Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze styknie ... sadze ze tak jak na innych zlotach na piwie sie nie skonczy ... i znowu ktos kufer vodki przywiezie ... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

  • Administrator
100 litrów to 200 kufelków (i to małych) na 50 ludzików na wła?ciwie 2 dni do po piwku dziennie ;), chyba, że kto? nie pije piwka... my?lę że 100l. starczy je?li będzie można jeszcze co? dokupić jak by co naturalnie ;)

He he he... nie wiem jak to wyliczyłe? Ultras ale na dzisiejszym spotkaniu Dacja obliczyła możliwo?ć wchłonięcia przez nas napoju chmielowego na 500 l ;) Osobi?cie sam się już w tym pogubiłem. 0.5 tony piwa będzie musiała dowie?ć jaka? ciężarówka ;) ... zobaczymy. Będzie dobrze.

sadze ze tak jak na innych zlotach na piwie sie nie skonczy ... i znowu ktos kufer vodki przywiezie ...

O i tu mam dziwne skojarzenia z koleg? Kefirem... słowo "wódziuchna" brzmi w jego ustach tak jako? aksamitnie i dystyngowanie ;) . My?lę Dee, że te?cia nie zawiedziesz??? ;):D:D

Super... widzę kolejnych pewniaków wpisanych na liste. Oj... będzie się działo.

Jak widać wła?nie przkroczyli?my 50 osób... :D

Odnośnik do komentarza
My?lę Dee, że te?cia nie zawiedziesz???

no jakze bym mogl ... mam nadzieje tylko ze nie skoncze tak jak ostatnio, gdy poznalem "te?cia" ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

Haffi i Tuszek : Siemka, Ja jestem z Lubuskiego. Byłaby możliwo?ć, że bym wyjechał prędzej i spotkaliby?my się przed stadionem Lecha, a wtedy już 3 osobow? grupk? w kierunku Wawy ??

Mam majesty 125'tke. 90-100 km/h moglibysmy na trasie utrzymywać, tylko zależy od Was jakie sprzęty macie i czy nie będe Was opóĽniać ;)

Je?li by?my razem jechali (a macie chyba miejsce wolne w domq) to chętnie się wbije ( o ile nie macie nic przeciwko). Czekam na odp.

Ja na zlot się pisze :P

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

No to ja jadę na 99% ;)

Co do piwka, to my?lę, że 150 litrów wystarczy. Je?li kto? będzie chciał indywidualnie więcej popić, to i tak sobie kupić więcej piw lub vódy ;p

Do zobaczonka

Pozdrawiam Counterox

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chciałem zdementować wszystkie plotki jakoby miało zbrakn?c miejsc na zlocie Burgmanii. Wła?nie się dowiedziałem, że mimo sporej rezerwacji jest jeszcze 12 dostępnych pokoi.

Tak więc nikt po przyjeĽdzie nie zostanie bezdomnym ;) .

Niezależnie od tego rezerwujcie miejsca a je?li były by jakie? problemy kontaktujcie się ze mn?.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zlot jest zlotem pod nazwa "I-szy ogolnopolski zlot MAXI-skuterow" ;) i tu chyba wyjasnilem juz wszystko, to nie jest zlot Burgmanow, MAXI SKUTEROW. A FJS jak najbardziej nim jest. Wiec oczywiscie goraco zapraszamy, a krzyczec to bedziemy i owszem ale wspolnie przy pifku :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Marcinek

Bardzo chętnie przyjadę. (na 90% - dopuszczam jakie? przypadki losowe - odpukać

:lol: )

Będę jechał z Poznania, także doł?czę do ekipy.

PS. To mój pierwszy post na forum - witam wszystkich serdecznie !

Odnośnik do komentarza

Witam

Wła?nie dzisiaj zarezerwowałem pokoik i powiedziano mi , że jeszcze s? miejsca , ale uwaga ludzi przybywa więc lepiej nie czekać do końca .

Co do samego zlotu to kilka spraw

- je?li chodzi o park maszyn to my?le , że lepiej trzymac wszystkie maszyny razem - mw. wszystkie były by na oku , a może nawet można było by zainwestować w jak?? ochronę , nie wiem jakie sa koszty w waszych okolicach ale my?lę , że przy dużej liczbie uczestników każdy chętnie by dodał te kilka złotych za to żeby spać spokojnie ( pod rozwagę organizatorów )

- co do tematu znaczków zlotowych to mimo wszystko uważam to za dobry pomysł , oczywi?cie nic nie mam do naszywek , tez mog? być , ale znaczki też s? dobre

- co do alkoholu to propnuje przed zlotem podac do wiadomo?ci jaki to będzie alk. tzn. piwo jakiej marki i to samo z wyżejprocentowymi napojami - je?li kto? będzie chciał dokupic czy przywieĽć co? ze soba to dobrze by było żeby to było to samo ( tak my?le )

- w innym temacie padła propozycja sprawdzania wskazań prędko?ci skutera z GPSem - pewnie wielu by chciało to sprawdzic więc proponuje zrobić pomiar grupowo , "GPS" jedzie pierwszy po osi?gnięciu okre?lonej prędko?ci daje znak ( podnosi rękę czy co? ) a wtedy wszyscy sprawdzaj? , kto poda największ? różnicę tego mozna sprawdzic indywidualnie ( może to być w formie konkursu na najdokładniejszy i najmniej dokładny skuter na zlocie )

Narazie to tyle

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nad tym pomiarem GPS wlasnie glowkuje... Do modelu, ktory posiadam, nie ma niestety mocowania z przyssawka na szybe, a wiadomo, ze jazda z GPS w reku i odczyty moga sie zle slonczyc :D . Na razie mysle nad paskami, ktorymi moznaby przypiac urzadzenie do przedramienia kierowcy, bo do oslony kierownicy raczej, bez porysowania owej, sie nie da. GPS przywioze i na pewno cos sie na miejscu wykombinuje B) . Jeszcze jedno, dla chetnych mam sposob stosowany przezemnie w jazdach motocyklowych, a mianowicie komputerek- licznik rowerowy(np. Fa SIGMA). Kosztuje toto niewiele, jest piekielnie dokladne(po odpowiednim ustawieniu) i zyskujemy dodatkowe dane, jak jeszcze jeden lub dwa odometery, predkosc srednia przejazdu, czas przejazdu, porownanie predkosci do sredniej-->> wszystko zalezy od wybranego modelu. Montaz jest dziecinnie latwy, a dodatkowe dane potrafia sie czasami naprawde przydac. No i zawsze dokladnie wiemy ile tak naprawde skuter jedzie :lol: . Bez wydawania kilkuset zlotych na GPS.

Sorry za OT ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam ekipę z Poznania.

Cieszę się, że kolejny region naszego kraju odwiedzi zlot Burgmanii.

Już wkrótce podamy nowe szczegóły odno?nie zlotu.

Odnośnik do komentarza

Witam

Po dyskusji z jednym z użytkowników forum doszedłem do wniosku że należy postawić pytanie co z ludĽmi którzy w raż?cy sposób będ? rozwalali imprezę ( z góry uprzedzam że chodzi mi o osoby łami?ce w raż?cy sposób regulamin zlotu np. Jeżdż?c po terenie o?rodka bez tłumika i/lub pod wpływem alkoholu i nie reaguj?ce na pro?by organizatorów na uspokojenie się )

Moja propozycja to o?wiadczenie jakie każdy z nas musiał by podpisać na wjeĽdzie na teren zlotu. O?wiadczenie takie poza standardowym "zapoznałem sie z regulaminem zlotu i o?rodka" powinno zawierać "zobowi?zanie że jeżeli złamię regulamin zlotu w sposób raż?cy i nie zastosuję sie do pro?by organizatorów to godzę sie na usunięcie mnie z terenu zlotu bez rekompensaty za poniesione koszty"

Jest to trochę drastyczne wiem, ale wydaje mi się że będzie to typowym straszakiem na zbyt rozpalone głowy.

Co s?dzicie o takim rozwi?zaniu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek wszystkim . Mój pierwszy po?cik zaczynam od przywitania :ph34r:

Dziękujemy za powitanie ( z czę?ci? rodziny skuterowej się juz troszkę znamy ) i obiecujemy , że będziemy grzeczni na zlocie :angry: .

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87
"zapoznałem sie z regulaminem zlotu i o?rodka" powinno zawierać "zobowi?zanie że jeżeli złamię regulamin zlotu w sposób raż?cy i nie zastosuję sie do pro?by organizatorów to godzę sie na usunięcie mnie z terenu zlotu bez rekompensaty za poniesione koszty"

Z tego co pamiętam(chyba mam jeszcze dobr? pamięć ;) ), to raczej na każdym zlocie jest co? takiego, przynajmniej tak było dwa razy w Firleju i w Garbatce, każdy dostawał regulamin do przeczytania i musiał go podpisać...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przede wszystkim chciałem powitać kolejnego uczestnika zlotu Krzycha. Miło, że kolejna osoba dopisze na zlocie. Z tego co wiem spory procent osób jakie się pojawi? na zlocie nie pisz? o tym na forum ale mam nadzieje, że dadz? znać.

Co do regulaminu>>> Powiem Wam szczerze, że nie my?lałem o tym w ogóle. Pomysł, który realizuje ma być z założenia troszkę inn? imprez? niż Lębork, Chmielno czy Firlej choć ten ostatni w tym roku przyjmie także inn? formę niż dotychczas (m. in wstęp za zaproszeniami wykupowanymi wcze?niej) ale o tym napewno napiszę Wam już wkrótce Qwaki. Chyba każdy kto był w zeszłym roku w Firleju wie sk?d bior? się takie zmiany.

Co do samego regulaminu>> Pewnie co? takiego zrobimy ale czysto proforma. Nie uważam, żeby ludzie, którzy do tej pory zadeklarowali udział w zlocie chcieli robić bałagan, wchodzić na dachy domków po % czy orać trawniki skuterami. Po prostu to nie ta grupa, nie te lata i nie te uwarunkowania psychiczne.

Oczywi?cie nie sposób wykluczyć drobnych problemów ale uważam, że skład jaki będziemy mieli na zlocie pozwoli na momentalne rozwi?zania takich problemów.

I- wszy OZM-S Burgmani jest w trakcie opracowywania i dogrywania.

W tej chwili produkuj? się atrakcyjne gadżety zlotowe ale o tym już za chwile.

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem spory procent osób jakie się pojawi? na zlocie nie pisz? o tym na forum ale mam nadzieje, że dadz? znać.

Chyba zaliczam się to grona tych osób :D Na Burgmanii nie piszę, bo w temacie maxi skuterów za dużo do powiedzenia nie mam (jedno co wiem na pewno to to, że s? extra :D ), aczkolwiek stronę i forum dosyć regularnie przegl?dam :D Na zlot oczywi?cie przyjadę, jako plecak razem z RobB.'em... do zobaczenia :D

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Jeżdż?c po terenie o?rodka bez tłumika i/lub pod wpływem alkoholu i nie reaguj?ce na pro?by organizatorów na uspokojenie się )

A Krzychu sie przejał i zaczał wymieniac tłumik ...... :D

zebyscie go ze zlotu czasem nie wywalili :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...