Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Bzzzzz

Komar doskanale wie jak szybko i dobrze działa serwis Suzuki w Lublinie i powiem że w Polsce jest to najlepszy serwis SKUTERÓW. Ciesze się że Qwaki Ci Pomógł i że już jeste? w domu.

Pozdrawiam Komar

Bzzzzzzz Bzzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

  • Sympatycy

cze?ć

będe jechał w sobote popołudniu do ryni,może jaka? mapka jak najszybciej przelecieć wa-we

ps.nieponaglam ale wiecie...już bym co pokukał

pozdrowienia pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czyli bedziesz jechal "katowicka" z mapka bedzie problem ale postram sie wytlumaczyc. Od Janek i Raszyna lecisz prosto, potem zjezdzasz na Jerozolimskie, oznaczona bedzie na trasie jako zjazd na Poznan, z drogi na poznan na rondzie Zeslancow Syberyjskich jedziesz na Bialystok, rondo to jest za galeria Blue City, poznasz na pewno, potem jedziesz caly czas na Bialystok i jak zobaczysz zjazd na Nieporet lub Zegrze to tam jedziesz a potem to juz dzwonisz. Oczywiscie jest droga krotsza ale opisowo ciezko wytlumaczyc. O ktorej planujesz dojechac, byc moze pociagne cie za soba lub Komar ktory bedzie tez czekac od twojej strony na Kubo, a moze poprostu umow sie z Kubo po drodze, np w Jankach. Opcji jest wiele. Od Janek czyli w sumie prawie od granicy Wa-wy do Ryni masz okolo 70-80 km przez Wa-we. Pozdrawiam

ps.

akurat od twojej strony musisz przejechac po przekatnej Wawe i naprawde ciezko jest wytlumaczyc.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

dzięki za rady ,ale jadę dopiero w sobote!!w wawie będe popoludniu,niewiem ile mogę jechać od katowic.zdomkuwyskocze okolo godziny 13.oo do katowic mam jaki? 45min.

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Ekipa Kraków = Ja + Damles(plecaczek)B400, Zenek + Madzia(plecaczek)Silver, Marek(sam) Atlantic...

Jedziemy tras? na Kielce,a póĽniej na Radom i Wawka...

Z Komarkiem jeste?my umówieni w końcu na godzinę 13.00 pod wczesniej wypisanym miejscem. Godzina się przestawił?, ponieważ w?tpię, zeby wyjeżdzaj?c o 09.00 dpojechać do Wawki w 3H z tankownaiem i jakim? zatrzymaniem po drodze na cole wl?cznie... Dlatego też lepiej dać godzinkę luzu, dla pewno?ci, zę się nie spóĽnimy...

Jesli po drodze rusza jaki? MaxiSkuterzysta, to niech mi da znać na gg(5214140) lub tel czy mail(wszystko w profilu), a bardzo chętnie przygarniemy Go/J? do grupy... jedziemy główn? drog?(autostrada?Droga szybkiego ruchu?? nieważne...) więc nie widze, problemu, zeby kto? do nas na trasie doł?czył, je?li tylko będzie chciał jechać troszkę szybciej niż 100km/h :D ...

Wstępnie się już spakowałem jakie? kilka dni temu, zeby zobaczyć się ile miejsca potrzebuję, bo jeszcze rzeczy plecaczka musza się zmie?cić... Ale odziwo wszytskie rzeczy(moje+plecaczek) + jeszcze 1 ?piwór wejd? pod siedzenie, wiec nie ma problemu i zadnej torby przypinać nie muszę...

testowałem wczoraj troszkę PMR'a i wiem już, że musze mieć zainstalowany przycisk, bo jak mam zał?czony vox, to łumik mi cały czas go z?łacza :D i nic z tym się nie da zrobić :D ... Ale przycisk jest równie fajny...

Pracuję też nad zakupem palma przed wyjazdem jeszcze ale nie wiadomo jak to się rozwinie...

Zobaczymy które numerki dostaniemy na wjeĽdzie...

To już chyba wszystko... Gor?co pozdrawiam wszystkich... :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja wyjeżdżam w pi?tek o godz.15 z pod firmy LCM SOKÓŁ (Lublin). Wszyscy chętni do wspólnej podróży mile widziani. Zbiórka koło firmy od 14.00 do 14.59. A o 15 ruszamy na Warszawę. Szybko?ć możemy dostosować, ale chciałbym aby była powyżej 90km/h.(120km/h) Czekam na chętnych. qwaki@sokol.lublin.pl

Mamy do pokonania 188km - prowadzi nas GPS Mapa Polski XL - czas podróży 120-160 minut.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

UWAGA...

Wła?nie dowiedziałem się, ze Nasza nowa Koleżanka Karolina, szuka miejsca jako plecaczek, na wyjazd do burgmanii...

Karolina jest z Krakowa, ale studiuje we Wrocławiu... Z krakowa niestety nie ma Jej kto wzi?ć, więc pozostaje Wrocław...

I tutj kieruję do Was pro?bę... jakby który? z Was wybierał się na zlocik i jechał sam i mieszkałby we Wrocławiu, albo wie, ze będzie przejeżdzał przez wrocek, to niech da Mi tutaj znać i byłoby BARDZO miło.... karolina poci?giem raczej nie pojedzie, wiec pozostaje jej tylko plecaczkowanie...

Mam nadzieje, że kto? wolny się znajdzie...

Dziękuję i pozdrawiam, Kuba(do zobaczenia ;) )

Odnośnik do komentarza

Panowie, co to za maniery B) , zostawic chetna na zlot dziewczyne na poboczu ;);) ?? Sam bym podjechal ;) , ale troche za bardzo "okrezna" droga, no i dodatkowo najprawdopodobniej startuje juz w czwartek ;) ...

Odnośnik do komentarza

Heh sam bym chętnie pomógł koleżance w potrzebie ale tak się składa że już mam pasażerkę ;)

Więc ja odpadam no ale może jeszcze kto? z Wrocka bedzie jechał??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe pomoc odwołana...

Mój plecaczek Damles nie jedzie z powodów "szkolnych", st?d zabieram Karolinkę z Krakowa w pi?tek... ;)B);)

Dzięki za chęć pomocy i oczywi?cie do zobaczenia na zlociku...(to już niespełna 9 dni ;) cieszę się jak dziecko...

Pozdrowionka, Pa ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zlot już za chwile, więc zamieszczam mały szkic dojazdu (przepraszam za jako?ć ;) ) na zlot.

rotationofmapkadojazdudowdwryn.jpg

Wjeżdżamy z drogi ł?cz?cej Marki i Zegrze (Nieporęt) w drogę na Białobrzegi. Wjazd znajduje się w okolicy mostku tuż przy kanałku Żerańskim. Dalej już jest bardzo łatwo. Mijamy rondo jad?c wzdłuż zalewu (nie skręcamy na Radzymin ! ;) ). Mijamy kilka winkli, o?rodków wczasowych po lewej i kiedy wjedziemy w las należy wyszukiwać ta?m SUZUKI. Skręcamy w lewo na o?rodek. Mijamy szlaban i jedziemy tak jak prowadzi droga na rysunku.

Rozrysowałem wszystko na samym o?rodku aby unikn?ć zbędnych poszukiwań i pytań. Należy kierować się na RECEPCJE. Nasze miejsce zlotu znajduje się tuż za RECEPCJˇ.

Postaramy się porozstawiać jak najwięcej znaków ze strzałkami ZLOT i logo Burgmanii aby ułatwić dojazd.

A teraz o samej paradzie: Wrzucam obraz z tras? parady, któr? przygotował dla nas Artix. Cała trasa będzie miała ok. 50 km. Będziemy stawali w Radzyminie na rynku gdzie zrobimy fotki pami?tkowe. Czas postoju ok. 1 godz. Czas przejazdu całej parady z prędko?ci? ok. 50- 60 km/h będzie wynosić ok. 2.5 godziny.

mapkaparady0xk.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli się nie mylę to dane do GPS wygl?daj? następuj?co:

N 52*27'55.37"

E 21*04'19.78"

Jeżeli się mylę to poprawcie.

Edit: poprawiłem "E"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystko PIĘKNIE i ładnie... Do zlotu 8 dni, czyli 8 dni do wielkiej zabawy i pierwszego Zlotu burgmania...

Mapka musze przyznać PIERWSZA KLASA... Mariusz Ty to masz zdolno?ci rysunkowe ;);) Musisz Nam wieczorami rysować... ;)

Ja już niemogę się doczekać, jak zapewne każdy, s?dzę, że to będzie zlot nie do zapomnienia...

Dane do GPS, bardzo fajna rzecz dla tych którzy maj?, a jad? sami, bez przewodnika B) ...

Może sam też będę zaopatrzony w udogodnienia techniki, ale raczej mi się one ie przydadz?, bo będziemy mieć osobistego Komara :) jako przewodnika... Wiecie Mieszkacie w Willi to i macie Komara ;) (Pozdro 4U)

To byłoby na tyle... Dzięki za wiadomo?ci update'owane i pozdrówka, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
E 21*07'19.78"

Hm, u mnie na mapie wychodzi na pewno nie E 21*07'19.78"

Predzej 21°04'.... , no ale mam stara mape Polski garmina...(N 52°27'55" E 21°04'07") odczytane.

Czyli roznica ok. 2,5km... hehe zapisze sobie te wspolrzedne i sprawdze na miejscu ;).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mapka musze przyznać PIERWSZA KLASA... Mariusz Ty to masz zdolno?ci rysunkowe ;)  :)  Musisz Nam wieczorami rysować... ;)

Mariusz co za zdolno?ci manualne  . Z taka mapka nikt nie zabł?dzi 

hehehehe mapke rysowałem w biegu 3 minuty bo nie mam czasu ale jak się podoba to na zlocie co? Wam jeszcze wykaligrafuje ;);)B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu masz całkowit? rację - to ja strzeliłem bł?d -upsss- patrz?c na czwórkę wpisałem siódemkę.

Już poprawiłem więc powyżej aktualne współrzędne do GPS

A przy okazji - gdzie na klawiaturze znajduje się znak "stopnia"

P.S. Żeby się rozruszać przed zlotem BURGMANIA ruszam jutro rano na zlot motocyklowy "TRYKOWISKO"

N 51*31'53.82"

E 23*01'02.77"

Zobaczę co nowego robi się na zlotach i obadam o?rodek to może zmienimy Firlej na ciekawszy.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jednak wyjazd służbowy odwołany a raczej przełożony ;) .

Je?li mimo braku wcze?niejszego zgłoszenia i rezerwacji zostanę wpuszczony na teren zlotu ;) to w zależno?ci od negocjacji z małżonk? dojadę albo już na paradę, albo dopiero na sobotni wieczór.

Miło będzie poznać trochę ludzi z podobnym zboczeniem i poczuć ten klimat zlotowy.

Nie będę nocował, ewentualne opłaty uiszczę na miejscu (je?li to nie problem)

Pozdrawiam

Obelix

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oto Najnowsza lista uczestników, którzy zadeklarowali przybycie na I- wszy Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterów (kolejno?ć przypadkowa):

1. MariuszBurgi (Wawa)

2. Dr. Big (Berlin)

3. Artix (Wawa)

4. Rudy (Wawa)

5. Przemo (Wawa)

6. Rybka (Wawa)

7. Dacja (Wawa)

8. Kubo (Kraków)

9. Zenek (Kraków)

10. Komar (Wawa)

11. Qwaki (Lublin)

12. Olga (Lublin)

13. Phantomek (Sandomierz)

14. Paweł 87 (Lublin)

15. Dee Jay (3 miasto)+ 2 osoby rezygnacja ;) a może :) ?

16. Ultras (Wawa)

17. Piotr Tym (Wrocław)

18. Sławek (Wawa)

19. RobB (ŁódĽ)

20. Dziwak (ŁódĽ)

21. Voytaz (ŁódĽ)

22. Szaary+ plecaczek (Wrocław)

23. Mario (Wawa)

24. Simon (Olsztyn)

25. Legut 7 (Kraków) rezygnacja ;)

26. Kris (Wawa)

27. Wentyl (Wawa)

28. RobR (Wawa)

29. Lamus (Wawa)

30. Ravenka (Wawa)

31. Ryszard+ Plecaczek (Lublin)

32. Pavson (Lublin)

33. Ermi (Toruń)

34. Szpak (Przemy?l)

35. Kamil+ Plecaczek (Wawa)

36. Sipor 2 (Wawa)

37. Iro

38. Counterox

39. Paweł 883

40. Hoffi (Poznań)

41. Tuszek (Poznań)

42. Żaba (Wawa)

43. Stokrotka (Wawa)

44. Majon+ Plecaczek

45. Duopiotr+ 1 osoba

46. Madzia (Poznań)

47. Marcinek (Poznań)

48. Krzych (Poznań)

49. Greatboy (ŁódĽ)

50. Marcin122 (Poznań)

51. Czapla

52. Damles (Kraków) rezygnacja ;)

53. Rudzia (Wawa)

54. Andre (Sandomierz)

55. Kefir+ Plecaczek (Wawa)

56. Maximus1966 (Wawa)

57. Ricardo+ Plecaczek

58. Laguna+ Plecaczek+ 1 osoba (Toruń)

59. Marek i Łukasz (Gadimex Wawa)

60. Piotr, Krzysiek, Łukasz (... ?) (Scoterland Wawa)

61. Szorstki (Wawa)

62. 2 osoby (Wrocław)

63. 2 osoby (Płock)

64. Gosia (Wawa)

65. Scottie+ plecaczek (Krakow)

66. Obelix (Wawa)

Bardzo ważna sprawa...

Je?li kto? z zamieszczonych osób nie jest pewien swojego przyjazdu w 99% to proszę o sygnał (forum, @, gsm).

Jest to dla nas bardzo ważne z oczywistych powodów.

Aktualnie lista wszystkich uczestników obejmuje ponad 80 osób ;) . Wła?nie dostałem zgłoszenie od kolejnej osoby z Płocka, która dojedzie do nas na Atlanticu 500 i jeszcze innej na Burgmanie 250 z Wrocławia. Obie z plecaczkami B) ...

Odnośnik do komentarza

ja wiem ze na kazdym kroku zmieniam zdanie ;), ale mozliwe ze 3 osoby z trojmiasta sie zjawi?, także reprezentacja 3miasta mozliwe ze sie pojawi ...

poprostu ten napis obok mojej ksywy (rezygnacja ;) ) tak mnie gryzie w oczy ... ;)

w sobote z samego rana mamy zamiar wyjechac ... ale niestety takze w sobote mamy zamiar wracac ... takie s? plany, i mam nadzieje ze wypal? ... :-)

przyjede Ja i znajomy na x9 250 ... no i mozliwe ze jeden plecaczek sie doczepi :-)

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Mariusz z tego co wiem czyli napewno nie jedzie Damles i Legut z Krakowa ale za to pojawie sie ja i moze jeszcze jeden kolega z Krakowa ale to sie okaze na dniach. Ja jade napewno.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mariusz z tego co wiem czyli napewno nie jedzie Damles i Legut z Krakowa ale za to pojawie sie ja i moze jeszcze jeden kolega z Krakowa ale to sie okaze na dniach. Ja jade napewno.

Dzieki za informacje. Szkoda tylko, ze chlopaki sami nie moga napisac tego na forum a informacje docieraja od innych. :lol:

Skoro jedziesz z Kubo i Zenkiem to zanosi sie ze bedzie kilka Atlantic' ów piecsetek na zlocie... ;)

Rozumiem, ze mam Cie wpisac na liste+ plecaczka?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...