacić od razu .

Chcę przyjechać z żon?, kolega wspominał, że też chętnie z nami pojedzie. Czyli z Torunia pojawi? się 3 osoby.

Laguna>> Z tego co wiem to jest jeszcze pare miejsc na o?rodku w hotelu. Rozmawiałem z kierowniczk? o?rodka jaki? tydzień temu i nie było problemu. Nie wiem jak jest teraz. Najpro?ciej zadzwonić.

Podaje raz jeszcze namiary na rezerwacje w o?rodku WDW Rynia.

Kontakt do o?rodka i rezerwacja miejsc

Elżbieta Szymczyk (0-22) 768- 01- 66

mail: wdw@wdwrynia.pl

Proszę tylko na wstępie zaznaczyć, że chodzi o zlot maxi skuterów www.burgmania.net bo mamy założon? oddzieln? kartę na rezerwację.

Ps. No i czekamy na Toruń :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Potwierdzam oficjalnie po raz enty że Willa zarezerwowana przezemnie nadal jest rezerwowana.

S?dzę, że moge powiedzieć "Do zobaczenia".

W domku mamy plany miec koło 8-10 osób(jeszcze \czekam na potwierdzennie paru)... Na miejscu zobaczymy ile miejsca będzie, bo jak jeszcze sporo luzów zostanie, to jesli będzie taka potrzeba to MOŻE będzie sie dało kogos jeszcze przyj?ć, ale to sie okaże na miejscu...

Pozdrowionko, Kuba

Mam ?piwór i makatkę, Olga też - szukamy miejsca na podłodze którego? z zaprzyjaĽnionych Wigwamów np. Wigwam-Kraków.

Odnośnik do komentarza

Toruń już dokonał rezerwacji!!!!!!!

Przyjedziemy w 3 osoby, ja z żon? i nasz bardzo dobry kolega, niestety nie ma skutera, ale to prawdziwy motocyklista (Yamaha-Drag Star)

Dla informacji.

Jest jeszcze kilka pokoi 3-sosbowych za 75zł z umywalk? (pawilon szkolny)

i kilka 3-osobowych za 150zł z telewizorem , łazienk? i chłodziark? - mam ten lepszy :(

Także Toruń powienien dotrzeć w pi?tek koło godziny 20-tej.

CZY ZAMAWIALI|CIE JUŻ POGODĘ????

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oto Najnowsza lista uczestników, którzy zadeklarowali przybycie na I- wszy Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterów (kolejno?ć przypadkowa):

1. MariuszBurgi (Wawa)

2. Dr. Big (Berlin)

3. Artix (Wawa)

4. Rudy (Wawa)

5. Przemo (Wawa)

6. Rybka (Wawa)

7. Dacja (Wawa)

8. Kubo (Kraków)

9. Zenek (Kraków)

10. Komar (Wawa)

11. Qwaki (Lublin)

12. Olga (Lublin)

13. Phantomek (Sandomierz)

14. Paweł 87 (Lublin)

15. Dee Jay (3 miasto)..... rezygnacja :(

16. Ultras (Wawa)

17. Piotr Tym (Wrocław)

18. Sławek (Wawa)

19. RobB (ŁódĽ)

20. Dziwak (ŁódĽ)

21. Voytaz (ŁódĽ)

22. Szaary+ plecaczek (Wrocław)

23. Mario (Wawa)

24. Simon (Olsztyn)

25. Legut 7 (Kraków)

26. Kris (Wawa)

27. Wentyl (Wawa)

28. RobR (Wawa)

29. Lamus (Wawa)

30. Ravenka (Wawa)

31. Ryszard+ Plecaczek (Lublin)

32. Pavson (Lublin)

33. Ermi (Toruń)

34. Szpak (Przemy?l)

35. Kamil+ Plecaczek (Wawa)

36. Sipor 2 (Wawa)

37. Iro

38. Counterox

39. Paweł 883

40. Hoffi (Poznań)

41. Tuszek (Poznań)

42. Żaba (Wawa)

43. Stokrotka (Wawa)

44. Majon+ Plecaczek

45. Duopiotr+ 1 osoba

46. Madzia (Poznań)

47. Marcinek (Poznań)

48. Krzych (Poznań)

49. Greatboy (ŁódĽ)

50. Marcin122 (Poznań)

51. Czapla

52. Damles (Kraków)

53. Rudzia (Wawa)

54. Andre (Sandomierz)

55. Kefir+ Plecaczek (Wawa)

56. Maximus1966 (Wawa)

57. Ricardo+ Plecaczek

58. Laguna+ Plecaczek+ 1 osoba (Toruń)

59. Marek i Łukasz (Gadimex Wawa)

60. Piotr, Krzysiek, Łukasz (... ?) (Scoterland Wawa)

61. Szorstki (Wawa)

Bardzo ważna sprawa...

Je?li kto? z zamieszczonych osób nie jest pewien swojego przyjazdu w 99% to proszę o sygnał (forum, @, gsm).

Jest to dla nas bardzo ważne z oczywistych powodów.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcze?niej, nie jestem pewien czy dam radę przyjechać, choć chęci s? wielkie.

Niestety równie wielka jest moja niepewno?ć "jutra".

Mogę jedynie powiedzieć że albo będę albo nie...

ERMI

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Przyjadę. Takie pytanie: chcę przyjechac na Sendzie (totalny hardcore:D) czy nie będziecie mieli nic przeciwko, je?li obok skuterów stanie małe endurko;)?? Wła?ciciel oczywi?cie też jest miło?nikiem skuterków;):blink:

Odnośnik do komentarza
Przyjadę. Takie pytanie: chcę przyjechac na Sendzie (totalny hardcore:D) czy nie będziecie mieli nic przeciwko, je?li obok skuterów stanie małe endurko;)?? Wła?ciciel oczywi?cie też jest miło?nikiem skuterków;):P

Hehe mi powiedziano ze moge przyjechac na kawie jesli beda ja mogli potem spalic i wrzucic do zalewu :blink:

Nie wiem jak u Ciebie bedzie :(

A tak serio to napewno nie bedzie problemu :P ale to juz powinien Mariusz napisac ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie sadze zeby ktos powiedzial ci ze nie mozesz imprezowac ze wszystkimi, inna sprawa to konkurencje specjalnie przygotowane pod maxi skutery (wreszcie) no ale to chyba az tak ci nie bedzie przeszkadzalo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wItam (:

Niejaki Art w przyplywie inwencji tworczej napisal

"konkurencje specjalnie przygotowane pod maxi skutery"

Cwicz wolna jazde :blink: kto wie moze udowodnisz ze AN jako ciezszy jest stabilniejszy (; Ja z checia zobacze rewanz.

Ps. Mariuszu jako konkurencje to moze dodaj pokaz mody.Kto wzbudzi wiecej smiechu (((;

Szacuneczek

Dziwak (Óć)

Yp-250 (01)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem !

Jako że nowy tu jestem, przedstawię się...

Paweł (38 lat), mieszkam w Z?bkach (rzut beretem od Megabete-u).

Parę lat temu jeĽdziłem czerwon? rakiet? - Piaggio Zip-em i bywałem czasami pod CP.

Było to w czasach kiedy Mariusz nie był Burgi jeno Helix, Artix przemieszczał się

na Superdziewi?tce, Rybka jeĽdziła na ?licznym ICE a Mario miał zamiar sprzedać X9

(nawet się do niej przymierzałem ale ?rodków było za mało)...

Po małej przerwie nabyłem skuterek (niestety ponownie 50-tka), ale nieco większy

od Zipka, tak abym znowu nie wygl?dał jak na psie.

Do rzeczy,

Zamierzam wpa?ć na zlot aby od?wieżyć stare kontakty. Jednak na noc chyba nie uda mi się zostać.

Tak więc rezerwacja nie będzie potrzebna. Czy w takim przypadku mogę być oficjalnie uczestnikiem zlotu

(wpłacę chętnie wpisowe) ?

Podobnie sprawa się ma z kumplem który przyjedzie ze mn? (Zegar/Piotrek/YP125).

Aha, przyjadę na Super9, więc nie będę brał udziału w konkursach... :blink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...